Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
sok_z_żuka
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:52

Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: sok_z_żuka »

Mam nadzieję, że pracownicy w Jaśle i okolicach nie tylko narzekają na swoich pracodawców i znajdzie się wielu którzy będą ich chwalić. Proszę wpisywać (tylko prywatne firmy).
sok_z_żuka
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:52

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: sok_z_żuka »

Ja od razu wpiszę firmę ADAD (robimy m.in. kuchnie na wymiar) Normalny i życiowy szef choć wymagający i jak trzeba to ochrzani, kasa na czas, urlop jak trzeba. Oby takich więcej.
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: kakub »

ładnie słodzisz szefowi :) pewnie bedzie premia uznaniowa ;)
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: a-tatutek »

kakub pisze:ładnie słodzisz szefowi :) pewnie bedzie premia uznaniowa ;)
Mam rozumieć że narzekanie na pracodawców to normalka i nic złego w tym nikt nie widzi, ale jak się jakiegoś pochwali to już zakrawa o lizodupstwo? :kwasny:
Na pewno w Jaśle są uczciwi pracodawcy, tacy z którymi można pogadać jak z człowiekiem i w dobrej atmosferze się pracuje, a nie tylko tacy którzy stoją z batem i płacą marne grosze, do tego z łaską o ile się doprosisz.

Tak samo jak dobrego pracownika się chwali,chwalmy i dobrych szefów.
myslący inaczej
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 13 października 2011, 22:34

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: myslący inaczej »

Ja pracuję u super pracodawcy. fakt że wychodzi mi średnio 12h pracy na dobę i wypłata jest bardzo nieregularnie. z tej kasy cały czas muszę coś dokładać a to do samochodu albo do ........ ale co tam. Jest super - pracuję u siebie. sam jeden.polecam
Jeśli ktoś chce podpowiedzi jak to zrobić to chętnie podpowiem
boryna
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 2 sierpnia 2009, 13:14

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: boryna »

To najgłupsze tematy na forach.
Jeśli chcecie się wypowiadać w tego typu wątkach to wstawcie zdjęcie, podpiszcie się z imienia i nazwiska i będziemy mogli to weryfikować. A inaczej wypisywanie nazw firm w wątkach "najlepszy....._" czy też "najgorszy......" to albo reklama albo anty reklama. Zero wiarygodności i bajkopisarstwo. ZERO!
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: Charlie_P »

To nie jest takie proste..nikt nie będzie ryzykował utraty pracy..
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: [email protected] »

wlasnie dlatego ze sie o nia wiekszosc boi godzi sie na zle warunki pracy ale to juz ich sprawa jesli bronili by swoich praw to i warunki byly by lepsze!!

nie dajmy soba pomiatac!!
kazekjanka
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 7 maja 2011, 18:34

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: kazekjanka »

[email protected] pisze:wlasnie dlatego ze sie o nia wiekszosc boi godzi sie na zle warunki pracy ale to juz ich sprawa jesli bronili by swoich praw to i warunki byly by lepsze!!

nie dajmy soba pomiatac!!
w argusie jest właśnie tak jak piszesz
jak ktoś odezwie i walczy o swoje prawa to szefostwo firmy ( fair play ) argus szuka na niego haków i do zwolnienia
takich przypadków w argusie było kilka
sok_z_żuka
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:52

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: sok_z_żuka »

Proszę o trzymanie się tematu dyskusji. Mam nadzieję, że znajdzie się kilku odważnych i napisze coś dobrego o swojej firmie nie kierując się tylko złośliwością.
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: [email protected] »

dlatego nie powinno sie pracowac w skorumpowanej firmie tylko znalezc taka ktora bedzie sie mozna chwalic na tego typu forum a w Jasle nie oszukujmy sie nie ma z wiele firm ktorymi mozna sie poszczycic czas to zmienic!
sok_z_żuka
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:52

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: sok_z_żuka »

Myślę, że trudno o ludzi normalnych. Czarna lista firm pęka w szwach a ta lista jest pusta. Czyżby nie było w jaśle 1 porządnej firmy ? Wątpie. Raczej ciężko o 1 porządnego człowieka. Z resztą na tym forum wypowiada się 90% małolatów którzy siedzą i wypisują bzdury na wszystkie tematy jak leci więc nie ma to nic wspólnego z wiarygodnością.
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: mała111 »

Jeszcze się taki nie narodził żeby drugiemu dogodził,masz rację trudno o dobrych pracowników ,ale o pracodawców równiez realia dzisiaj są takie że każdy tnie koszty jak tylko może i to nie przez to że chce ale przez to że musi,uważam że jesli pracownik jest pracowity i sumienny powinien byc traktowany z szacunkiem i byc w pełni wynagradzany za swoja pracą umową zgodną z prawda tzn. jak pracuje na cały etat taką tez umowę dostaje i takie wynagrodzenie,niestety ten medal ma dwie strony zdarzaja się pracownicy którzy są tylko "pracownikami" i nic pozatym nie robią i zdarzaja się pracodawcy którzy mimo że pracownik się stara wciąż chcą więcej i nie dostrzegają nic poza własnym zyskiem,inną sprawa jest szacunek to jest podstawa współpracy między pracodawcą a pracownikiem i na odwrót
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: Laura Diaz »

osobiście nie spotkałam w Jaśle porządnej firmy, ale swego czasu pracowałam w Krośnie w firmie KPB i mimo że płacili marnie, to praca była super. Mam na mysli współpracowników i szefa (najpierw "stary" prezes, później zastąpił go następny). Zawsze "dzień dobry, proszę, dziękuję, miłego dnia", z szacunkiem, naprawdę czuło się że człowiek jest potrzebny i że szanują jego pracę. A i wypłata zawsze na czas, i inne świadczenia :P Pracowałam już w wielu miejscach i różnych buraków i chamów miałam za szefów, ale ci z kpb to byli na poziomie:)
sok_z_żuka
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 25 czerwca 2011, 20:52

Re: Lista DOBRYCH PRACODAWCÓW w Jaśle i okolicach

Post autor: sok_z_żuka »

Takie wypowiedzi jak dwie powyższe przywracają mi wiarę w to, że na forach są jeszcze ludzie normalni a nie tylko ci z gatunku "macho w necie, cio*a w świecie"
ODPOWIEDZ