Dzicz w szmateksach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
pluskwa
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 10 listopada 2008, 18:34

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: pluskwa »

Spotkaliscie sie ze w kolejce do kasy (kilkanascie osob stojacych w rzadku) jest jakas kobietka, ktora akurat nakupila ciuchow torebek,paskow do spodni, butow za powiedzmy typu 200-240zl i jak juz przychodzi do placenia to nagle jej brakuje kasy prosi a wrecz blaga sprzedawczyni,zeby jej rabat dala z 30zl najlepeij bo przez przypadek nie ma kasy, a ciuchow nie ma, sprzedawczyni chce zeby odlozyc ten towar jak nie ma pieniedzy a ta sie upiera ze NIE ze ona je CHCE! Niektore osoby sie lituja nad tak chcac nie chcac ja juz raz w zlosciach mialem takiej kobiecie dac te 20zl zeby nie przytrzymywala kolejki bo dosc ze jest dluga kazdemu sie spieszy a tu stoi taka Pani i przedluza wsystko. Po wyjsciu spotkalem ta kobiete jak rozmawiala z inna ze udalo sie jej kupic mozna powiedziec niktore ciuchy bo ludzie jej dolozyli i ze robi juz tak od dawna. To coo ona robi z tymi ciuchami jak powiedzmy raz na tydzien ba raz na miesiac zakupii ich za 200-300zl??
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: jjaa18+ »

znam osoby z widzenia ktore w szmateksach kupuja ciuchy za 1zl piora w domu prasuja i za 20zł sprzedaja na necie bardzo duzo jest takich osob ostatnio w szmateksie pani wziela 40par spodni nie ogladajac ich jak wisialy na wieszaku tak zgarnela po 1zl mowiac ze wszystko jej jak inne osoby chcialy zobaczyc i co ona z nimi robi???razem z wnuczka na allegro albo innych stronach sprzedaja
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: Emily »

Nie tylko na allegro, bo po rynkach widać taki sam chłam.
Asza
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, 18:37

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: Asza »

Oki zgadzam sie z Wami bywa róznie ,ale wezcie też pod uwagę sytuacje jaka panuje w naszym miescie i nie tylko ,brak pracy zmusza ludzi do łapania się wszystkiego aby cos zarobić... chyba lepiej kupić za 1 zł i sprzedać za 20zł niz zbierać puszki po śmietnikach aaa teraz bardzo duzo tego obserwuje ...pozdrawiam
ważna
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 14:08

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: ważna »

Niestety, takie czasy nadeszły, że za możliwość zarobienia paru złotówek ludzie są w stanie skakać sobie do oczu. Wiele pań w ten sposób zarabia, i to całkiem nieźle. Najgorszymi klientkami są te, które w dniu towaru nie pozwolą nawet dziewczynom z obsługi wieszaka zawiesić! Bo ona akurat przegląda! Oj, czasem się dzieje....
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: elemelek »

jjaa18+ pisze:znam osoby z widzenia ktore w szmateksach kupuja ciuchy za 1zl piora w domu prasuja i za 20zł sprzedaja na necie bardzo duzo jest takich osob ostatnio w szmateksie pani wziela 40par spodni nie ogladajac ich jak wisialy na wieszaku tak zgarnela po 1zl mowiac ze wszystko jej jak inne osoby chcialy zobaczyc i co ona z nimi robi???razem z wnuczka na allegro albo innych stronach sprzedaja
spotkałam się z czymś takim, ale nie widzę w tym nic złego. sama może zacznę tak robić... :D
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: CYNGIEL »

Asza pisze:Oki zgadzam sie z Wami bywa róznie ,ale wezcie też pod uwagę sytuacje jaka panuje w naszym miescie i nie tylko ,brak pracy zmusza ludzi do łapania się wszystkiego aby cos zarobić... chyba lepiej kupić za 1 zł i sprzedać za 20zł niz zbierać puszki po śmietnikach aaa teraz bardzo duzo tego obserwuje ...pozdrawiam
Co ty masz przeciw zbieraniu puszek?Nic złego w tym nie widzę,a wręcz przeciwnie. :/
Asza
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 sierpnia 2012, 18:37

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: Asza »

osoby grzebiace w smietnikach to nie jest raczej miły widok ,szkoda mi takich ludzi ...absolutnie nic nie mam
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: pomelo »

Ludzie żadna praca nie hańbi lepiej że szmaty sprzedają i puszki zbierają niż jakby mieli kraść
lupis
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 12 lipca 2012, 18:04

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: lupis »

Nie wiecie kiedy otwarcie tego szmateksu przy biedronce obok ronda?
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: m.g »

Z tego co widziałam na ich ulotce to 5-6 październik otwarcie :)
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: Mała_Miczitanka »

W najbliższy piątek otwarcie.
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: serjtankian »

Dzisiaj było otwarcie tego nowego obok Biedronki. Ile ludzi :szok: :szok:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18470
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: dragoness »

serjtankian pisze:Dzisiaj było otwarcie tego nowego obok Biedronki. Ile ludzi :szok: :szok:
Ludzie tam stali już przed ósmą rano! Nie mają ciekawszych zajęć, czy co?
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: mila »

O nie nie:) znajoma jechala na 7 do pracy w str. szpitala i juz stali:) a ja mam pytanie: CO TAM DO CHOLE..Y DAWALI, ze jak poszlam po 10 z ciekawosci, to nie weszlam, bo musialabym sie czolgac, zeby sie zmiescic <zenada> MASAKRA! i naprawde- nie sciemniam i nie przesadzam- NIE SZLO WEJSC, bo bylo czarno od ludzi, wiec naprawde mnie ciekawi, czy w tych, badz co badz, szmatach byly ukryte jakies dulary, czy ki????
ODPOWIEDZ