Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
antonka87
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2 stycznia 2012, 13:31

Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: antonka87 »

ja jestem nietypowa :) bo nie noszę biżuterii, nawet zaręczynowego pierścionka nie mam :) dlatego proszę o opinie czy warto kupić obrączki w Aparcie, konkretnie jeden z modeli z łączonego złota białego z żółtym - coś na kształt łączących się fali
za każde za i przeciw dziękuję :)
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: jjaa18+ »

jezeli wychodzisz za maz to obraczka jak najbardziej jest potrzebna ale to czy ty w niej bedziesz chodzic czy nie to chyba twoja prywatna sprawa co ludzie beda radzic jezeli nie masz w planie w niej chodzic to chyba nie opłaca sie drogich w aparcie kupowac tylko złote cieniutkie i juz to moje zdanie..pozdrawiam
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: Anek »

Owszem apart ma bardzo ładne obrączki ale przy tym jest drogi my kupowaliśmy obrączki w krośnie i za takie same obrączki a nawet ładniejsze zapłaciliśmy 500-700 zł mniej jak za te w aparcie http://www.jubiler.jaracz.pl/ u tego jubilera
poppy
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 15 października 2010, 11:26

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: poppy »

Kupiłam obrączki z Apartu, klasyczny wzór - połączenie białego złota z żółtym. Jestem bardzo zadowolona, fajnie się noszą. Jak przy każdej biżuterii trzeba uważać na obtarcia, ale to już zależy od charakteru pracy. Co do ceny - zapłaciliśmy ok. 1300 zł za parę ale mieliśmy kupon zniżkowy z targów ślubnych. Ogólnie uważam, że nie ma co ograniczać się do firmy. Poszukaj takich, które będą Ci odpowiadały i podobały się na palcu. Nie polecam szukania tylko w jednej, konkretnej marce :)
alli
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 grudnia 2011, 21:59

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: alli »

Chyba kojarzę o jakie Ci chodzi, moja kuzynka ma takie. Zamówili właśnie w Aparcie i noszą je już około dwa lata - bardzo ładnie wyglądają. Ja będę kupować obrączki w wakacje, ale chcę całe z białego złota.
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: MalcolmX »

Łazur z Jasła ma lepsze ceny i lepszą jakość niż Aprat dzięki dość zaawansowanej technologii obróbki - warto podjechać, zadzwonić.
szmitu3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 227
Rejestracja: 26 maja 2010, 20:43

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: szmitu3 »

Ja kupilem pierscionek i obraczki w Jasle w firmie Lazur , wg. mnie maja ladniejsze i tansze niz w Aparcie.
anka013
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 lutego 2010, 11:41

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: anka013 »

Nie dawno kupiłam obrączki. Powiem tak, jeśli się nastawiasz tylko i wyłącznie na zakup obrączek pod względem wzoru to owszem Apart ma ich dużo . Ja osobiście kupowałam obrączki z żółtego złota i patrzyliśmy przede wszystkim na wagę tych obrączek, bo ceny są różne. A obrączka ma być w końcu na lata :) :) Tak więc też zastanów się może lepiej zamówić w Jaśle u jubilera konkretny wzór i zapłacić mniej czy iść do Apartu i zapłacić przede wszystkim za firmę. Pozdrawiam i powodzenia.
poppy
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 15 października 2010, 11:26

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: poppy »

Uważam, że nie ma co generalizować. Nie każde obrączki z Apartu są bardzo drogie, w moim przypadku za praktycznie ten sam wzór obrączek w Jaśle zapłaciłabym 0 300 zł więcej. Warto chyba porównać ceny i przede wszystkim wygląd a nie nastawiać się, że tam płaci się za firmę. Zresztą na stronie internetowej mają wszystkie wzory i ceny więc łatwo można sprawdzić bez wychodzenia z domu :)
chudy530
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 18:16

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: chudy530 »

towar z Apartu poprostu ma dobrą reklamę i tyle , jest sponsorem telewizyjnym a więc o niej głośno. :oczami: A z pewnością dużo droższe reklama wszak kosztuje :P
poppy
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 15 października 2010, 11:26

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: poppy »

Myślę że dla tak dużej sieciówki z tyloma sklepami, która zapewne ma wysokie obroty taka reklama to przeciętny wydatek ;)
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: marzenka24 »

Myśle że nie warto przepłacać tyle tylko za to ze akurat są z APARTU...
poppy
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 15 października 2010, 11:26

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: poppy »

Jasne, że nie warto dlatego jak pisałam wcześniej liczy się to czy dany model się podoba a jeśli podoba się Apart, Kruk itp. to też warto sprawdzić zniżki w salonie bo czasem mają. Jeśli modele są identyczne to oczywiste, że kupujemy taniej :)
alli
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 grudnia 2011, 21:59

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: alli »

Dzisiaj byliśmy w Aparcie i jeśli do wakacji nie wprowadzą żadnego nowego wzoru, to mamy już upatrzone. Co do cen, to ja śledzę kiedy mają promocje, wtedy są spore rabaty. My planujemy kupić w czerwcu - lipcu.
antonka87
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2 stycznia 2012, 13:31

Re: Obrączki z Apartu - warto czy nie ?

Post autor: antonka87 »

Dziękuję za opinie. Obrączki zamówione - ten wzór o którym pisałam, łączone złoto.Obsługa była miła i co najważniejsze cierpliwa :)
ODPOWIEDZ