Jaki lekarz rodzinny??

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
madziulk@
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwietnia 2012, 17:39

Jaki lekarz rodzinny??

Post autor: madziulk@ »

Witam. Proszę o opinie lekarzy rodzinnych w Jaśle.
Nosze się z zamiarem zmiany lekarza rodzinnego.Który ośrodek zdrowia polecacie , jakiego lekarza rodzinnego wybrać i dlaczego. proszę o opinie oparte na waszych doświadczeniach. :)
Maria
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 6 listopada 2011, 09:59

Re: Jaki lekarz rodzinny??

Post autor: Maria »

Przychodnia U MASTEJA na PKS. jest wspaniała a lekarz rodzinny to p. dr E. KĘDZIOR.Konkretna,dokładna i bardzo miła.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Jaki lekarz rodzinny??

Post autor: Łyssy »

ja tylko Roman Patykiewicz. Nie naciąga na drogie leki, trafne diagnozy, zawsze nas szybko wyleczał.
owocowy_drops
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 5 grudnia 2009, 18:37

Re: Jaki lekarz rodzinny??

Post autor: owocowy_drops »

Polecam doktora Patykiewicza. Nie traktuje pacjenta według jednego schematu, o co niestety tak prosto u innych zwłaszcza w medycynie rodzinnej. Podchodzi bardzo profesjonalnie, stawia trafne diagnozy i przede wszystkim tłumaczy pacjentowi skąd objawy, który lek na co itd. Nie jest schematyczny. Daje dobre dawki leków. I przede wszystkim skuteczny - nigdy się u mnie nie pomylił z diagnozą i leczeniem.
aga m
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwietnia 2012, 21:00

Re: Jaki lekarz rodzinny??

Post autor: aga m »

Ja polecam Mariusza Osieckiego.Jest zarówno pediatrą jak i neurologiem.Lekarz bardzo komunukatywny zarówno do dzieci jak i dorosłych.Przyjmuje w Medyku na ul. Mickiewicza.Dignozy trafne,nie boi się wysyłać do innych specjalistów jeżeli ma jakieś wątpliwości.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Jaki lekarz rodzinny??

Post autor: Łyssy »

o, sorry, zapomniałem, ja też polecam Kiedyś jak nie było dr Patykiewicza trafiłem właśnie na dr Osieckiego. Córka leciała przez ręce, nie mogła trzymać pionu. Podejrzewał zapalenie nerwu przedsionkowego ale wysłał nas na badania do szpitala na neurologię. Podejrzenia potwierdziły szczegółowe badania. Przez cały okres leczenia w szpitalu dr Osiecki dowiadywał się o stan mojej córki, a tydzień po wyjściu zaprosił na wizytę kontrolną.Z tego co wiem to ma chyba 20 letnią praktykę kliniczną. Miałem megafarta, że na niego trafiłem bo to pediatra neurolog. Medyk dużo zyskał na zatrudnieniu tego lekarza.
madziulk@
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 kwietnia 2012, 17:39

Re: Jaki lekarz rodzinny??

Post autor: madziulk@ »

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.:)
ODPOWIEDZ