Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jowitka 25
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 lutego 2012, 21:44

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: jowitka 25 »

Ja polecam Atelier Urody VISAGE na ulicy Czackiego.Uzupełniam tam rzęsy od 2 lat i jestem bardzo zadowolona.A tak ogólnie to uważam że, jest to najlepszy salon w Jasle,miła i profesjonalna obsługa kosmetologów :)
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: Mysia84 »

jowitka 25.... a ile taki zabieg w tym salonie kosztuje ??
Somebody
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 3 stycznia 2012, 14:34

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: Somebody »

krutka pisze:Witam
Czy ja mogę prosić o jakiś namiar na panią Martę ze Skołyszyna?
Podobno ma stronę w sieci, ale nie mogę jej namierzyć.
Z góry dziękuję :-)
http://www.marta-wedrychowicz.pl
krutka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 lutego 2012, 12:16

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: krutka »

Somebody :-) dziękuję
777Ania777
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 27 marca 2012, 20:45

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: 777Ania777 »

Witam. Od ponad roku noszę rzęsy (1:1) i jestem na maxa zadowolona uzupełniam co 4-5 tyg. Nie muszę się malować co jest dużym plusem, nie gniotą się w nocy i w ogóle uczucie jest jak by się miało własne. Dziewczyna, która mi zakłada jest bardzo miła i czuję się u niej bardzo odprężona. Na ogół robi w W-wie (założenie 250 a uzupełnienie 150), ale wiem, że już od dwóch dziewczyn dojeżdża i Łódź na pewno jest w zasięgu, tylko wtedy trzeba zapewnić kawałek podłogi
Sylwia 794737540
777Ania777
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 27 marca 2012, 20:45

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: 777Ania777 »

paparazzi
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 sierpnia 2012, 10:39

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: paparazzi »

A ja polecam pierwsze zobaczyć przedłużone rzęsy danej kosmetyczki na własne oczy, albo przynajmniej na zdjęciu i zwrócić uwagę, czy są równo przyklejone, nie posklejane, stopniowane długości, a przede wszystkim dobrze dobrane do kondycji własnych rzęs, bo jak przyklei się za grube i za długie do słabej rzęsy to się ją jeszcze bardziej osłabi i wypadnie :) Sama zajmuję się przedłużaniem rzęs, więc wiem na co zwrócić uwagę :) Wszystko dla ludzi, ale z umiarem.
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: Mysia84 »

Czy ktoś przedłużał rzęsy w salonie "Euforia" ?? jeśli tak to jakie wrażenia ... ??
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: MartaW »

widzę, że temat troszkę ucichł. Myślałam, żeby przedłużyć sobie rzęsy do ślubu. Dziewczyny przedłużałyście sobie w jaśle rzęsy? jak tak to gdzie? nie miałyście żadnego uczulenia ani sporego osłabienia rzęs? może w anagardzie któraś robiła? jakoś wydaje się mi tam najbezpieczniej (bo taki prestiżowy jest chyba), ale nie słyszałam żadnej opinii czy ktoś tam robił rzęsy. Boje się, że gdzie bym nie poszła mogą mieć jakieś dziadowskie kleje co mnie uczula..
La Mamba
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 15:15

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ???????????

Post autor: La Mamba »

Polecam zapytać się w STUDIO URODY OBSESJA w Jaśle, tam można dowiedzieć się szczegółów i umówić na przedłużanie i zagęszczanie rzęs :D
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: Mysia84 »

Ja na swoje wesele robiłam w salonie "Visage" i byłam zadowolona z efektu...
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: MartaW »

Mysia84 pisze:Ja na swoje wesele robiłam w salonie "Visage" i byłam zadowolona z efektu...
a gdzie jest ten salon bo nie kojarzę? a napisz czy Ci się nie mięły podczas snu i nie osłabiły po zdjęciu? :)
Awatar użytkownika
iwka126
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 19:20

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: iwka126 »

MartaW pisze:
Mysia84 pisze:Ja na swoje wesele robiłam w salonie "Visage" i byłam zadowolona z efektu...
a gdzie jest ten salon bo nie kojarzę? a napisz czy Ci się nie mięły podczas snu i nie osłabiły po zdjęciu? :)
jeżeli rzęsy są dobrane odpowiednio do naturalnych to nic nie grozi naszym rzęsom pod warunkiem że same nie uprzemy się że chcemy inne niż nam zalecają :D
a czy się mną podczas snu - hmm nie słyszałam jeszcze - chyba że śpisz z nosem w poduszce wtedy i naturalki się powyginają
sweetyx
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 czerwca 2012, 08:39

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: sweetyx »

Ja polecam studio kosmetyczne PASJA IZABELA MAZUR ceny super i przede wszystkim komfort i obsługa na wysokim poziomie polecam!
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Przedłużanie rzęs - GDZIE ??

Post autor: MartaW »

iwka126 pisze:
MartaW pisze:
Mysia84 pisze:Ja na swoje wesele robiłam w salonie "Visage" i byłam zadowolona z efektu...
a gdzie jest ten salon bo nie kojarzę? a napisz czy Ci się nie mięły podczas snu i nie osłabiły po zdjęciu? :)
jeżeli rzęsy są dobrane odpowiednio do naturalnych to nic nie grozi naszym rzęsom pod warunkiem że same nie uprzemy się że chcemy inne niż nam zalecają :D
a czy się mną podczas snu - hmm nie słyszałam jeszcze - chyba że śpisz z nosem w poduszce wtedy i naturalki się powyginają
Iwka126 a sobie robiłaś kiedyś? jak tak to gdzie?:D
ODPOWIEDZ