Syf na forach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
ewa.kurska
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 20:50

Syf na forach

Post autor: ewa.kurska »

Ciekawi mnie dlaczego tak wiele syfu jest na internetowych forach - nie tylko na tym ? Rozmawiam codziennie z wieloma ludźmi i widzę fajne, normalne, uśmiechnięte osoby. Zastanawiam się więc czy kiedy po powrocie do domu siadają do komputera to zamieniają się w opluwaczy, oszczerców, kłamców i zwyczajne świnie ? Czy może jednak ci "jedyni sprawiedliwi i wszechwiedzący" nie wychodzą z domów tylko siedzą przed swoimi komputerami i nabywają wiedzę ze wszystkich dziedzin bo przecież te same osoby wypowiadają się na wiele tematów jako "znawcy". Jak wychodzę z domu to widzę piękny świat, oczywiście z jego wadami, ale gdybym nie wychodziła z domu tylko czytała o tym co jest na zewnątrz w internecie to bałabym się spojrzeć za okno bo tam są tylko złodzieje, pijaki, zdrajcy, wykorzystywacze i w ogóle wszystko na NIE NIE NIE. Każda osoba publiczna be, sąsiad be, każda firma be, każda decyzja rady miasta be, pracodawca be... etc. etc.
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Syf na forach

Post autor: serjtankian »

Moim zdaniem to czysta zawiść i kompleksy że coś się np. komuś udało, a oni dalej siedzą na czterech literach i nic nie robią.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Syf na forach

Post autor: luki666 »

a moim skromnym zdaniem ktos tu ma kompleksy.... i jeszcze jedno temat be ... :rotfl:
xxx20
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 5 grudnia 2011, 21:52

Re: Syf na forach

Post autor: xxx20 »

Dla jednych fora to miejsca do opluwania innych i narzekania na wszystko.
Jednak nie każdy kto się wyrazi negatywnie na jakiś temat musi być zadufanym w sobie pesymistom.
. może chce po prostu wyrazić swoje odczucia. Denerwują mnie osoby które myślą że trzęsą światem i wszystko musi być po ich myśli, pod ich dyktando :dobani:
nie możemy natomiast wszystkich ''negatywnych'' wkładać do jednego worka i przypinać etykietki. Każdy ma swoje zdanie.
Ale ludzie!! Kultury trochę !!
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Syf na forach

Post autor: serjtankian »

nie mówię, że wszyscy tacy są, ale po co niektórych postach można dojść do takiego zdania jak ja. Moim zdaniem :)
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Syf na forach

Post autor: kociamberek »

viewtopic.php?f=35&t=7744
zapraszam do lektury - temat też dotyczy syfu na forum
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: Syf na forach

Post autor: Bibendoo »

Moim zdaniem to osoby z kompleksami, którym ukrywanie sie za szklanym ekranem daje poczucie bezpieczeństwa że sa anonimowi. Najlatwiej jest kogos obsmarowac nie mówiąc mu prawdy prosto w twarz, tak wlasnie postepuja TCHÓRZE!!! A juz nagminne jest to w temacie Restauracje i Pizzerie,( do znudzenia !!! )gdzie ewidentnie jest to walka pomiedzy właścicielami lokali lub osób z nimi zwiazanymi :dobani: Ktoś przeczyta i uwierzy. Ja sama wole się przekonać i ocenić. MODERATORZY czuwajcie, bo internet ma potężną władze i można komuś wyrządzic krzywde. Owszem ciężko zweryfikować prawde od fałszu, czasami faktycznie gdzieś robią i serwują syf i warto o tym napisać, ale są organy upoważnione do kontroli i czekaja tylko na takie zgłoszenia :) .Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, i życze obiektywnej oceny postów.
alli
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 grudnia 2011, 21:59

Re: Syf na forach

Post autor: alli »

dokładnie , mam podobne zdanie
ODPOWIEDZ