Opinie o drogeriach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: dragon »

tylko Rossman
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: MartaW »

pomijając ochroniarza, odradzam ROSSMANA tego koło pepco po tym co tam zobaczyłam ostatnio! Wiadomo, że jest to sklep samoobsługowy i trudniej jest upilnować, ale widziałam jak dziewczyny otwierają i oglądają tusze do rzęs, które nie są testerami... pewnie dzieje się też tak w innych drogeriach.. może wynika to z niewiedzy klientek ale nie wolno otwierać tuszu bo od chwili dostania się do niego tlenu zaczyna upływać okres ważności.. i potem się dziwić, że się kupiło tusz wyschnięty lub który szybko wysechł... otworzył ktoś taką masakrę potem nikt jej długo nie kupował i osoba co ją kupi ma wyschnięty syf :/ a ochroniarz mógłby zwracać uwagę na takie rzeczy a nie drażnić tylko ludzi...
zależy od sprzedawcy ale wydaje mi się że w drogeriach gdzie kosmetyki kolorowe podaje sprzedawca jest bezpieczniej je kupować, mniejsze ryzyko, że były otwarte :/
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: Laura Diaz »

MartaW pisze:pomijając ochroniarza, odradzam ROSSMANA tego koło pepco po tym co tam zobaczyłam ostatnio! Wiadomo, że jest to sklep samoobsługowy i trudniej jest upilnować, ale widziałam jak dziewczyny otwierają i oglądają tusze do rzęs, które nie są testerami... pewnie dzieje się też tak w innych drogeriach.. może wynika to z niewiedzy klientek ale nie wolno otwierać tuszu bo od chwili dostania się do niego tlenu zaczyna upływać okres ważności.. i potem się dziwić, że się kupiło tusz wyschnięty lub który szybko wysechł... otworzył ktoś taką masakrę potem nikt jej długo nie kupował i osoba co ją kupi ma wyschnięty syf :/ a ochroniarz mógłby zwracać uwagę na takie rzeczy a nie drażnić tylko ludzi...
zależy od sprzedawcy ale wydaje mi się że w drogeriach gdzie kosmetyki kolorowe podaje sprzedawca jest bezpieczniej je kupować, mniejsze ryzyko, że były otwarte :/

To już jest kwestia kultury osobistej, albo się ją ma, i wtedy ochrona nie jest potrzebna, albo nie i wtedy stado ochroniarzy nie pomoże ;) a że niektórzy zachowują się jak za przeproszeniem bydło, to już nic na to nie poradzimy.
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: MartaW »

no tak kwestia kultury osobistej :) dlatego ja odradzam rossmana bo tam każdy może sobie pootwierać co chce a potem się kupuje zeschnięte :) ale to tylko w kwesti takich tuszy do rzęs błyszczyków itp, kremy to są zawsze zapakowane więc nie ma ryzyka :)
Nie miastowa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 19 grudnia 2012, 06:59

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: Nie miastowa »

Wszystkie drogerie w Jasle sa ok.ale zależy kto jakiego produktu szuka. Tanio jest w Rossmannie i Naturze jak sa fajne promocje. Wispol raczej droga drogeria, promocje jakies są ale i tak drożej niż w innych a towar ten sam. Dużo tych samych towarów po niższych cenach można kupić w Używce na rynku i w Triomenie koło Europy.
niunia2
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 6 marca 2013, 08:23

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: niunia2 »

dokladnie w tym na rynku rosmanie ochraniarz chodzi za ludzmi jak by kazdy byl zlodziejem a tam w galerii jest super robienie zakupow tam jest sama przyjemnoscia
milsia09
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 marca 2013, 16:16

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: milsia09 »

tez nie polecam rosmanna kolo pepca. patrza na mnie jak na zlodziejke
ODPOWIEDZ