trzeci migdał u dziecka wycinać czy leczyć inaczej

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
muaha
Obyty
Obyty
Posty: 51
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 16:17

Re: trzeci migdał u dziecka wycinać czy leczyć inaczej

Post autor: muaha »

Skąd ja to znam, dziecko prawie 2 lata na sterydach, infekcja goni infekcje, aż w końcu decyzja o zabiegu. To była dobra decyzja. Daj znać jak będziecie po wizycie, co dalej i na którego lekarza się zdecydowaliście
indigo
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 lipca 2018, 12:44

Re: trzeci migdał u dziecka wycinać czy leczyć inaczej

Post autor: indigo »

Wycinać, to się póżniej ciągnie latami, problemy z gardłem, zapalenia uszy, a nawet z nosem
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: trzeci migdał u dziecka wycinać czy leczyć inaczej

Post autor: świnia »

Migdałki to zakończenie układu limfatycznego który jest swoistą kanalizacją organizmu i wycinać tego nie wolno. Prawdopodobnie gdzieś w organizmie jest stan zapalny (obstawiam głowę, szyję itp górne części ciała) bo migdałki usuwają syf z organizmu który jest połykany przez dzieciaka (powinien odharać). Spróbowałbym płukać jamaję ustną olejem ze słonecznika. Bierze się łyżeczkę oleju i płuka. Po chwili z czystego oleju robi się żółta ropna breja i trzeba wypluć i wziąć nową łyżeczkę i płukać dalej. Miałem osoby (dorosłe) które wypluły z siebie kilka litrów tej brei i różne dolegliwości im przechodziły. Koszt 12-15 złociszy to d**** nie urywa spróbować można zawsze https://www.odkrywamyzakryte.com/plukanie-ust-olejem/ NIE WOLNO usuwać migdałków bo to tylko objaw. Przyczyna leży gdzie indziej.
Halik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2018, 15:18

Re: trzeci migdał u dziecka wycinać czy leczyć inaczej

Post autor: Halik »

świnia pisze:Migdałki to zakończenie układu limfatycznego który jest swoistą kanalizacją organizmu i wycinać tego nie wolno. Prawdopodobnie gdzieś w organizmie jest stan zapalny (obstawiam głowę, szyję itp górne części ciała) bo migdałki usuwają syf z organizmu który jest połykany przez dzieciaka (powinien odharać). Spróbowałbym płukać jamaję ustną olejem ze słonecznika. Bierze się łyżeczkę oleju i płuka. Po chwili z czystego oleju robi się żółta ropna breja i trzeba wypluć i wziąć nową łyżeczkę i płukać dalej. Miałem osoby (dorosłe) które wypluły z siebie kilka litrów tej brei i różne dolegliwości im przechodziły. Koszt 12-15 złociszy to d**** nie urywa spróbować można zawsze https://www.odkrywamyzakryte.com/plukanie-ust-olejem/ NIE WOLNO usuwać migdałków bo to tylko objaw. Przyczyna leży gdzie indziej.
Dzięki za wskazówki! Dla nas jako Rodziców każda wskazówka jest na wagę złota. Będę teraz pytać lekarzy co myślą o tej metodzie aczkolwiek to bardziej z przekorą ;) do Orthos kierujemy się właśnie nie tyle z wizją wycinania co z nadzieją znalezienia przyczyny takiego stanu rzeczy. Dam znać co i jak.
ODPOWIEDZ