catering Krokiecik

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
monika1426
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 24 czerwca 2011, 10:12

catering Krokiecik

Post autor: monika1426 »

Czy ktoś pracował na prusa 7 w Jaśle w firmie cateringowej Krokiecik ,wie coś o niej -proszę o opinie
anetka20
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 lutego 2011, 13:41

Re: catering Krokiecik

Post autor: anetka20 »

Jesli chcesz pacowac za 400zl na miesiac to udaj sie tam i do tego znosic chamski zachowanie szefowej to pracuj tam,pracowalo tam wiele osob na tak zw czas probny za darmo a jak chcieli zwrot pieniedzy za dojazd to odchodzily z placzem po awanturze jaka zrobila szefowa,a jesli chodzi gotownie dan np pierogi w wodzie z gotownej kaputy lub lecza z splesniala kielbasa jesli chcesz to gotuj takie jedzenie ludzia. :zdziwko:
monika1426
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 24 czerwca 2011, 10:12

Re: catering Krokiecik

Post autor: monika1426 »

Właśnie byłam na takim okresie próbnym,i hadra mi nie zapłaciła,uciekła gdy chciałam pieniądze za te 5 próbnych godzin.Mam ochotę ją zgnoić ,ale czy za 50 zł warto?,trzeba nagłaśniać takie sprawy ,by ludzie wiedzieli,że tam na okres próbny,codziennie jest ktoś inny.LUDZIE NIE IDŹCIE TAM ROBIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: catering Krokiecik

Post autor: obiektywnyObserwator »

Bardzo dobrze, że piszecie o takich sprawach na forum, niech inni wiedzą jak to niektórzy "prywaciarze" w Jaśle traktują pracowników.
Na pewno takich firm jest więcej w Jaśle i jeśli tylko wiecie coś o tym to piszcie. Przynajmniej już wiem której firmy nigdy do niczego nie zatrudnię,
ani z jej usług nie skorzystam.
Mam nadzieję że ta właścicielka to przeczyta...
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: catering Krokiecik

Post autor: kurczebalde »

O tej Pani to ja już dawno słyszałam, jak jeszcze miała minidelikartesy na Kopernika - strach się bać
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: catering Krokiecik

Post autor: dado »

Mnie zastanawia tylko jedna kwestia-jak osoba lub firma tak działajaca i tak traktująca ludzi tyle lat funkcjonuje na naszym rynku?Bo o wyczynach właścicieli też wiele słyszałem-i nie było to nic dobrego
sok_z_żuka
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:52

Re: catering Krokiecik

Post autor: sok_z_żuka »

A mnie zastanawia taka rzecz: czy w opinii jaśnie forumowiczów istnieje jakiś właściciel firmy który jest w porządku ? Bo jak czytam to forum to widzę, że tylko wylewa się tu tony [...] na różne osoby, firmy i instytucje. Czy ten świat jest naprawdę taki ponury czy to tylko upust frustracji przez onanizujących się przed monitorem zakompleksionych internautów ? PS. Nie znam firmy krokiecik i nie mam pojęcia co się tam dzieje, piszę ogólnie o tym co widzę na forum.
monika1426
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 24 czerwca 2011, 10:12

Re: catering Krokiecik

Post autor: monika1426 »

Po prostu poszłam tam bo była oferta pracy,prosiła aby zostać na próbę,ale po 5 godz nie zapłaciła czy jest to ok?Proponuję wykonać czarną listę pracodawców w Jaśle,może to coś zmieni na naszym rynku pracy,aha jeszcze jedno gdy interweniowałam w RUP-ie powiedzieli że to ich nie interesuje.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: catering Krokiecik

Post autor: kociamberek »

W ogóle nie wiem kto może zamawiać "jedzenie" w krokieciku ja zamówiłem raz i do dziś żałuje że nie zaniosłem tego do sanepidu, ale przynajmniej zadzwoniłem i zj :cenzura: m ich aż słuchawkę odłożyła, zadzwoniłem po chwili jeszcze raz i sobie użyłem
mercury
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 czerwca 2011, 21:41

Re: catering Krokiecik

Post autor: mercury »

Szczerze przyznam ze jadłem tam kilka razy i smakowało jak w domu, kuzynka zamawiała komunie i też ma dobre zdanie na temat krokiecika, nie wnikam co tam w kontaktach pomiędzy personelem, ale w tego typu firmach to chyba standard patrz trafunek

pozdrawiam
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: catering Krokiecik

Post autor: obiektywnyObserwator »

znowu tylko jeden post, i od razu chwali krokiecika. Wali ściemą na kilometr, pewnie się ta właśnie szefowa zalogowała i posty o sobie pisze :D
monika1426
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 24 czerwca 2011, 10:12

Re: catering Krokiecik

Post autor: monika1426 »

Nie chodzi mi o to ,jakie potrawy i z czego gotuje,bo jakości nie podważam ,chodzi o podejście do ludzi,jeśli kogoś przyjmuje na okres próbny,to wypłata też się należy .
krzys387
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 4 stycznia 2011, 12:12

Re: catering Krokiecik

Post autor: krzys387 »

Witam.
Czytam te posty i postanowiłem się wypowiedzieć może jako osoba trzecia czyli mąż jednej z pracownic ,która "rypała na kuchni u pani "R" przez 2 tygodnie i nie dostała ani grosza niby to był okres próbny jak to później stwierdziła ta pani.
Z tego co osobiście zauważyłem to dziewczyny lub panie "łapały się "na ogłoszenie, które wisiało za szybą na ul. Czackiego w Krokieciku nie wiem jak teraz jest ,ale może dalej wisi i "kusi" .I tak to było jedna przyszła zrezygnowała i następna i aż do bólu, a taka pani tylko na tym żeruje bo kasa zostaje w kieszeni .Jedno mnie irytuje dlaczego się takim traktowaniem pracownika nikt nie zajmie? Przecież istnieje coś takiego jak PIP- Państwowa Inspekcja Pracy (nr dla potrzebujących tel.134367944)! Nie piszę tu aby zareklamować Krokiecika i nie mówię ,że mają złe jedzenie bo takich knajpek z dobrym jedzeniem w Jaśle jest dużo(kwestia gustu),a jak by nie mieli to by się na rynku pracy nie utrzymali.
Sęk jest w tym ,że cały czas chodzi tu o złe traktowanie pracownika i nie piszę żeby ubliżać tylko żeby przestrzec.
Dzięki Bogu żona pracuje już gdzie indziej też w Jaśle , ale obowiązują jakieś inne prawa skoro pracodawca jeszcze zapłacił za okres próby i było tylko to 3 dni tego próbnego! I teraz dziewczyna wie, że żyje! Tak można pracować jak zadowolony jest pracodawca i pracownik. Tak ,że pani z ulicy Prusa życzę ,żeby trochę pomyślała zanim zacznie nabijać sobie,a nie pracownikom w kieszeń bo wreszcie się to ZEMŚCI!

Pozdrawiam wszystkich nieuczciwych pracodawców i poszukujących pracy w tym zakątku jakim jest Jasło...
....temat szeroki jak rzeka można by tak bez końca......
Pozdrawiam jeszcze raz _krzys387_
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: catering Krokiecik

Post autor: krolik »

Czy coś sie zmieniło na dobrze w tej firmie? Moze ktoś powiedzieć
andaluzja
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 8 maja 2016, 20:50

Re: catering Krokiecik

Post autor: andaluzja »

viewtopic.php?t=9074&p=141515 na google znalazłam ten wątek na forum :D Heh..
ODPOWIEDZ