Opinie o drogeriach

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Opinie o drogeriach

Post autor: T135 »

Witam, jakie drogerie polecacie, mamy w Jaśle kilka, np Natura, Rossmann, Wispol, jakie macie opinie, gdzie jest najtaniej, duży wybór, jaka jest obsługa, jakie macie spostrzeżenia wobec danej drogerii.
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: Limona »

Lubię drogerię Rossmann. Wydaje mi się że w Wispolu jest najdrożej przynajmniej jeżeli chodzi o kosmetyki, których ja używam. Poza wyżej wymienionymi drogeriami polecam taki sklepik koło zielonego rynku (hmm... Używka się zwie chyba). Tam niektóre kosmetyki są rzeczywiście tańsze np. kupuje tam tusz do rzęs, który w drogerii typu Natura czy Rossmann jest o kilka złotych droższy.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: poszukiwana »

Najczęściej Rossmann, duży wybór i tanio jest też w kosmetycznym na ul. Sokoła, nie pamiętam nazwy, zaraz obok Placu Żwirki, koło kantoru. 12 listopada w Krośnie otwierają pierwszego Rossmanna, mają być przez dwa dni być bardzo duże promocje i dla każdego kupującego upominki.
Mateuszdmks
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 22 grudnia 2010, 16:20

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: Mateuszdmks »

A ja widziałem że otwarto nową drogerie wraz z apteka w Biedronce koło ronda, może ktoś wie więcej na ten temat?
bubble
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 12 marca 2010, 16:42

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: bubble »

poszukiwana pisze:w kosmetycznym na ul. Sokoła, nie pamiętam nazwy, zaraz obok Placu Żwirki, koło kantoru.
Chodzi chyba o ulicę Karmelicką, prawda?
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: lustro »

Mam pytanie: czy w Jaśle można kupić kosmetyki firmy e.l.f.? jeśli tak, to w jakim sklepie czy drogerii? Dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
paulo06
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 373
Rejestracja: 4 października 2012, 13:54

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: paulo06 »

lustro pisze:Mam pytanie: czy w Jaśle można kupić kosmetyki firmy e.l.f.? jeśli tak, to w jakim sklepie czy drogerii? Dzięki za odpowiedź.

niestety chyba nie;/ sama chcialam kupic i nie znalazlam;/
burbelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 czerwca 2012, 19:50

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: burbelka »

Dla mnie do niedawna najlepszą drogerią w Jaśle była Drogeria Kamilla na Kazimierza Wielkiego (obecnie firanki) Bardzo miła obsługa ,łmłode fajne dziewczyny, zawsze coś doradziły, duży wybór kosmetyków. Nie wiem tylko czemu zlikwidowano ta drogerię. Obecnie chodzę do Rosmanna.
joanna0590
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 17 sierpnia 2012, 10:48

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: joanna0590 »

Lubię rosmann bo jest duży wybór i tanio. Tylko nie lubię tam chodzić ze względu na ochroniarza patrzącego na ręce, ale taka polityka firmy:)
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: MartaW »

joanna0590 pisze:Lubię rosmann bo jest duży wybór i tanio. Tylko nie lubię tam chodzić ze względu na ochroniarza patrzącego na ręce, ale taka polityka firmy:)
dokładnie! ochroniarz nie ma pojęcia o subtelności, tylko odstrasza klientów. Ja już niestety rossmana unikam szczególnie tego obok Pepco. Nie da się tam w spokoju zrobić zakupów. Przerzuciłam się na drogerie która jest w Galerii Jasielskiej na dole (czasami mają tam mega promocje! :) ) Lubie też robić zakupy w drogerii w Europie :)
ewciak
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 25 maja 2012, 11:30

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: ewciak »

MartaW pisze:
joanna0590 pisze:Lubię rosmann bo jest duży wybór i tanio. Tylko nie lubię tam chodzić ze względu na ochroniarza patrzącego na ręce, ale taka polityka firmy:)
dokładnie! ochroniarz nie ma pojęcia o subtelności, tylko odstrasza klientów. Ja już niestety rossmana unikam szczególnie tego obok Pepco. Nie da się tam w spokoju zrobić zakupów. Przerzuciłam się na drogerie która jest w Galerii Jasielskiej na dole (czasami mają tam mega promocje! :) ) Lubie też robić zakupy w drogerii w Europie :)
Ja tak samo, zrezygnowałam z zakupów w Rossmanie koło Pepco, bo czuję się normalnie, jak jakiś złodziej, nic nie można spokojnie oglądnąć, bo ochroniarz tylko patrzy na ręce :/ i dzięki temu odstrasza sobie klientów
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: T135 »

wystarczy mu zwrócić uwagę i po sprawie.
Awatar użytkownika
IceQueeen
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 8 maja 2012, 19:34

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: IceQueeen »

Moim zdaniem drogerie Wispol są najlepsze :) Miła obsługa, panie zawsze coś doradzą i pomogą. Lubię polskie kosmetyki i tam nie mam problemu z ich znalezieniem (w Rossmanie czy Naturze, z tym często kiepsko). Ceny, szczególnie w promocji, są niskie ;)
poszukiwana pisze: duży wybór i tanio jest też w kosmetycznym na ul. Sokoła, nie pamiętam nazwy, zaraz obok Placu Żwirki, koło kantoru
To drogeria Sekret Urody :)
Awatar użytkownika
ania1989
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 listopada 2012, 18:42

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: ania1989 »

rossman naljepsze ceny i duzy wybor ;)
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Opinie o drogeriach

Post autor: greg@@ »

IceQueeen pisze:Moim zdaniem drogerie Wispol są najlepsze :) Miła obsługa, panie zawsze coś doradzą i pomogą. Lubię polskie kosmetyki i tam nie mam problemu z ich znalezieniem (w Rossmanie czy Naturze, z tym często kiepsko). Ceny, szczególnie w promocji, są niskie ;)
poszukiwana pisze: duży wybór i tanio jest też w kosmetycznym na ul. Sokoła, nie pamiętam nazwy, zaraz obok Placu Żwirki, koło kantoru
To drogeria Sekret Urody :)
Wispol tak ale ten w Galerii obok energetyki masakra ,antypatyczne niesamowicie no może poza jedną Pania w okularach i może tą zmalowaną ,bardzo krnąbrna dziewczyna stoi zazwyczaj za kasą chyba że mnie nie lubi :rotfl:
ODPOWIEDZ