Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Ona :) »

Bynajmniej Izka22 :) Ja mam to już za sobą :) I też próbowała jazd z różnymi instruktorami,aby wybrać tego jednego, jak dla mnie najlepszego :) No a po Twoich wypowiedziach widzę po prostu,że podważasz opinię niektórych osób,a sama o nie prosisz ... więc już po prostu nie wiem o co Ci tak naprawdę chodzi ...
Próbuj ... a nie opieraj się na opiniach innych,skoro (tak wnioskuję z Twoich wypowiedzi) nic dla Ciebie nie znaczą :)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Kamyk »

Ona :) pisze:Bynajmniej Izka22 :) Ja mam to już za sobą :) I też próbowała jazd z różnymi instruktorami,aby wybrać tego jednego, jak dla mnie najlepszego :) No a po Twoich wypowiedziach widzę po prostu,że podważasz opinię niektórych osób,a sama o nie prosisz ... więc już po prostu nie wiem o co Ci tak naprawdę chodzi ...
Próbuj ... a nie opieraj się na opiniach innych,skoro (tak wnioskuję z Twoich wypowiedzi) nic dla Ciebie nie znaczą :)
Pozdrawiam :)

Zgadzam się w 100% :) :ok: :ok:
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Kudłaty »

Z tego co zauważyłem ze jak każdy zda za pierwszym razem to polecacie tego.
Czeba sie dobrze nauczyć i wtedy bd dobry instruktor
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Ona :) »

Kudłaty pisze:Z tego co zauważyłem ze jak każdy zda za pierwszym razem to polecacie tego.


Tutaj się Kudłaty nie zgodzę :) Mi się niestety nie udało za pierwszym razem ;)
A co do tego to się zgadzam ;) Czeba sie dobrze nauczyć i wtedy bd dobry instruktor
Dzięki Kamyk ;)
on-1986
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 20 listopada 2011, 19:04

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: on-1986 »

Dobry instruktor to taki, który po niezdanym egzaminie powie że następnym razem będzie lepiej a nie taki który się wkurza bo zaniża się mu poziom .
Wiadomo że taki egzamin to stres i nerwy dlatego podejście instruktora jest bardzo ważne .
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Ona :) »

on-1986 pisze:Dobry instruktor to taki, który po niezdanym egzaminie powie że następnym razem będzie lepiej a nie taki który się wkurza bo zaniża się mu poziom .
Wiadomo że taki egzamin to stres i nerwy dlatego podejście instruktora jest bardzo ważne .
Też się zgadzam ... Musisz mieć oparcie w instruktorze ... czasami każdemu się może noga powinąć,nawet najlepszym kursantom ... bo egzamin na prawko to niesamowity stres !
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Regulator »

A ja polecę wszystkim Dakar ;) Zawsze u nich było ok i atmosfera jak nigdzie indziej, ludzie którzy jeździli z Damianem, bądź z Karolem zawsze sobie chwalili :)
Awatar użytkownika
kwas
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 28 marca 2012, 00:21

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: kwas »

OSK Rondo w Jaśle.
Awatar użytkownika
Nieznajoma19
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 19 lipca 2010, 21:31
Lokalizacja: I Tak nie znajdziesz :D

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: Nieznajoma19 »

Witam..
Czy ktoś z forumowiczów posiada numer do Pana Tuchowskiego lub Musiała z OSK PLUS..?
jeśli tak to prosiłabym o podanie..
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: qun »

Panowie i Panie ja potrzebuje aktualny numer do instruktora Jacka- nazwiska nie pamientam on ma albo mial swoją siedzibe w kolejarzu na piętrze nazwa to chyba AUTOKURS...ma ktos numer >?
Awatar użytkownika
MrMagic
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwietnia 2012, 17:01

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: MrMagic »

Witam wszystkich mam pytanie. Czy warto robić prawo jazdy w OSK RONDO? Jacy są tam dobrzy i mili instruktorzy?
Awatar użytkownika
cynamon
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 31 października 2011, 16:29

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: cynamon »

Jeszcze nie dawno sama szukałam sobie na tym forum jakichś informacji odnośnie szkół i instruktorów.
Zdecydowałam się na Renomę. Głównie kierowałam się większością opinii które istnieją na tym forum jak i słowami znajomych którzy właśnie tam robili kurs.
Nie wiem jak jest w innych szkołach więc nie mogę się wypowiedzieć na ich temat ;) Renoma natomiast okazała się dobrym wyborem.
Kurs teoretyczny- wykłady bardzo fajnie prowadzone, zajęcia z pierwszej pomocy też ciekawe. Uczą tego co jest ważne i przydatne a nie tylko tak żeby zleciały te trzydzieści godziny.Badania lekarskie koszt 50 zł w ośrodku ale ważne,że na miejscu i wszystkie papiery porządnie zrobione, można tez na własną rękę w innym miejscu. Pod koniec wykładów przyszli instruktorzy i każdy miał możliwość zapisania się do wybranego.
Osobiście wybrałam pana Podgórskiego.Sympatyczny i cierpliwy. Wszystko bardzo fajnie tłumaczy i w najprostszy z możliwych sposobów. Nie tnie na godzinach.
Spieszyło mi się żeby zrobić szybko prawko dlatego też wyjeździłam 5 godzin w międzyczasie z panem Jabłeckim i o tym instruktorze również mam bardzo dobre zdanie. I pożartuje i tez dobrze wytłumaczy. Na jazdach ogólnie zero stresu i wszystko to ich zasługa. Bardzo ale to bardzo ich polecam. Rzetelnie przygotują do egzaminu ;)
jazda jest w miłej atmosferze, zawsze w godzinie od do i nic nie przepada, nie wykorzystują naszego czasu do załatwiania własnych spraw ;)
Pozdrawiam a jutro lecę sprawdzić czy jest już prawko do odebrania ;]
mloooda16
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 2 lipca 2010, 12:33

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: mloooda16 »

ma ktoś numer do P.Nowakowskiego z Renomy? bo podobno były zapisy, nie wiedziałam i nie przyszłam, a chciałabym do niego.
Jeździł ktoś z nim może?
Awatar użytkownika
cynamon
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 31 października 2011, 16:29

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: cynamon »

idź do biura i na pewno Ci numer podadzą bez problemu ;)
Awatar użytkownika
ser_dziurawiec
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 18:29

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: ser_dziurawiec »

mloooda16 pisze:ma ktoś numer do P.Nowakowskiego z Renomy? bo podobno były zapisy, nie wiedziałam i nie przyszłam, a chciałabym do niego.
Jeździł ktoś z nim może?
Ja nie jeździłem, za to zostałem dzis rano, przez pojazd Renomy oślepiony sam bedąc na chodniku po prawej czyli przeciwnej stronie jezdni. Jechał sam instruktor. Jeżeli nie potrafią nawet ustawić świateł a aucie, to wolę nie myśleć jakiego uczą stylu jazdy.
ODPOWIEDZ