Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Emily86
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 12 grudnia 2011, 11:36
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: Emily86 »

Vivien na Floriańskiej :) Ja tam robiłam i jestem zadowolona :)
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: ewciak »

Emily86 pisze:Vivien na Floriańskiej :) Ja tam robiłam i jestem zadowolona :)
a jaka cena ? :)
pysia
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 8 kwietnia 2015, 09:18

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: pysia »

Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs. Mogę się podzielić moją opinia. Robiłam raz w Estilo w Nowym Zmigrodzie i szczerze nie polecam. Pani obsługująca była niemiła, a atmosfera w salonie dziwna, więc przez całe 3 godziny leżenia tam czułam się fatalnie. Rzęsy co prawda były dłuższe od moich, bo moje sa bardzo krótkie i były czarne, bo jestem blondynką, co oczywiście było fajnym efektem dla mnie ale po zabiegu były strasznie podraznione i czerwone. Co najgorsze chodziłam taka czerwona 2 dni. :( Nie wiem czy to wina kleju czy czegoś innego. Miały trzymać się 4 tygodnie, a po pierwszym zaczęły wypadać, więc później chodziłam z dziurami w rzesach. Wkurzyłam się i nie poszłam na uzupełnienie, bo stwierdziłam, że ta pani musiała zrobić coś źle a mi szkoda było kasy na jednotygodniowe rzesy. Zapisałam sie do Jasła na ściągnięcie, i sama pani kosmetyczka z Jasła zdziwiła się na widok moich zaledwie PO TYGODNIU NOSZENIA rzes z dziurami. :szok: Moje zostały króciutkie i sa teraz beznadziejne. Nie dadza się nawet wytuszować żeby dobrze wygladały. :zdegustowany:
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: natali »

W przekonaniu ja polecam, Salon w Nowym Żmigrodzie Estillo, pełen profesjonalizm , i coś nie wiarygodnie czytam, iż Kosmetyczka tam pracująca była by nie miła itd. Pani M. Jest przesympatyczną i pogodną osobą. POLECAM W 100%.
koniaks
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 maja 2017, 14:39

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: koniaks »

Przecież szkolenie z tego tematu jest bardzo proste. Zrób to sama dla siebie, na spokojnie przygotuje cię to do pracy.
A kosmetyczką też od razu nie zostaniesz. Każda umiejętność/każda technika wymaga mnóstwa czasu.
krzeszus
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 16 sierpnia 2011, 09:58

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: krzeszus »

Ja regularnie robię w enzo. Kosmetyczka bardzo fajna i atmosfera miła. Ja robię metoda 1:1, moja siostra 2:1 i obie jesteśmy zadowolone. Pierwsze moje rzęsy zrobiłam w studio Pasja and beauty i niestety nie byłam zadowolona :/ Nie były wykonane równo.
ODPOWIEDZ