ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
pm9pm9
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 08:19

ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: pm9pm9 »

Czy ktoś korzysta z trójpaku w AP-MEDIA: internet, telewizja i telefon? Szczególnie interesuje mnie telewizja i telefon czy działają bez problemu?
Awatar użytkownika
swiecny
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 19:44

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: swiecny »

Moja znajoma ma internet i telefon z ap - media i mówiła, że czeka tylko na koniec umowy bo nie jest zadowolona szczególnie z telefonu
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: baflo »

ja tam sobie chwale 3paka jestem zadowolony
Awatar użytkownika
Akasha
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 3 listopada 2009, 10:12

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: Akasha »

Ja korzystam z dwupaku tv+internet od października i póki co jest ok.
Arizona
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 20:40

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: Arizona »

Mi ciągle internet się a telewizja przerywa , nie polecam . Obsługa beznadziejna. Co jakiś czas na tym forum zakładają wątek aby sie podreklamować.
Są inni dostawcy na szczęście i mam zamiar zrezygnować z usług tej firmy
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: krolik »

Ja jestem z internetu zadowolona. Polecam.Jedyny minus to rachunki nie przychodza do domu.
korzonek154
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 22 grudnia 2011, 12:30

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: korzonek154 »

Ja mam internet z ap - media , ale nie polecam . Mam w umowie 1GB ale jeszcze nigdy tego nie miałem , zawsze to oscyluje w granicach 512MB - 700MB . a płace za wyższy internet. Strony ładują się fatalnie , a co do oglądania meczy to można zapomnieć bo za słaby przesył danych .
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: gumis138 »

korzonek154 pisze:Ja mam internet z ap - media , ale nie polecam . Mam w umowie 1GB ale jeszcze nigdy tego nie miałem , zawsze to oscyluje w granicach 512MB - 700MB . a płace za wyższy internet. Strony ładują się fatalnie , a co do oglądania meczy to można zapomnieć bo za słaby przesył danych .
Powiem ci tak ZMIEŃ KOMPA ja mam 2mb i śmiga zajebiście nawet jak gram czasem w gry sieciowe to pytają z kąt mam neta bo bardzo niski ping :ok: :super:
michau
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 grudnia 2010, 22:56

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: michau »

korzonek154 pisze:Ja mam internet z ap - media , ale nie polecam . Mam w umowie 1GB ale jeszcze nigdy tego nie miałem , zawsze to oscyluje w granicach 512MB - 700MB . a płace za wyższy internet. Strony ładują się fatalnie , a co do oglądania meczy to można zapomnieć bo za słaby przesył danych .
1GB internet aha ;O Sam posiadam 6Mb radiówka i śmiga. Transfer stały, ping ~15.
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: baflo »

korzonek154 pisze:Ja mam internet z ap - media , ale nie polecam . Mam w umowie 1GB ale jeszcze nigdy tego nie miałem , zawsze to oscyluje w granicach 512MB - 700MB . a płace za wyższy internet. Strony ładują się fatalnie , a co do oglądania meczy to można zapomnieć bo za słaby przesył danych .

1GB hmm to ile płacisz za łącze gigabitowe w ap-media ? może też bym wziął gigabita ? jeśli tak owego mają w ofercie nawet jeśli nie leci ten gigabit a 700 mbit to ja się skuszę wie ktoś coś na ten temat ? :ok:
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: Charlie_P »

http://www.ap-media.pl/ jest cennik. 1GB/S ? Pomarzyć, nie ma takiego internetu jeszcze :)
michau
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 grudnia 2010, 22:56

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: michau »

Charlie_P pisze:http://www.ap-media.pl/ jest cennik. 1GB/S ? Pomarzyć, nie ma takiego internetu jeszcze :)
Prędkość jest ale bardzo rzadko spotykana. Przykład: http://www.moico.pl/oferta,internet.html
pm9pm9
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 08:19

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: pm9pm9 »

może ktoś jeszcze korzysta z telewizji?
dawid8013
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 grudnia 2010, 21:25

Re: ap media telewizja telefon czy ktoś korzysta?

Post autor: dawid8013 »

Ja również korzystam, na razie nie narzekam. Co prawda był czasem mały problem z płynnością telewizji, ale jak się okazało była to wina dekodera. Bez problemu wymienili i jest w porządku.
ODPOWIEDZ