Fryzjer Jasło

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
300388
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 24 lipca 2013, 22:10

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: 300388 »

mam wspólnego tyle ze znam się trochę na tym i myślę ze fryzjer nie nałożył by ci farby innej niż chciałaś bez konsultacji z tobą!!bo dziś na rynku jest za duża konkurencja żeby pozwolił sobie na taki ruch......ale jedno jest pewne jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził!!!!! ty jesteś nie zadowolona i nie polecasz inni znowu są zadowoleni i tam wrócą!!!
Nana
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 7 maja 2012, 18:26

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Nana »

300388 pisze:mam wspólnego tyle ze znam się trochę na tym i myślę ze fryzjer nie nałożył by ci farby innej niż chciałaś bez konsultacji z tobą!!bo dziś na rynku jest za duża konkurencja żeby pozwolił sobie na taki ruch......ale jedno jest pewne jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził!!!!! ty jesteś nie zadowolona i nie polecasz inni znowu są zadowoleni i tam wrócą!!!


bardzo dobrze napisane... ale oczywscie ludzie mysla ze jak sie chwali salon to juz jest sie z nim jakos zwiazanym... chore takie myslenie bo szukanie opini a jak przyjdzie co do czego to odrazu ze pewnie cos wspolnego ma sie z danym salonem. A tak jak tu ktos napisal nie ma osoby ktora wszystkim dogodzi kazdy jest indywidualnym klientem i do kazdego powinno sie podchodzic inaczej nawet poprzez rozmowe... nie kazdy ma ochote na wyglupy i nie kazdy ma ochote na rozmowe jak by fryzjer uwazal sie za Bóg wie kogo... a co do tego ze ci zepsuli kolor to masz pecha tak to jest jak sie chodzi do byle jakiego salonu....
samaslodycz
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 1 sierpnia 2011, 16:22

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: samaslodycz »

jaka jest cena za zrobienie fryzury na wesele w salonie Diamond?
Olusiaqq3
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 18:48

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Olusiaqq3 »

Kończąc temat mogę powiedzieć, ze się tam na pewno już nie pojawię i moim znajomym też tego salonu polecać nie będę. A forum należy do tego by wyrażać swoje opinie, więc miałam prawo to napisać :)
magda6012
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 30 sierpnia 2013, 08:54

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: magda6012 »

Byłabym wdzieczna jeśli ktos by mi napisał nr tel do salonu DIAMOND:) z góry dziekuje:)
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: marley »

300388 pisze:mam wspólnego tyle ze znam się trochę na tym i myślę ze fryzjer nie nałożył by ci farby innej niż chciałaś bez konsultacji z tobą!!bo dziś na rynku jest za duża konkurencja żeby pozwolił sobie na taki ruch......ale jedno jest pewne jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził!!!!! ty jesteś nie zadowolona i nie polecasz inni znowu są zadowoleni i tam wrócą!!!
Ja również nie jestem zadowolona z tamtego salonu i na pewno tam nie wróce :hyhy:
lupis
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 12 lipca 2012, 18:04

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: lupis »

A można się dowiedzieć, która to pani Monika, a która Justyna? :)
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: elemelek »

Ma ktoś numer telefonu do tego Pana z Nowego Żmigrodu? :)
snurman
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 września 2013, 20:02

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: snurman »

Przepraszam czy był ktoś kiedyś w (salonie) na Żwirki i Wigóry bo Ja ostatnio zostałam potraktowana przez Panią naprawdę nieładnie na drugi dzień poprawiałam bo wstyd było wyjść na miasto bez czapki może to przypadek może ktoś jest zadowolony z tego (salonu)
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Magladenka »

Mam bardzo cienkie włosy i jest ich raczej mało. Który fryzjer zetnie takie włosy, tak żeby fryzurka ładnie się układała. Chcę ładnego boba. :)
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Jaślanka »

Serdecznie polecam Salon Urszula (niedaleko Franciszkanów, okolice sklepu z sukniami ślubnymi). Pani Ula jest bardzo miła, jest u niej możliwość 'reklamacji', czyli jak nam cos nie pasuje np. za 3 dni stwierdzimy mamy za maly skos, za malo jednak skróciła i wolelibysmy jednak wiecej - pani Ula w cenie robi poprawki :)
P O L E C A M :)
madziunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 lutego 2010, 18:29

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: madziunia »

Szczerze NIE POLECAM salonu "Urszula" na ul.Słowackiego.Strzyżenie jest na sucho i na mokro.Strzyżenie na mokro polega na częściowym spryskiwaniu włosów woda, za pomocą spryskiwacza do kwiatków-co to w ogóle jest???Do tego fryzjerka papla jak najęta i przez to jej gadanie godzinę trzeba tam spędzić,a ja właśnie ścinam zawsze włosy na boba i to nie jest skomplikowana fryzurka. Ceny wcale nie są niskie.Za taką usługę zapłaciłam 30zł.Włosy nie były super ułożone i wcale nie wyglądałam jak po wizycie u fryzjera .Więcej tam nie poszłam.Po drugiej stronie ulicy jest K2(salon dziewczyn z awangardy),tam płace 35zł.za obcięcie z myciem,odżywką i układaniem włosów.Konkretne fryzjerki.POLECAM K2!!! :D
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: Jaślanka »

madziunia, chciałaś zaoszczędzić 5 zł na myciu głowy to i obcięła Ci spryskując włosy wodą - bo niby jak by miała je obciąć bez mycia??? Jak klient nie życzy sobie mycia głowy, to co wołami go zaciągnie pod kran???

I czuję tu smrodek ewidentnej reklamy salonu na przeciwko :zdegustowany:

Całe szczęście Pani Ula się nie musi reklamować sama :D bo klientów ma naprawdę sporo:) Jestem jej klientką, więc stwierdziłam że podzielę się informacjami na forum i polecę ją, bo czemu by nie :)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: sylwula13 »

ja np. zaczęłam narzekać na panią Wiolę z New Trend. chodzę do niej już 5 lat i dawniej się starała a teraz pozbywa klientów. chyba będę musiała zmienić fryzjerkę.
madziunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 lutego 2010, 18:29

Re: Fryzjer Jasło

Post autor: madziunia »

do jaślanka - Tak,tak chciałam zaoszczędzić 5zł. i dlatego teraz płacę 35zł.?Wez pomyśl :D To nie jest reklama,też jestem klientką salonu K2 i chciałam tylko wyrazić swoje zdanie.Zresztą najlepiej jest pójść i samemu się przekonać,bo każdy ma inne oczekiwania,a wszystkim nie da się dogodzić :)
ODPOWIEDZ