Gdzie Na Prawo Jazdy???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
qaz
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 lipca 2009, 11:29

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: qaz »

Tylko i wyłacznie "Wiraż" :) wykłady w 1 LO polecam :ok:
2razy5skis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 238
Rejestracja: 23 lipca 2009, 17:00

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: 2razy5skis »

Zecydowanie polecam PLUS
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: czxxcz »

lolalola23 pisze:
Cassandra

czxxcz z tą Renomą i „super instruktorami” to bez przesady. Robiłam tam prawo jazdy i owszem zdałam za pierwszym razem, ale instruktor, z którym wyjeździłam większość godzin był fatalny. Nie dość, że nauka z nim wyglądała tak jakby mi robił łaskę, że ze mną jeździ, to jeszcze regularnie odstawałam z nim pod ośrodkiem egzaminacyjnym w Krośnie po 2 razy po 15-20 minut, co szło z moich teoretycznie wyjeżdżonych 3h.
Poza tym sapał do kursantów. Do mnie sapną raz i gościowi podziękowałam. Później jeździłam z innym i przyznam, że zdanie egzaminu zawdzięczam właśnie panu Pawłowi, który naprawdę wiele mnie nauczył. Tak więc, Renoma tak, ale uważać z wyborem na instruktora.
czxxcz z tą Renomą i „super instruktorami” to bez przesady. Robiłam tam prawo jazdy i owszem zdałam za pierwszym razem, ale instruktor, z którym wyjeździłam większość godzin był fatalny. Nie dość, że nauka z nim wyglądała tak jakby mi robił łaskę, że ze mną jeździ, to jeszcze regularnie odstawałam z nim pod ośrodkiem egzaminacyjnym w Krośnie po 2 razy po 15-20 minut, co szło z moich teoretycznie wyjeżdżonych 3h.
Poza tym sapał do kursantów. Do mnie sapną raz i gościowi podziękowałam. Później jeździłam z innym i przyznam, że zdanie egzaminu zawdzięczam właśnie panu Pawłowi, który naprawdę wiele mnie nauczył. Tak więc, Renoma tak, ale uważać z wyborem na instruktora.
Z tego co wiem to "ten" instruktor już nie pracuje w Renomie...

widziałem go na mieście tydzień temu. Także pracuje. Chyba że w tyn tygodniu sie zwolnił.
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: sieno »

lolalola23 pisze: Z tego co wiem to "ten" instruktor już nie pracuje w Renomie...
Czyżby chodziło wam o pana M.?
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: Cassandra »

sieno ja miałam nieprzyjemność jeździć z panem Dz. i przyznam szczerze, że bardzo by mnie zdziwiło gdyby pan z takim nazwiskiem przestał tam pracować, ale może jednak. Mimo to polecam Renomę :D
lolka16
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 listopada 2007, 19:54
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: lolka16 »

a co powiecie o ReNe bo tam sie wybieram ???
SweetInvisible
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 7 listopada 2007, 20:35
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: SweetInvisible »

a czy ktoś może wie czy w PLUSIE za kurs trzeba od razu płacić?? czy można to jakoś w ratach rozłożyć??
Awatar użytkownika
~~Patrycja~~
Guru
Guru
Posty: 181
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 15:52
Lokalizacja: :)

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: ~~Patrycja~~ »

z tego co mi wiadomo..to można:)
Awatar użytkownika
fred
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 1 października 2006, 12:34
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: fred »

SweetInvisible pisze:a czy ktoś może wie czy w PLUSIE za kurs trzeba od razu płacić?? czy można to jakoś w ratach rozłożyć??
o ile wiem, to prawie wszędzie tak można.
konres
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 sierpnia 2009, 14:45

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: konres »

Odradzam wam LOK. Robie teraz u nich kat.C za 3 dni mam egazmin i dopiero 12 godzin jazy za mna... Biora pieniadze za nic... Wyklady polegaly na siedzeniu i dowiadywaniu sie rzeczy ktore juz wczesniej wiedzialem zdajac na kat.B... pote mokazalo sie ze na wyklady wcale nie musze chodzic a za nie zaplacilem oczywiscie... teraz od 10 wrzesnia zmieniaja sie przepisy dotyczace przewozu towarow kurs ten ma kosztowac 9000zl obecnie kosztuje 700zl... obiecywali ze wyrobie sie z tym prawkiem przed 10wrzesnia spokojnie teraz juz nie jestem pewien czy sie wyrobie... jeden instruktor na kat.c zapisac sie na jazde graniczy z cudem... napierw gosc sie umawia na konkterna godzina a potem 5min przed ta godzina dzwoni ze trzeba przelozyc jazde bo cos mu wypadlo... czlowiek pracujacy zwalnia sie wczesniej z pracy zeby na jazde isc a on mowi ze musi przelozyc... nie powazni sa... nie polecam tej firmy idzcie do jakiegos prywaciaza...
2razy5skis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 238
Rejestracja: 23 lipca 2009, 17:00

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: 2razy5skis »

SweetInvisible pisze:a czy ktoś może wie czy w PLUSIE za kurs trzeba od razu płacić?? czy można to jakoś w ratach rozłożyć??

tak mozna,mzoesz nawet pod koneic kursu wplacic tylko jakas tam mała zaliczka jest do zapłaty na początku..
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: niezapominajka »

tylko Renoma!!!! i tylko pan Makara, co się pośmiejecie-to wasze:) a jesli ktos się nie nadaje na kierowcę to nawet najlepszy instruktor nie pomoże..a tak poza tym to słyszałam ze najlepsi kierowcy zdają za drugim razem;)
Awatar użytkownika
~~Patrycja~~
Guru
Guru
Posty: 181
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 15:52
Lokalizacja: :)

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: ~~Patrycja~~ »

hmm... ja osobiście robiłam nie w jaśle a w krośnie u takiego pana..więc dokladnie jak z ta Renomą jest to nie wiem, ale pełno moich znajomych robi własnie tam i nie narzekają..:)
a co do tej jazdy w parach..czasami mi się zdarzało,że tez tak jeździłam i to żadne łamanie prawa, a wręcz przeciwnie..patrząc z oka pasażera tez mozna się coś nauczyć, patrząc na błędy innych ;] i zdałam za pierwszym razem, nie mając wczesniej pojęcia o niczym ;]

polecam rownież Rondo, bo tez z opinii innych jest good :D
naruto11
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 16 grudnia 2007, 20:32
Lokalizacja: Jasło

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: naruto11 »

Dakar :) The best. Mała szkoła co za tym idzie instruktorzy przykładają się do szkolenia.
Karol i Damian ... Nauczą i pośmieją.
Największym plusem jest to, że czasem jeździ się nie 32, a 35-6 godzin w tej samej cenie . Zapraszam do tej szkoły, są naprawdę dobrzy . No i zdawalność wysoka ;x
camacamillion
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 sierpnia 2009, 00:03

Re: GDZIE NA PRAWO JAZDY???

Post autor: camacamillion »

Niby większość chwali Deltę. A ja właśnie nie jestem zadowolona. Chodzi mi o Pana K. i W. czyli ojca i syna. Są zmienni w zachowaniach, nie wiesz czego się po nich spodziewać. Jednego razu mili, drugiego tak nerwowi. Zaczynałam od podstaw. Nie robiłam tragicznych błędów, ale właśnie brak podejścia tych Panów do nauki sprawia, że człowiek się denerwuje i nie może na spokojnie się nauczyć. Podam przykład. Może jeden, by nie pogrążać tej firmy. Na parkingu cofałam, popatrzyłam w lusterka, do tyłu. Ale Pan instruktor stwierdził, że nie, co mnie bardzo zaskoczyło. Zatrzymał mi auto i powiedział, że wysiada. Byłam w takim szoku ! Cóż za brak profesjonalizmu. Rozumiem, gdybym zrobila karygodny bład ( choc i tak takie zachowanie jest niedopuszczalne), ale ja zrobilam wszystko dobrze. Pan musiał miec gorszy dzień. Zdarzyło się też, że gdy zgasnął mi silnik, Pan powiedział, ze drogie sa czesci do corsy.. oczywiscie podniesionym glosem. Przeciez to auto to nie jego prywatny pojazd, tylko auto do nauki jazdy. My przeciez im płacimy !!! A wiecie co jest najlepsze? Wzięłam kilka dodatkowych lekcji w RONDZIE z przemiłym Panem, który jeździł ze mną po trasach w Krośnie, gdzie czesto egzaminy jezdza. Pan byl spokojny, opanowany. Wiele rzeczy mi wyjaśnił i uwazam, ze dzieki niemu zdałam. Jak sie pozniej okazalo, tymi trasami, ktorymi z Nim jezdzilam, jechałam równiez na egzaminie, ktory zdalam bez problemu. Dziś gdyby Panowie z Delty widzieli jak jeżdzę , łyso by im się zrobiło. Jedyną osobą, która milo stamtad wspominam jest Pani Ania. Z Jej lekcji tez bardzo wiele wynioslam i stosuje dziś i pamietam. Moze to, ze zapamietalam, wynika z tego, ze jazdy byly przyjemne i zamiast poczucia strachu, czulam sie swobodnie i nie balam się.
Reasumując, polecam RONDO
ODPOWIEDZ