Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP

Re: Gdzie Na Prawo Jazdy???

Post autor: ananasek » 20 kwietnia 2013, 14:07

Nie chodzi mi o to, że ma mnie głaskac po główce jak zrobie coś źle, ale koleżanki opowiadały mi, że niektórzy przesadzają. Teksty do dziewczyny: "wiem, że jesteś blondynką i ciężko Ci coś zrozumiec, ale żeby 10 razy powtarzac ?!"

Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Kudłaty » 20 kwietnia 2013, 22:17

ananasek pisze:Nie chodzi mi o to, że ma mnie głaskac po główce jak zrobie coś źle, ale koleżanki opowiadały mi, że niektórzy przesadzają. Teksty do dziewczyny: "wiem, że jesteś blondynką i ciężko Ci coś zrozumiec, ale żeby 10 razy powtarzac ?!"

aaaa i to jest takie straszne :)
To Zapisz się do nie wiadomo jakiej szkoły i potem napisz tu na forum ile razy zdawałąś:)

I jak dla mnie to jest normalny żartobliwy tekst.

wiolka666
VIP
VIP

Post autor: wiolka666 » 21 kwietnia 2013, 12:51

ananasek pisze:To gdzie w końcu polecacie robic prawo jazdy ? :) nigdy nie jeździłam autem, chciałabym miec jazdy z młodym, nie nerwowym, miłym facetem, który dokładnie wszystko mi wytłumaczy, nie będzie na mnie krzyczał. Z opowieści znajomych wiem, że często instruktorzy krzyczą, denerwują się, są niemili. Ja nienawidzę, gdy ktoś na mnie podnosi głos, więc jeżeli instruktor to zrobi to wysiądę z auta, podziękuję za niemiłą jazdę i zażądam zmiany instruktora. Uważam, że ten pan jest od tego, żeby mnie wszystkiego nauczyc i nieważne, czy powtarza mi coś 1 raz czy 50 to jest jego praca i zawsze powinien to robic z anielską cierpliwością :P
zapisz sie do elcaru :) ma anielską cierpliwośc:)

mala317
Ekspert
Ekspert

Post autor: mala317 » 21 kwietnia 2013, 15:29

wiolka666 pisze:
ananasek pisze:To gdzie w końcu polecacie robic prawo jazdy ? :) nigdy nie jeździłam autem, chciałabym miec jazdy z młodym, nie nerwowym, miłym facetem, który dokładnie wszystko mi wytłumaczy, nie będzie na mnie krzyczał. Z opowieści znajomych wiem, że często instruktorzy krzyczą, denerwują się, są niemili. Ja nienawidzę, gdy ktoś na mnie podnosi głos, więc jeżeli instruktor to zrobi to wysiądę z auta, podziękuję za niemiłą jazdę i zażądam zmiany instruktora. Uważam, że ten pan jest od tego, żeby mnie wszystkiego nauczyc i nieważne, czy powtarza mi coś 1 raz czy 50 to jest jego praca i zawsze powinien to robic z anielską cierpliwością :P
Miałam identyczny obawy jak Ty :) i znajomi polecili mi DAKAR i Pana Damiana :) Młody, spokojny, nigdy na mnie nie podniósł głosu, coś robiłam straszne głupoty, ma poczucie humoru (nawet najwiekszy błąd zamieni w żart), zero stresu, a przy tym naprawdę potrafi nauczyć! Szczerze go polecam!!! I pozdrawiam :) Chcesz mogę Ci wysłac nr do tego Pana :) Pisz na priv jeżeli jestes zainteresowana :)

Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP

Post autor: ananasek » 21 kwietnia 2013, 15:32

mala317 chyba właśnie wybiore Dakar, bo ma dużo pozytywnych opinii.

Kudłaty nie mam potrzeby chwalenia się na forum ile razy zdawałam, a skoro dla Ciebie taki tekst jest normalny i żartobliwy to gratuluje poczucia humoru :dobani:

mala317
Ekspert
Ekspert

Post autor: mala317 » 21 kwietnia 2013, 19:39

Tylko ja polecam Damiana, bo nie wiem aktualnie kto tam jeszcze uczy jeździć! Ale wiem na pewno, że będziesz zadowolona i jak już skończysz jazdy to bedziesz za nimi tęskniła :P Pozdrówka i powodzenia!

Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Kudłaty » 22 kwietnia 2013, 23:19

mala317 pisze:Tylko ja polecam Damiana, bo nie wiem aktualnie kto tam jeszcze uczy jeździć! Ale wiem na pewno, że będziesz zadowolona i jak już skończysz jazdy to bedziesz za nimi tęskniła :P Pozdrówka i powodzenia!

hahahaha tęskniła:)

Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP

Post autor: serjtankian » 23 kwietnia 2013, 09:02

Też jeździłem z Damianem :) Konkretny koleś i super uczy :) Polecam :)

sztykiel1980
Debiutant
Debiutant

Post autor: sztykiel1980 » 23 kwietnia 2013, 10:09

Ja zapisałem sie do szkoły której nie znałem szczerze mówiąc wcześniej do osk eLcar, ale nie żałuje, z cena się dogadałem na atrakcyjniejszą, przyprowadziłam kumpla i za to dostałem godziny gratis, instruktor konkretny, na luzie. Polecam !!! :D

medsupport
Debiutant
Debiutant

Post autor: medsupport » 23 kwietnia 2013, 10:33

do sztykiel1980

Masz rację!! Ja też się tam zapisałam do osk eLcar z polecenia, jazdy mam dopasowane do moich możliwości, auto nowe bez zarzutu, klima :D . Słyszałam od koleżanki, że w Bieczu, jest to najlepsza szkoła nauki jazdy :ok: Polecam !!! :hyhy:

Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP

Post autor: ananasek » 23 kwietnia 2013, 14:10

Zapisałam się do Dakaru :)

kisia13
Debiutant
Debiutant

Post autor: kisia13 » 24 kwietnia 2013, 21:44

Orientuje się ktoś jakie są ceny na kategorie A1??Np.w rondzie

izka22
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: izka22 » 17 lipca 2013, 09:50

Witam wszystkich . Z mojej strony ja polecam RENOMĘ i instruktora Pawła Nowakowskiego . Podczas jazdy jest miła atmosfera :D , ma dużo cierpliwości :cool: i dobrze tłumaczy oraz nie urywa na godzinach - zdałam za pierwszym razem tak jak moje koleżanki . Nie chodzi na zapisy , więc numer telefonu dostaniecie w biurze . Polecam :super: :hurra:

riko123
Obyty
Obyty

Post autor: riko123 » 17 lipca 2013, 22:42

wszędzie tylko nie MotoAs nie zapisujćie się tam naprawdę nikt nie poleca prawo jazdy robi się rok ponad .

Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: sylwula13 » 18 lipca 2013, 15:32

ja osobiście zdawałam prawko w Dakarze i chwale sobie ten ośrodek. nauczyli mnie bardzo dobrze jeździć. prawko zdałam za pierwszym razem i dużo osób które znam a robiły w Dakarze nie miały problemów ze zdaniem. polecam Damiana z Dakaru :)

ODPOWIEDZ