Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
galerianin
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 listopada 2011, 17:50

Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: galerianin »

Witam Co sadzicie o pracownikach Sklepu Media Expert w Galerii, zarowno sprzedawcow jak i kasjerek. Czy ktos z Was zna tam kogos zeby sie dopytac konkretnie o sprzet i wziasc dore raty. pozdrawiam
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: antykieckowy »

Chodzi ci o to czy szczerze i dobrze doradzą? Nie licz na to. Ich zadanie to sprzedaż jak największej ilości sprzętu więc będą chwalić wszystko. I zawsze będą oferować droższy sprzęt tłumacząc, że jest on lepszy.
joseph1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 listopada 2011, 18:42

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: joseph1234 »

Mnie kiedyś zrobili na szaro wciskając przy zakupie aparatu cyfrowego rzekomo darmowe ubezpieczenie nie sprawdziłem i dowiedziałem się dopiero wtedy kiedy dostałem druki do spłaty rat .Darmowe ubezpieczenie kosztowało 60 zł .
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: Charlie_P »

Dobra rada, nie kupujcie nigdy na raty w sklepach, jest ogromne oprocentowanie, przykładowo komputer, który normalnie kosztuje 1000zł, na raty zapłacimy za niego 1600. Jeżeli nie mamy na tyle pieniędzy, żeby zapłacić gotówką, lepiej wziąć kredyt w banku, czy to pekao, pko, bank spółdzielczy itd, i wtedy spłacać o wiele niżej oprocentowane raty. Kupując w sklepach na raty, najczęściej dopiero po zakupie i przeliczeniu ile straciliśmy, żałujemy. A co do sklepów media expert, do galerii nie polecam, fajna i doświadczona obsługa jest na staszica, lub w mix electronix, albo w tym sklepie z rtv agd w supersamie i ceny też o wiele lepsze niż w ME, a na zakupy typu aparat, laptop, radzę wybrać się do Rzeszowa, do mediamarkt, gdzie ten sam towar kupimy kilkaset złotych taniej :)
Tony_Reg
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 19 lipca 2011, 19:15

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: Tony_Reg »

antykieckowy pisze:Chodzi ci o to czy szczerze i dobrze doradzą? Nie licz na to. Ich zadanie to sprzedaż jak największej ilości sprzętu więc będą chwalić wszystko. I zawsze będą oferować droższy sprzęt tłumacząc, że jest on lepszy.
Nie do końca. Sprzedajesz sprzęt dobrej jakości - Klient jest zadowolony - Klient wraca i kupuje ponownie. Sprzedaż na ilość jest dobra na krótką metę.
joseph1234 pisze:Mnie kiedyś zrobili na szaro wciskając przy zakupie aparatu cyfrowego rzekomo darmowe ubezpieczenie nie sprawdziłem i dowiedziałem się dopiero wtedy kiedy dostałem druki do spłaty rat .Darmowe ubezpieczenie kosztowało 60 zł .
Bo czyta się to pod czym się czytelnie podpisuje. Skoro policzyli Ci aparat z odsetkami i ubezpieczeniem to widziałeś jaką masz ratę. Wystarczy pomnożyć przez ilość miesięcy i widzisz o ile drożej wychodzi. Jak nie pasuje można zrezygnować, dopytać itd a nie wierzyć w to że dostajemy coś za darmo.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: luki666 »

Charlie_P pisze:Dobra rada, nie kupujcie nigdy na raty w sklepach, jest ogromne oprocentowanie, przykładowo komputer, który normalnie kosztuje 1000zł, na raty zapłacimy za niego 1600. Jeżeli nie mamy na tyle pieniędzy, żeby zapłacić gotówką, lepiej wziąć kredyt w banku, czy to pekao, pko, bank spółdzielczy itd, i wtedy spłacać o wiele niżej oprocentowane raty. Kupując w sklepach na raty, najczęściej dopiero po zakupie i przeliczeniu ile straciliśmy, żałujemy. A co do sklepów media expert, do galerii nie polecam, fajna i doświadczona obsługa jest na staszica, lub w mix electronix, albo w tym sklepie z rtv agd w supersamie i ceny też o wiele lepsze niż w ME, a na zakupy typu aparat, laptop, radzę wybrać się do Rzeszowa, do mediamarkt, gdzie ten sam towar kupimy kilkaset złotych taniej :)
mylisz sie :cisza: brałem akurat lapka na raty w tym sklepie i z 1799 wyszlo mi nie cale 1900 do splaty :) oczywiscie w 10 ratach :hyhy:
dobra rada; uwazajcie na reklamy zero % raty ! zero sa tylko na wybrane artykuly np. jest 100 lodowek ale tylko na jedna jest 0% raty i przewaznie na ta najdrozsza !
jeszcze jedno - piszesz ze lepiej wziasc pozyczke w banku .... a jak myslisz ,gdzie oni(sklep) cie wysla? wszystkie splaty na raty sa przez bank ,wiec nie musisz sie specjalnie fatygowac po pozyczke :)
Awatar użytkownika
Fresh
Guru
Guru
Posty: 166
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 16:35

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: Fresh »

Są bardzo inteligentni ;) Byłem tam i chciałem kupić kabel ethernetowy inaczej lan , 1 spojrzał na 2 i zapytali się co to jest i jak to wygląda :> masakra...
Chudy44
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 25 października 2008, 21:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: Chudy44 »

A mi miła pani wytłumaczyła nawet to oprocentowanie na ratach dzięki któremu laptop kosztowałby mnie 2x więcej. Wystarczy troche nimi pokręcić i wszystko wyśpiewają ;)
galerianin
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 listopada 2011, 17:50

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: galerianin »

Chudy44 pisze:A mi miła pani wytłumaczyła nawet to oprocentowanie na ratach dzięki któremu laptop kosztowałby mnie 2x więcej. Wystarczy troche nimi pokręcić i wszystko wyśpiewają ;)

Mozna wiedziec ktora to taka mila?
antonka87
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2 stycznia 2012, 13:31

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: antonka87 »

Ja chciałam kupić żelazko i byłam w szoku , bo sprzedawca pokazał mi wszystkie modele jaki były i opowiedział jakie mają zalety.Pierwszy raz byłam w tym sklepie i tak się zastanawiam czy oni zawsze tak dokładnie każdego obsługują ? Nawet trochę mi było głupio bo w końcu kupiłam zelmera za 160 zł :) a gość się tak natrudził
Chudy44
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 25 października 2008, 21:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: Chudy44 »

galerianin pisze:
Chudy44 pisze:A mi miła pani wytłumaczyła nawet to oprocentowanie na ratach dzięki któremu laptop kosztowałby mnie 2x więcej. Wystarczy troche nimi pokręcić i wszystko wyśpiewają ;)

Mozna wiedziec ktora to taka mila?

Userowi z dwoma postami nie można :)
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: winiarz171 »

w galerii wiem, że obsługa stoi sobie czesto w niemałych grupkach i dyskutują o wszystkim, tylko nie o tym żeby obsłużyć porządnie klienta. Z wszystkich sklepów rtv/agd uważam, że w galerii obsługa jest najgorsza... Brutalne ale prawdziwe
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: julia1978 »

Ja jakiś czas temu w Media Expert przy Lidlu trafiłam na moment, jak pracownicy okropnie się o coś między sobą kłocili, wcale nie zwracając uwagi na ludzi :) W sumie to nie wiem czy to było bardziej żenujące czy śmieszne :/ Ja rozumie że ludzie rozmawiają ze sobą w pracy, ale kłótnie przy klientach to już chyba lekka przesada :)
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: mafia37 »

Mieli ochote to rozmawiali głosniej. Każdy ma rózne chumory dobrze ze wszedzie sa dewoty co wszystko wiedza najlepiej. :ok:
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Pracownicy w Media Expert w Galerii Jasło

Post autor: julia1978 »

Nawet wszędobylskie dewoty potrafią odróżnić głośną rozmowę od pyskówki między sprzedawcami :P No ale może to kolega prowadził Tą miłą konwersację i kolegę uraziłam. jeżeli tak to przepraszam :rotfl: a tak na marginesie to piszemy "humory", a nie chumory :P
ODPOWIEDZ