Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opinie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opinie

Post autor: martunialla »

Bardzo podoba mi sie restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy, niestety ani ja ani zaden z moich znajomych nie mialo okazji sie tam jeszcze bawic. Mysle o zorganizowaniu tam swojego wesela i bardzo prosilabym o opinie osob, ktore juz tam byly i moga mi cos na temat tego lokalu opowiedziec.
olka1183
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 01:01

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: olka1183 »

każdy zespół muzyczny narzeka, iż akustyka jest tak do bani, że psuje całą zabawę na weselu.
NIE POLECAM!
Muzyka to podstawa
A przy takiej akustyce jest to kocioł nie do wytrzymania
do przyszłych właścicieli restauracji weselnych: Budujcie z głową tak, aby akustyka była O.K. To bardzo wazne!
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: martunialla »

olka1183 pisze:każdy zespół muzyczny narzeka, iż akustyka jest tak do bani, że psuje całą zabawę na weselu.
NIE POLECAM!
Muzyka to podstawa
A przy takiej akustyce jest to kocioł nie do wytrzymania
do przyszłych właścicieli restauracji weselnych: Budujcie z głową tak, aby akustyka była O.K. To bardzo wazne!
Rozumiem Olu, oczywicie akustyka to wazna sprawa. Ale chodzi mi o to czy sama mialas okazje sie tam bawic i nie podobala Ci ona, czy tylko po prostu powtarzasz opinie kogos innego? Bo wiesz jak to jest, niektore teorie wedruja z ust do ust. A mnie chodzi tylko o takie 'z pierwszej reki' czyli od osob ktore same mialy okazje byc tam goscmi. Mam nadzieje ze sie nie obrazisz za ten post. Tak czy siak jestem wdzieczna za podzielenie sie ze mna swoja wiedza :)
Stanislaw
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 18 czerwca 2009, 10:15

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: Stanislaw »

Akustyka jest fatalna. Zadzwoń sobie do któregokolwiek zespołu weselnego, który grał na tej sali to ci chłopaki powiedzą jak goście narzekają. I nie zależy to od umiejętności zespołu czy nagłośnienia jakie mają. Sala jest tragicznie zaprojektowana pod tym względem i nie wiele da się z tym zrobić. Niejednokrotnie bywałem w tej restauracji z racji tego , że pracuje w branży weselnej, więc wiem co mówię.
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: landri101 »

ogólnie jedzenie złe nie jest, dopilnuj sobie dekoracje bo sala jest wysoka i dość pusta. obsłua bardzo miła. Wszystko jest ok. Ja się bawiłam dobrze na weselu w tym lokalu, na pewno jest lepiej niż w niejednej sali w domu ludowym ;)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Wszystko ok, oprócz akustyki i jedzenia. Było smaczne, ale małe porcje... Dla kobiet ok, ale dla mężczyzn już nie za bardzo. Obsługa profesjonalna, ale przeszkadzało mi to, że wypiłam ze szklanki trochę soku, poszłam się bawić i jak wróciłam to już go nie było.
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: martunialla »

Dzięki serdecznie za opinie, to już brzmi bardziej konkretnie. Co prawda myślę, że problem małych porcji na weselu można rozwiązać....Najważniejsze że dobre jest.... Wydaje mi się, że można ustalić z właścicielami, żeby dawali większe... A tak poza tym to zawsze można jakąś wiejską chatkę postawić albo coś, żeby mężczyźni mogli sobie 'dołożyć' :) i nie zapominajmy przecież o sałatkach i innych pierdułkach, które przecież są na stole całe wesele.
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: martunialla »

Jedynym problemem jest ta akustyka.... Jak myślicie, jest to spowodowane zbyt wysokim sufitem? I jaki ma wpływ na muzykę, czy sprawia, że powstaje echo?
Awatar użytkownika
rina22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 6 sierpnia 2011, 21:36

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: rina22 »

Byłam tam na komunii muszę przyznać lokal bardzo ładny,wystrój super, obsługa bardzo miła,jedzenie dobre.
Znam osoby które były tam na weselu. Podobno muzyka średnia :/ a poza tym całkiem spoko :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Jeśli chodzi o akustykę to przede wszystkim problemem w tej restauracji jest wysoki sufit. Poza tym źle na dźwięk działają płytki ceramiczne na podłodze albo puste ściany czy dużo filarów. Dobrze natomiast jeśli jest dużo drewna w środku i niższy sufit. Zła akustyka powoduje np, że jest echo, zbyt mocno słychać bas, albo DJ wydaje się niewyraźnie mówić. Niektóre zespoły ustawiają instrumenty do każdej sali osobno, a niektóre cały czas nic nie zmieniają grając na małej a później na ogromnej sali. Sytuację mogą uratować jakieś materiały na ścianach albo balony.
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: martunialla »

Dzięki dziewczynki bardzo serdecznie za opinie, dużo mi pomogły. Chyba się zdecyduję na ten lokal. Udekoruje się go bardziej, więc może i akustyka się poprawi, a orkiestra The Flames, którą chcę zarezerwować podobno jest bardzo dobra, a że też i słono kosztują, to oczekuję, że się odpowiednio dostroją :) Dzięki wielkie, buziaczki :) :*
ktosia
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 sierpnia 2011, 23:55

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: ktosia »

Witam,
bardzo proszę o więcej infomacji na temat lokalu La dolce Vita. Czy moża dogadać się z właścicielami co do porcji posiłków, rodzaju ciast? Czy ktoś z Was była lub miał tam swoje wesele? Jak zaradzić złej akustyce? Mam zarezerwowany termin wesela w tym lokalu. Z tego co słyszę to nie są zbyt dobre opinie o nim. Bardzo proszę o odpowiedź na moje pytania. Strasznie się stresuje jak to wyjdzie.

Pozdrawiam
M.
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: martunialla »

Ktosia, na kiedy masz termin? Ja właśnie na podstawie tych opinii, które ty uważasz za złe, zdecydowałam, że tam będę mieć swoje wesele. Uważam że niepotrzebnie panikujesz. Nie ma lokalu idealnego, zawsze i o każdym będzie kilka negatywnych opinii. Myślę że akustyka jest do rozwiązania, jeśli będziesz mieć fajną orkiestrę która się dostroi, ewentualnie dołożysz trochę dekoracji, to i akustyka się poprawi. Przynajmniej wiesz, że lokal jest bardzo ładny, są pokoje hotelowe dla gości, jedzenie jest dobre, a obsługa fachowa. Czego można jeszcze więcej chcieć? Byłam na wielu róznych weselach i choć akustyka w La Dolce Vita nie uchodzi za najlepszą to nie ma porównania z niektórymi starymi domami ludowymi w których sufity są wysokie jak w gotyckim kościele :) A poza tym wybieram się na ustalanie menu i degustrację posiłków za tydzień, więc dam ci znać, jak sprawa wygląda. Głowa do góry, ja po mojej ostatniej wizycie tam jestem pozytywnie nastawiona do tego lokalu.
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: marzenka24 »

Prócz ładnego wyglądu w środku, nie widze żadnych pozytywów.
Akustyka fatalna - co pisali poprzednicy. Ale nie chodzi tylko o to. obsługa rusza się bardzo mozolnie, wg mnie brak im tam koordynacji bo 2x byłam tam na weselu i rozdają np gorące danie podczas gdy ludzie się bawią, zamiast np czasie przerw. To da się jeszczer znieść ale porcje jak dla dzieci a nie dorosłych ludzi. :orany:
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Restauracja 'La dolce vita' w Siepietnicy na wesele-opin

Post autor: martunialla »

No rozumiem, ale chyba organizujac wesele można zaznaczyć ze chce sie by posiłki były rozdawane podczas przerw. A tak naprawdę 5 gorących dań plus trzy kursowy obiad i zimne przekąski na stole przez cały wieczór to chyba jednak powinno wystarczec, nawet jeśli porcje nie są duże...
ODPOWIEDZ