Dzicz w szmateksach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
zakopce30
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 6 marca 2013, 12:40

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: zakopce30 »

nad biedronka to jest zenada!! kiedys przechodzilem tamtedy do biedronki a na schodach ludziiiii co nie miara tak sobie pomyslalem co te ludzie robia z tymi ciuchami??
milsia09
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 marca 2013, 16:16

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: milsia09 »

popieram,nad biedronka szkoda gadac ,ludzie wrecz wyrywaja sobie z rak!Q
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: wiolka666 »

LADY123 pisze:Godz 8.30, nowy towar jest w kazdy wtorek
kiedy buty ?
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: Magladenka »

A ten szmateks, second hand, nad Asem, na przeciwko poczty? Kiedy bym tam nie chciała wstąpić - zawsze jest zamknięte. Czynne to jest jeszcze?
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: ananasek »

Magladenka pisze:A ten szmateks, second hand, nad Asem, na przeciwko poczty? Kiedy bym tam nie chciała wstąpić - zawsze jest zamknięte. Czynne to jest jeszcze?
Raz tam weszłam i ceny jak w galerii, a nie na szmateksie :szok:
laki121826
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 25 maja 2013, 13:27

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: laki121826 »

tam z tego co wiem już nie czynne
Awatar użytkownika
maly jimmi
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:31
Lokalizacja: Jasło

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: maly jimmi »

Nie sądzę, by cokolwiek było w stanie przebić kilkunastu metrowych kolejek i tego zamieszania przy otworzeniu drzwi szmateksu. Idealnie może to obrazować jeden ze skeczy kabaretu Ani mru mru ;d wypisz,wymaluj!
just.smile
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2013, 21:21

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: just.smile »

Wie ktoś, kiedy jest nowy towar w szperaczku? Tam ludzie zachowują się w miarę kulturalnie jeszcze, czy jest tak jak np nad biedronką? :niepewny:
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: adu28 »

just.smile pisze:Wie ktoś, kiedy jest nowy towar w szperaczku? Tam ludzie zachowują się w miarę kulturalnie jeszcze, czy jest tak jak np nad biedronką? :niepewny:
Jesli chodzi CI o TEN SZPERACZEK kolo malego kosciolka to tam jest towar co drugi poniedzialek ,przynajmniej tak bylo kiedys ;)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: mija »

W szperaczku jest kulturalnie, ponieważ tam ceny są troszke wyższe niż w pozostałych lumpexach , tam nikt sobie nic nie będzie z rąk wyrywać jeśli kosztuje np 20 zł jakaś rzecz :) ludziska szukają tańszych rzeczy oczywiście nie wszyscy ;)
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: paulo06 »

ludzie ! bylam tam raz z głupa popatrzec. ogladalam vbluzke , a baba przyszla i mi ja wydarła z rak! Twierdzac ze miala ja pierwsza(chodzi mi o szmateks nad Biedronką).
zenada! chamstwo nie zna granic. ja rozumiem ze nowy towar,moze byc tanio ale bez przesady,ze jakas babcia w podeszlym wieku mnie szarpie za bluzką :/
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: sylwula13 »

dirtyang3el pisze:ludzie ! bylam tam raz z głupa popatrzec. ogladalam vbluzke , a baba przyszla i mi ja wydarła z rak! Twierdzac ze miala ja pierwsza(chodzi mi o szmateks nad Biedronką).
zenada! chamstwo nie zna granic. ja rozumiem ze nowy towar,moze byc tanio ale bez przesady,ze jakas babcia w podeszlym wieku mnie szarpie za bluzką :/
raz już widziałam podobną sytuacje, możliwe że to nawet była ta sama. trzeba było ją strzelić w trąbe to by miała nauczke ;)
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: Public Enemy »

Kolo Biedry przy rondzie to jest naprawde masakra jesli chodzi o parking.Człowiek sobie na zakupy chce przyjechac,a tu nie ma jak stanąc bo szperacze zawalili miejsce.Pójda tylko pogrzebac ,nic nie kupią a czlowiek sie wkurzac bo nie ma miejsc.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: Czoper »

Public Enemy pisze:Kolo Biedry przy rondzie to jest naprawde masakra jesli chodzi o parking.Człowiek sobie na zakupy chce przyjechac,a tu nie ma jak stanąc bo szperacze zawalili miejsce.Pójda tylko pogrzebac ,nic nie kupią a czlowiek sie wkurzac bo nie ma miejsc.
Robiąc zakupy w Biedronce prezentujesz ten sam poziom.
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Dzicz w szmateksach

Post autor: lepidopterologia »

O poziomie człowieka raczej nie miejsce robienia zakupów świadczy...
ODPOWIEDZ