Imprezy, lokale w Jaśle i okolicach.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
cynamon
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 31 października 2011, 16:29

Imprezy, lokale w Jaśle i okolicach.

Post autor: cynamon »

Witam. Podzielcie się opinią co sądzicie na temat lokali jasielskich, klubów czy dyskotek w okolicach. Gdzie warto się wybrać a jakiego miejsca unikać?


Ja osobiście nie polecam Tivoli. Ostatnia impreza świadczy zdecydowanie na nie korzyść. Kiepska muzyka, masa ludzi... myślę, że nie potrzebne było pchanie tam ludzi na siłę... to co tam się działo to był szok. Mały lokal więc myślę, że w pewnym momencie powinno się nie wpuszczać większej ilości osób bo było jak w rzeźni.
Polecam Manufakturę muzyka dobra i można się dobrze pobawić.
Insomnia ostatnio robi się mniej popularna i myślę, że można wybrać się znajomymi i świetnie bawić w własnym gronie, nie ma ciasnoty.
Moderna w miarę ok.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Imprezy, lokale w Jaśle i okolicach.

Post autor: Mała_Miczitanka »

W Manufakturze brakuje trochę szatni/miejsca gdzie można byłoby zostawić kurtki, bo idzie zima i kiepsko z tym. Wiadomo, dużo ludzi tam chodzi więc nie zawsze każdy ma miejsce przy stoliku a taka szatnia ułatwiłaby sprawę.
Awatar użytkownika
cynamon
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 31 października 2011, 16:29

Re: Imprezy, lokale w Jaśle i okolicach.

Post autor: cynamon »

Generalnie brak miejsca na kurtki jest głównym problemem zarówno w Manu jak i Tivoli, racja, że w okresie zimowym to akurat ten problem daje się mocno we znaki.
W Tivoli ten prowizoryczny wieszaczek... ;] na ostatniej imprezie szukać trzeba było kurtki po podłodze, wydeptane. Trochę kiepska sprawa.
bonzoberbelonzo
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 10 września 2008, 14:26

Re: Imprezy, lokale w Jaśle i okolicach.

Post autor: bonzoberbelonzo »

Mała_Miczitanka pisze:W Manufakturze brakuje trochę szatni/miejsca gdzie można byłoby zostawić kurtki, bo idzie zima i kiepsko z tym. Wiadomo, dużo ludzi tam chodzi więc nie zawsze każdy ma miejsce przy stoliku a taka szatnia ułatwiłaby sprawę.
Witam, problem szatni w MANU jest częsciowo rozwiązany. Od tygodnia mamy na zapleczu barowym zamykane na klucz boksy na odzież. Jest ich 28. Zostawiasz odzież, torebki itp i masz pewne, że wszystko jest bezpieczne. Boks kosztuje 2zł, ale mieszczą się w każdym po 2-3 kurtki. Boksy obsługuja pracownicy.
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Imprezy, lokale w Jaśle i okolicach.

Post autor: Mała_Miczitanka »

No to spoko :)
Awatar użytkownika
cynamon
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 31 października 2011, 16:29

Re: Imprezy, lokale w Jaśle i okolicach.

Post autor: cynamon »

No na pewno to duży plus :)
ODPOWIEDZ