Internet - Sigma vs AP Media

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: Ryś »

baflo pisze:spoko. możemy zakończyć ale jak uważasz ze radio ma większą siłę przebicia niż "błyskotka" to nie podejmuje dalej tematu :mur: ;)
w zależności od potrzeb , dla zwykłych użytkowników nie ma znaczenia byle było 4-6 Mb/s wystarczy tyle.

A z tego co wiem najszybciej się rozwija net bezprzewodowy i po radiu 100 Mb/s też możliwe , tylko po co ? :) :mur:
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: rkoh »

Trochę już minęło, ale może napiszę jak poszło...

wybrałem SIGMĘ, Panowie przyjechali, ale niestety nie było widać nadajnika i musiałem wybrać coś innego, padło na AP-Media, Pan przyjechał, zamontował antenę i wszystko śmiga ładnie. Prędkość taka jak w umowie, nie ma żadnych spowolnień, a przez ponad 2 miesiące korzystania ani razu nie było awarii. Net cały czas jest. Jestem bardzo zadowolony:)
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: Ryś »

Moim znajomym poleciłem Telgam, mają równie bezproblemowy net. A do tego promocje :
http://telgam.pl/wiadomosc/promocja-po- ... elgam.html

dobrze, że jest konkurencja.
Awatar użytkownika
matik
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 listopada 2010, 09:36
Lokalizacja: Baczyńskiego

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: matik »

AP media posiadam, nie przypominam sobie żeby jakieś problemy wystąpiły.. wszystko ok.
Cipex123
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 17 marca 2011, 16:51

INTERNET RADIOWY SIGMA CZY AP MEDIA

Post autor: Cipex123 »

jw.

co lepsze?

w sigmie za 35 zł 2 mb
a w ap medi za 36 zł 2 mb w dzien a w nocy do 4mb

ktos moze sie wypowiedziec jak sie sprawoje internet?

zalezy mi na niskim pingu...noi ogolnie...
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: INTERNET RADIOWY SIGMA CZY AP MEDIA

Post autor: Ryś »

Dajcie już spokój z tą reklamą tych firm na forum. To już chyba 20 wątek o tym tytule :zly: wystarczy użyć opcji szukaj.
Admin usuń ten wątek.

ps.
W Jaśle internet to nie tylko te firmy jest ich wiecej i bardziej renowmowane np masz TELGAM
http://telgam.pl/wiadomosc/promocja-po- ... elgam.html
w promocji nasz do 2 Mb/s i w promocji możesz dostać 1 mc za free
Cipex123
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 17 marca 2011, 16:51

Re: INTERNET RADIOWY SIGMA CZY AP MEDIA

Post autor: Cipex123 »

ja tylko pytam bo tylko te 2 sieci mnie interesuja...
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Internet - Sigma vs AP Media

Post autor: baflo »

od lutego ma być nowa oferta w ap-media z tego co słyszałem to taryfa nocna ma być do 16MBit/s
aragorn_1900
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 lutego 2012, 14:20

Re: Internet - Sigma vs AP Media

Post autor: aragorn_1900 »

2ms/s w taryfie nocnej w ap-media
Załączniki
beznazwy.png
beznazwy.png (31.33 KiB) Przejrzano 5925 razy
michau
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 grudnia 2010, 22:56

Re: Internet - Sigma vs AP Media

Post autor: michau »

6Mb/s radiówka
Obrazek
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: Internet - Sigma vs AP Media

Post autor: szybki5151 »

Mam neta z ap media i płacę 38 pln za 1 Mb/s :| , chyba muszę się do niech przejść , bo coś kręcą.
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Internet - Sigma vs AP Media

Post autor: Ryś »

po co te kombinacje ? ,
tu jest dobra promocja
http://www.telgam.pl/internet.html
Patka_21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 19 lutego 2011, 15:02

Re: Internet - Sigma vs AP Media

Post autor: Patka_21 »

ja mam internet z ap-media i jest beznadziejny chyba nigdy nie mialam tej predkosci co obiecuja ze ma byc... bezsensu
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Internet - Sigma vs AP Media

Post autor: President »

Ja posiadam z AP-Media, mam już ten internet kilkanaście lat, jeszcze za starych właścicieli. Przez dobrą chwile występowały straszne problemy z tym ich internetem, tyle telefonów co zostało wykonanych i tyle nerwów zjedzonych to była masakra. ( powód wszystkiego był strasznie wysoki ping, co skutkowało załadowaniem się strony dobrych kilka sekund a czasami minuty. :) ) problem leżał po ich stronie.
Oczywiście przez cały ten okres czasu bywał gorszy i lepszy internet, aktualnie na dzien dzisiejszy jestem bardzo zadowolony i nie posiadam żadnych problemów z ich łączem i mógłbym go teraz jak najbardziej polecić.

Jeśli chodzi o sigme to na swoim przykładzie nie potrafię się wypowiedzieć na ich temat, lecz z opinii moich znajomych o tej firmie, jednak odradzałbym w całości. Raz jest internet raz nie ma, skarżyli się też na wysoki ping.
sstory99
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 8 stycznia 2015, 23:07

Re: Internet - Sigma vs AP Media

Post autor: sstory99 »

To i ja się wypowiem. Niestety z Sigmą nie miałem nic do czynienia ale z Ap media owszem. Wieczne problemy ze spadkami prędkości, telefony, prośby, serwisy ( które nic nie wnosiły ), ale jak kończyła się umowa i przyszło do przedłużania to przez ten okres śmigał jak nigdy dotąd... ciekawi mnie to. Po kilku latach męki spróbowałem Orange, ale niestety w tej okolicy również działał słabo ( centrala zbyt daleko - teren wiejski ). Od kilku miesięcy mam internet od vegawlan i jestem baaaaardzo zadwolony, od założenia prędkość jak i pingi są cały czas takie same jak jest to zawarte w umowie, co do kontaktu w razie awarii to nie wiem, bo póki co działa wszystko idealnie i nie było potrzeby zgłaszania - tą firmę mogę szczerze polecić jeśli chodzi o internet radiowy.

Ap-media - Absolutnie nie, pod żadnym pozorem...
ODPOWIEDZ