Samochód dla kobiety

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Samochód dla kobiety

Post autor: samaslodycz »

Jaki samochód polecacie dla kobiety? Najlepiej jakiś mały i zgrabny. Mysłałam o Renault Megane. Czy to dobry wybór? :)
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: Regulator »

Toyota Yaris ;)
jesusmyname
Guru
Guru
Posty: 168
Rejestracja: 22 marca 2012, 16:42

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: jesusmyname »

Jakie masz oczekiwania od auta? Moc, wyposażenie, ilość drzwi, niezawodność, rocznik?
Megane z rocznika 1995-2003 szału nie robi, na 519 osób które oceniało to auto, 23% by nie kupiło ponownie tego samochodu.
Wersja 3 drzwiowa może się podobać, natomiast jak ja jechałem tym autem, to ja bym go nie kupił.
jesusmyname
Guru
Guru
Posty: 168
Rejestracja: 22 marca 2012, 16:42

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: jesusmyname »

Regulator pisze:Toyota Yaris ;)
Dobra propozycja !
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: martunialla »

Całe mnóstwo pomysłów, zależy tylko ile pieniędzy chcesz na nie przeznaczyć :) Audi TT, Fiat 500, WV Beatle, Peugeot 206...
sanki20
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 28 września 2011, 13:31

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: sanki20 »

Colt, opel Corsa, WV Polo,
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: medvedik »

A ja bym się zapytał jak ta kobieta jeździ autem? Nie obrażając wszystkich kobiet to są takie które się w ogóle nie nadają.
karol5522
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 1 grudnia 2010, 21:33

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: karol5522 »

Ford Street Ka
basiek0109
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 lipca 2011, 18:54

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: basiek0109 »

medvedik pisze:A ja bym się zapytał jak ta kobieta jeździ autem? Nie obrażając wszystkich kobiet to są takie które się w ogóle nie nadają.
Nie obrażając wszystkich mężczyzn, ale to kobiety są najlepszymi kierowcami ;) A panowie mają z tym widzę niestety jakiś problem... :] I jak słyszę takie szowinistyczne teksty to mnie aż... :krzeslem: :D
A co do tematu to uważam że na początek najlepsze jest jakieś małe autko typu Renault Clio... Ja sama mam ochotę takie kupić :) :)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: nitro »

Koleżanko nie bulwersuj się tak :P Kobiety nie mają podzielności uwagi, myślą o zmianie biegów, hamowaniu,zastanawiają się nad techniką jazdy a mężczyźni robią to automatycznie :]
Stara8
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 12:43

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: Stara8 »

Pytanie czy to ma być Twoje pierwsze auto? Czy podobają Ci się małe samochody czy kierujesz się obawą że np.większym samochodem trudniej się parkuje,jeździ itp.?
Powiem z własnego doświadczenia ze pierwsze jeździłam cinqecento potem punto a teraz sceniciem i powiem, że im większe auto tym lepiej się jeździ :) mijając się z tir-em nie masz wrażenia że zaraz zostaniesz "zdmuchnięta" z jezdni ;) teraz nie chciałabym z powrotem przesiąść się na małe autko.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: dragoness »

nitro pisze:Koleżanko nie bulwersuj się tak :P Kobiety nie mają podzielności uwagi, myślą o zmianie biegów, hamowaniu,zastanawiają się nad techniką jazdy a mężczyźni robią to automatycznie :]
Hmm... To Ty chyba z moją córką nie jeździłeś :hyhy: Ale Toyotka to dobry wybór, moim zdaniem.
marionetk
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 4 września 2009, 23:04

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: marionetk »

Jestem kobietą i potrafię robić te rzeczy o których mówisz automatycznie dlatego,że wypracowałam sobie odpowiednią technikę. Nie skromnie stwierdzę,że jestem świetnym kierowcom i nie jest to tylko moja opinia. Wiem ,że są babeczki które nie mają pojęcia o prowadzeniu samochodu ale tak samo jest w przypadku facetów..
basiek0109
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 lipca 2011, 18:54

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: basiek0109 »

nitro pisze:Koleżanko nie bulwersuj się tak :P Kobiety nie mają podzielności uwagi, myślą o zmianie biegów, hamowaniu,zastanawiają się nad techniką jazdy a mężczyźni robią to automatycznie :]
hahaha ! :D No to mnie rozbawiłeś kolego ;) To właśnie my kobiety mamy doskonałą podzielność uwagi, o której Wy faceci możecie jedynie pomarzyć, bo Wam wykonanie nawet dwóch prostych czynności naraz sprawia nieraz duży problem... :D Ja np. też nie myślę nad zmianą ani redukcją biegów, też robię to automatycznie, to samo ma się do techniki jazdy... W dodatku egzamin na prawo jazdy zdałam za pierwszym razem, a znam facetów, którzy podchodzą już po raz 10... Także nie wiem skąd się u mężczyzn takie głupie poglądy i stereotypy biorą... :P Poza tym myślę że nie należy dzielić kierowców według płci, lecz według umiejętności i to że facet jest lepszy za kierownicą to jedna wielka,totalna bzdura, która zrodziła się w głowach zazdrosnych przedstawicieli płci męskiej ;) :D
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Samochód dla kobiety

Post autor: nitro »

Można się wychwalać na forum ale na ulicy świetnie widać gdy "baba za kierownicą" :P Zdasz za pierwszym razem prawo jazdy i już Kubica?? to jest 1/10 sukcesu :P
ODPOWIEDZ