Dom weselny - Szeran w samoklęskach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
bieska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 września 2010, 15:38

Dom weselny - Szeran w samoklęskach

Post autor: bieska »

Hej wiecie coś może o tej restauracji blisko Jasła!Szukam fajnego lokalu na wesele i znalazłam ogrom opinii o Zajeździe pod skałką,pod Goleszem czy o Małopolskiej .Widziałam zdjęcia w internecie i miejsce wydaje mi się bardzo fajne!!
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Szeran w samoklęskach

Post autor: Pemek94 »

Byłem tam na weselu, i powiem tak: lokal idealny na wesele nieprzekraczające 100 gości :) Ładny wystrój i w ogóle, a gotują rewelacyjnie jak dla mnie i z tego co wiem to mają o wiele niższe ceny niż wyreklamowana Skałka czy Małopolska ;) Polecam Szerana!!
Awatar użytkownika
pocachontas84
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 8 października 2010, 15:56

Re: Szeran w samoklęskach

Post autor: pocachontas84 »

ja również byłam na weselu w Szeranie i musze przyznać ,że wszystko miło mnie zaskoczyło a mianowicie jedzenie pyszne,dekoracja piekna zwłaszcza ,że na krzesłąch były śliczne białe pokrowce,obsługa bardzo profesjonalna i ogólnie :ok: Później jeszcze cicoia z mojej rodziny robiła tam chrzciny ale niestety nie mogłam juz na nich być....trudno :zalamany: szczerze polecam
P.S obiło mi se o uszy ,że mają biuro gdzies w Jaśle ale nie wiem dokładnie gdzie
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Szeran w samoklęskach

Post autor: brooklin »

biuro mają w jaśle na ulicy Floriańskiej. Na skrzyżowaniu z ulicą Kadyego.
julia66
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 12:36

Re: Szeran w samoklęskach

Post autor: julia66 »

Witam robiłam tam komunie syna i powiem tak-jedzenie rewelacja wystrój też i jeszcze ten Dinuś w ogrodzie co bawi dzieci polecam :super:
P.s o tym lokalu dowiedziałam się przez moja kuzynkę u której byłam na weselu :padam: .
bieska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 września 2010, 15:38

Re: Szeran w samoklęskach

Post autor: bieska »

Dziękuje wszystkim za te wypowiedzi!!!
bieska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 września 2010, 15:38

Szeran

Post autor: bieska »

napiszę ogólnie do wszystkich aby przynajmniej z mojego punktu opisać ten dom weselny!Może akurat komuś się przyda, ja sama wcześniej szukałam takich informacji!Pewnie pojawią się zaraz spekulacje ze jestem powiązana jakoś z szeranem ale jak się dobrze rozejrzycie w moje ostanie posty to zobaczycie ze niedawno brałam ślub!!
No więc mam naprawdę cudowne wrażenia z tej restauracji,organizacja ,jedzenie na 100!
Ogólnie pracujące tam osoby spisały się na medal,dużo pomagali przy najmniejszych sprawach typu dobór alkoholu,menu ,dekoracji!Wiem że to ich praca ale robią to w fantastyczny sposób dlatego zdecydowałam się na ten post!
Także jakby ktos szukał jakiś opinii na temat Szerana to ja daje pierwsza bardzo pozytywna
grafos
Guru
Guru
Posty: 147
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 13:15
Lokalizacja: Jasło

Re: Szeran

Post autor: grafos »

a poza tym wnetrze tez niczego sobie
polecam sie z nim zapoznac http://360.zarzyka.eu/szeran/index.html
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Szeran

Post autor: Pemek94 »

Byłem tam na weselu kuzynki i było bardzo fajnie :) Oczywiście nie jest to lokal na 200 ludzi, ale na prawdę profesjonalna obsługa i bardzo ładna okolica :)
antonka87
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2 stycznia 2012, 13:31

Re: Dom weselny - Szeran w samoklęskach

Post autor: antonka87 »

A jeśli chodzi o dekoracje, pokrowce itp , to czy mają kilka opcji do wyboru czy narzucają?
bieska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 września 2010, 15:38

Re: Dom weselny - Szeran w samoklęskach

Post autor: bieska »

Na ulicy Floriańskiej jest Biuro Szeran polecam tam się udać,jeśli chodzi o dekorację to mają dużo wyboru,i współpracują z fantastyczna florystką!Wiem że po moich postach widać ze zachwalam Szeran i pewnie ludzie pomyślą ze współpracuję z nimi ale tak nie jest1Nie mam nic przeciwko Skałce czy innej restauracji bo na-pewno wszędzie jest fajnie i nawet wybieram się tam na wesele w tym roku !ale z własnego doświadczenia mogę polecić to miejsce,i z opisu moich gości którzy bardzo chwalili jedzenie i nadal tak jest choć od mojego wesel minęło już ponad pół roku!Także jak macie pytania to piszcie i Szczęśliwego Nowego Roku
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Dom weselny - Szeran w samoklęskach

Post autor: gumis138 »

Również polecam SZERAN byłem tam na teraz na SYLWKU i było super. A poza tym mam zamówiony catering na z szerana na 2013r
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Dom weselny - Szeran w samoklęskach

Post autor: aisza1990 »

Podobno jedzenie maja dobre ale ludzie sie bardzo skarzą ze bardzo małe porcje dają-prawda to????????
luty
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 13:40

Re: Dom weselny - Szeran w samoklęskach

Post autor: luty »

Nie wiem jak jest teraz ale 4 lata temu organizowałam tam komunie córki i wszystko było bardzo ale to bardzo w porządku a jedzenia było więcej niż zamówiłam wszyscy byli zaskoczeni dodatkowym daniem (bez dopłaty)a porcje były naprawdę okazałe.Właścicielka bardzo kontaktowa i miła i widać że kocha to co robi.Gorąco polecam.
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Dom weselny - Szeran w samoklęskach

Post autor: gumis138 »

No i o taką odp nam chodziło no nie aisza1990 :ok:
ODPOWIEDZ