Opinie o drogeriach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
IceQueeen
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 8 maja 2012, 19:34

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: IceQueeen »

greg@@ pisze: Wispol tak ale ten w Galerii obok energetyki masakra ,antypatyczne niesamowicie no może poza jedną Pania w okularach i może tą zmalowaną ,bardzo krnąbrna dziewczyna stoi zazwyczaj za kasą chyba że mnie nie lubi :rotfl:
Osobiście polecam ten Wispol, naprzeciwko poczty ;)
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: aleczka »

joanna0590 pisze:Lubię rosmann bo jest duży wybór i tanio. Tylko nie lubię tam chodzić ze względu na ochroniarza patrzącego na ręce, ale taka polityka firmy:)
a ja myślałam że on tylko mi się tak przygląda :D też lubię tam chodzić ale nie cierpię tego ich "bodyguarda" :szok:
antid99999
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 23:06

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: antid99999 »

IceQueeen pisze:
greg@@ pisze: Wispol tak ale ten w Galerii obok energetyki masakra ,antypatyczne niesamowicie no może poza jedną Pania w okularach i może tą zmalowaną ,bardzo krnąbrna dziewczyna stoi zazwyczaj za kasą chyba że mnie nie lubi :rotfl:
Osobiście polecam ten Wispol, naprzeciwko poczty ;)
ta zmalowana jest całkiem sympatyczna, a co do tej co zazwyczaj jest za kasa- to nie jestes sama :) - bo mnie najwidoczniej tez nie lubi :rotfl: :) a ogólnie wg.mnie to Wispol jest w wielu przypadkach tańszy od Rossmana, choć tam tez lubię kupować. Bo Natura to ma strasznie wygórowane ceny...
marysia80
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 listopada 2012, 00:48

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: marysia80 »

też kupuje w Wipsolu, nie narzekam :P
antid99999
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 23:06

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: antid99999 »

teraz jest dobry czas na kupowanie kosmetyków, b0 wiele rzeczy można kupić w zestawach w korzystnych cenach :)
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: serjtankian »

Dość ciekawe ceny są w sklepach Tiromen. Jeden jest obok Europy a drugi bodajże na przeciwko pizzerii This is It!.

Osobiście nie mam jakichś ulubionych drogerii. Chodzę do tej w której są jakieś ciekawe promocje :) i chyba większość tak robi :D
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Ja również chodzę tam, gdzie akurat jest promocja na produkt, który chcę kupić :) A co do tego ochroniarza z Rossmana to racja. Zresztą, już kiedyś była dyskusja na jego temat ;)
antid99999
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 sierpnia 2012, 23:06

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: antid99999 »

Czasem tez mnie to trochę irytuje...no ale cóż. Skoro tego od niego wymagają to musi swoja prace wypełnić... Mnie ostatnio rozśmieszyło jak wchodzę do sklepu kosmetycznego(już pominę nazwę), zastanawiam się nad podkładem do twarzy i tuszem do rzęs, a tam podchodzi do mnie jakiś chłopak w fartuszku z pytaniem " może mogę w czymś pomoc" :zawstydzony: :rotfl: No ale...praca to praca :)
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: lukk »

a czy wispol też ma swoje marki tak jak rossman ?
Maja23
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 27 sierpnia 2012, 15:32

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: Maja23 »

greg@@ pisze:
IceQueeen pisze:Moim zdaniem drogerie Wispol są najlepsze :) Miła obsługa, panie zawsze coś doradzą i pomogą. Lubię polskie kosmetyki i tam nie mam problemu z ich znalezieniem (w Rossmanie czy Naturze, z tym często kiepsko). Ceny, szczególnie w promocji, są niskie ;)
poszukiwana pisze: duży wybór i tanio jest też w kosmetycznym na ul. Sokoła, nie pamiętam nazwy, zaraz obok Placu Żwirki, koło kantoru
To drogeria Sekret Urody :)
Wispol tak ale ten w Galerii obok energetyki masakra ,antypatyczne niesamowicie no może poza jedną Pania w okularach i może tą zmalowaną ,bardzo krnąbrna dziewczyna stoi zazwyczaj za kasą chyba że mnie nie lubi :rotfl:
Też unikam Wispolu jak ognia. W galerii trzeba długo czekać aż pani przestanie rozmawiać z koleżanką żeby mogła mnie obsłużyć :krzeslem: . A obok energetyki jest jeszcze gorzej. Nawet nie pytam o kolorowe kosmetyki bo zawsze mi coś odburknie...więc po co mam się stresować :cenzura: . Jak jestem w Rzeszowie lub Krakowie idę do Sephory i tam zawsze jakaś miła pani odpowie z uśmiechem na każde moje pytanie :super: . Cenowo wszędzie podobnie chociaż w Rossmanie zawsze dostaję gratisy. :D
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: onomatopeja »

wispol- obsługa to naprawdę jakaś porażka..
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: paulo06 »

nie lubie wispolu-szczegolnie tego naprzeciwko europy tam kolo tego sklepu 1001 drobizgów- patrza na ludzi jak by z marsa byli ;/ natura-najdrozsza drogeria. najbardzie lubie rosmana:)
Awatar użytkownika
rina22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 6 sierpnia 2011, 21:36

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: rina22 »

Dwie najlepsze drogerie to rossman i natura.
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: paulo06 »

rina22 pisze:Dwie najlepsze drogerie to rossman i natura.

tyle tylko ze w naturze te same produkty co w rosmanie sa drozsze:)
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: Szeherezada »

Najbardziej lubię robić zakupy w Rossmanie, ale tym w Galerii. W tym koło rynku traktują klientów jak potencjalnych złodziei i nie można spokojnie zakupów zrobic. Nie przepadam za Naturą, bo wg mnie mają drogo.
ODPOWIEDZ