Sklep z dziecięcą odzieżą

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: oth »

dzielnik pisze:
oth pisze:5=10=15 jest w porządku, cocodrillo świetne jakościowo ale trochę drogie zwłaszcza dla malutkich dzieci, pepco to chińszczyzna
Może Ty reklamujesz swój sklep 5-10-15.... Masz w ikonie STOP A.C.T.A a Sam chcesz kontrolować innych wypowiedzi i oceniać!!! (Nadgorliwość jest gorsza od Faszyzmu).
Reklamujesz sklep 5-10-15 , zniechęcasz ludzi do cocodrillo i pepco - Jakim Prawem?!?
W przeciwieństwie do Ciebie nie zniechęcam ludzi do innych sklepów lecz mówię gdzie mogą jeszcze poszukać czegoś ciekawego dla swoich pociech.
Zarówno Pepco - 5-10-15 i cocodrillo są świetnymi sklepami w zależności kto szuka czegoś na miarę własnego portfela. Zachęcam i Polecam.
A ty człowieku OCHŁOŃ!!!
Nie zniechęcam nikogo do Cocodrillo ani pepco, wręcz przeciwnie,jak ktoś ma sporo kasy, to tylko do Cocodrillo, jak ktoś niema kasy, to tylko do pepco. Dla mnie 5-10-15 jest idealne bo jakość fajna, ceny przystępne. Akurat ja za bardzo nie jestem za wydawaniem po 400zł na miesiac na ubrania na dziecko które rośnie w oczach. A Ty i tak reklamujesz sklep z dżinsami, pewnie Twój albo rodziny, też spoko. widać po głupkowatym tonie Twoich wypowiedzi i w poprzednim wątku, to ta sama osoba. To samo IP. :hyhy:
Awatar użytkownika
Aganieszka
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 19:10
Lokalizacja: Dżasełko

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: Aganieszka »

The Nun pisze: Już wolę na allegro używane kupić niż płacić 100zł za spodnie, które za pół roku/rok będą małe.
Zgadzam się, ja większość rzeczy kupuję na allegro i jestem zadowolona, W razie wątpliwości dzwonię do sprzedającego z dodatkowymi pytaniami. Najlepiej jednak wychodzi wymiana z koleżankami - może udałoby się zrobić taką wymianę/sprzedaż na większą skalę w Jaśle - byliby jacyś zainteresowani?
Maxmaks
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 23 listopada 2009, 23:53

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: Maxmaks »

Aganieszka pisze:
The Nun pisze: Już wolę na allegro używane kupić niż płacić 100zł za spodnie, które za pół roku/rok będą małe.
Zgadzam się, ja większość rzeczy kupuję na allegro i jestem zadowolona, W razie wątpliwości dzwonię do sprzedającego z dodatkowymi pytaniami. Najlepiej jednak wychodzi wymiana z koleżankami - może udałoby się zrobić taką wymianę/sprzedaż na większą skalę w Jaśle - byliby jacyś zainteresowani?
Myslę, że to bardzo dobry pomysł, sama mam mnóstwo ciuszków po córce i nie ma co z nimi robic...Kiedyś opłacało sie na allegro sprzedawac, teraz przez wzrost kosztów wysyłki i opłaty pobierane z allegro nawet za niesprzedane rzeczy już nie jest tak kolorowo.

A teraz z innej beczki....Szukałam we srodę białej eleganckiej z kołnierzykiem bluzeczki na swoją córke 7 letnią.Byłam chyba w 10 sklepach w Jasle z galeria włącznie i nie udało mi sie nic kupic.....albo brak w sklepie , albo rozmiary od 134 w górę. Załamka...:/
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: Laura Diaz »

Ja na ogół kupuję na allegro i na ogół wychodzę na tym dobrze :) Czasami kupuję coś w 5-10-15 (jak są promocje) albo w pepco, sporadycznie w innych sklepikach dla dzieci (ceny są obłędne). Nienawidzę kupować w "prawdziwych" sklepach, wkurza mnie że albo nie ma rozmiaru, albo wszystko jest różowe, z jakimiś cekinami, falbankami, hello kitami i innymi bzdurami :znudzony:

Ostatnio zeszłam całe miasto, żeby kupić córce czarne lakierki (albo chociaż czarne, zwykłe balerinki) w rozmiarze 23. Nie ma szans! Wszystko różowe albo białe. Kupiłam na allegro, wprawdzie używki, ale fajne :oczami:
roma
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 marca 2015, 20:47

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: roma »

A może zakupy w sklepie interntowym np: ZARA, Reserved, Next, C&A. Niedługo będzie tez otwarcie sklepu inetrnetowego H&M :)
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: Jowita »

Również internetowy Smyk, 5 10 15
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: COCONUT »

czy w Jaśle albo Krosnie jest sklep Smyk ?
gosiaczek78
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 21:28

Re: Sklep z dziecięcą odzieżą

Post autor: gosiaczek78 »

Z tego co się orientuje to w Jaśle nie ma smyka, a w Krośnie to nie wiem, ale raczej też nie. pewnie Rzeszów najbliżej
ODPOWIEDZ