Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
yogi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 08:08

Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: yogi »

Zwracam się do wszystkich Forumowiczów!
Uważajcie na tą szanowną Pani doktor. Nie piszę tu, żeby obrazić kogokolwiek, tylko ostrzec pacjentów.
Ostatnio byłem u niej na wizycie kontrolnej. Pomijam fakt, że naczekałem się kilka godzin. Pani doktor zbadała mi wzrok, przepisała nowe szkiełka. I tu zaczął się problem! Po wymianie szkiełek dostałem zawrotów głowy, cały obraz mi wirował! Optyk ponownie sprawdził przepisane szkiełka i mój wzrok. Okazało się, że Pani M. pomyliła się!
Chciałem załatwić to polubownie, żeby wróciła mi pieniądze za szkiełka. Zapisała mnie na wizytę. Dziś przyszedłem i co usłyszałem? Że nie ma dla mnie czasu!!! :szok:
Więc ładnie powiedziałem o co mi chodzi,a ona na to, że przez dwa tygodnie wzrok mógł mi się zmienić! Jak można wciskać taką ciemnotę? I do tego jak można być tak ,,chamskim" w stosunku do pacjenta?
:cisza:
Stąd mój apel. Weźcie sobie do serca mój przypadek i nie ryzykujcie wizyt u Pani M.! Co lepsze mój optyk powiedział, że to nie pierwszy taki przypadek!!! SZOK!
Awatar użytkownika
ania1989
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 listopada 2012, 18:42

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: ania1989 »

pierwszy raz slysze o niej negatywna opinie. inni mieli tez problem? niedlugo musze sie wybrac do okulisty
yogi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 08:08

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: yogi »

Optyk mi mówił, że wiele już razy zdarzyło się, że pomyliła się na receptach a potem nie oddała pieniędzy. Piszę to ku przestrodze. Bo nie dość, że przez długi czas nie widziałem przez złe szkiełka to jeszcze straciłem tylko pieniądze! :mur:
Awatar użytkownika
jakaranda
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 7 sierpnia 2012, 21:04

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: jakaranda »

a ja nie pierwszy... wiadomo, że ile ludzi tyle opinii na temat danego lekarza, ale ja ze swojej strony też nie polecam tego okulisty...
czarna1966
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 17 października 2012, 20:33

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: czarna1966 »

czy ktos ma jeszcze jakies opinie na temat w/w gabinetu?tez wybieram sie do okulisty i teraz juz nie wiem do kogo mam sie wybrac:(wiadomo prywatnie ,bo na nfz to juz na 2013 r.ja musz wczesniej:)kogo polecacie?jakie terminy i jaka cena za wizyte?
/
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: T135 »

ja i znajomi mamy bardzo dobre zdanie o Pani Jolancie M., chodzę do niej od lat. Pomyłki się każdemu mogą zdarzyć. Jak ortopedzi noge zagipsowali nie tą co trzeba to co dopiero szkiełka pomylić.
merry
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 29 marca 2012, 18:05

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: merry »

od kilku lat korzystałam z usług ww pani doktor ale moja cierpliwość się już skonczyła to że umawiam się na wizytę prywatną na daną godz a w poczekani czekam 1.5 godziny dłuzej to był standard. pewnego dnia postanowiłam zamienić okulary na szkła kontaktowe, pani dr nie zgodziła się na zbadanie wzroku i dobranie odpowiednich soczewek w ramach normalnej wizyty warunkiem był "instruktarz" oraz zakup szkieł które ona zamówi cena dwukrotnie wyższa plus zapłata za instrukcje zakładania i zdejmowania soczewek ale pomyślałam może to lepiej pokaże co i jak moze warto zapłacic wiecej. finał był taki że nakrzyczała na mnie ponieważ nie mogła założyć mi soczewek i cały "instruktarz" zakończył sie założeniem soczewek przez panią doktor!!! reasumując wszystkie moje doświadczenia związane z leczeniem u tej pani doktor stanowczo nie polecam
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: trus »

Ja też miałam kiedyś bardzo nieprzyejemną wizytę u tej pani...pierwszą i ostatnią. Czekanie około 2 godz. , chamskie traktowanie, nie mozna było o nic zapytać! a to chyba normalne że pacjent pyta... Poza tym, soczewek też ta pani nie chciała mi przepisać chociaż zgłaszałam przed wizytą że po to się zapisuję!
yogi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 08:08

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: yogi »

Pomylić się można, ale potem trzeba po pierwsze umieć się do tego przyznać i po drugie swój błąd naprawić! :krzeslem: a nie potem od wszystkiego się wykręcać! :wsciekly:
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: Pemek94 »

Dzisiaj chodzę do innego okulisty ale pamiętam jakieś 5-6 lat temu byłem na pierwszej wizycie u Pani i gdy czekałem w gabinecie na wizytę kolejki były niesamowite, poczekalnia wyglądała jak spęd bydła a Pani doktor praktycznie nie wymieniając słów pracowała jak maszyna, nic złego nie doświadczyłem z Jej strony ale widok jaki stamtąd zapamiętałem to właśnie człowiek na człowieku i praca jak maszyna.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: jjaa18+ »

czarna1966 pisze:czy ktos ma jeszcze jakies opinie na temat w/w gabinetu?tez wybieram sie do okulisty i teraz juz nie wiem do kogo mam sie wybrac:(wiadomo prywatnie ,bo na nfz to juz na 2013 r.ja musz wczesniej:)kogo polecacie?jakie terminy i jaka cena za wizyte?
/
Do jasla to ja do nikogo nie polecam no ewentualnie dr swistak ale z czystym sumieniem moge polexic dr czerwonke sitek z krosna 80zl za wizyte i robi za kazdym razem wszystkie badania ...z pania M tez ma nie mile wspomnienia ale to byla pierwsza w zyciu wizyta mojej corki u okulisty i ostatnia w jasle ani dr M ani Sz Nie wykryly tego jaka wade ma i od ponad 7 lat krosno i jestem zadowolona bardzo ..
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: avicularia »

Ja chodzę do Pani M prywatnie i na fundusz, w zależnosci od stanu kieszeni i czasu :P nigdy nie miałam żadnych problemów. Pani miła, konkretna, i wszystko cacy, jednak...moja mama miała tez problem ze szkłami..dostała za mocne. Wydatek był duży bo i wada duża, jednak mama nie poszła z reklamacją, tylko zbadała wzrok u optyka i wymieniła szkła na własną rękę. Jakieś fatum z tymi szkłami czy co?
wilk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 23 grudnia 2011, 17:30

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: wilk »

Ja mam astygmatyzm i poczulem jakby lekkie pogorszenie wzroku ,poszedlem do doktor Kawalek zrobiła bardzo dokladne badanie i okazało się żę jestem po prosu zmęczony .Wizyta na poziomie przyjęcie oraz badanie bez uwag , to bardzo konkretna osoba i wie co robi , umawiwsz sie na gogzinę i nie czekasz bez konca
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: kociamberek »

Jolanta M w ostateczności podkreślam- w ostateczności może być ale ze względu na jej pielęgniarę nigdy do niej już nie zawitam,
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: Szanowna Pani okulistka Jolanta M.

Post autor: noisey »

Do jasla to ja do nikogo nie polecam no ewentualnie dr swistak ale z czystym sumieniem moge polexic dr czerwonke sitek z krosna 80zl za wizyte i robi za kazdym razem wszystkie badania ...z pania M tez ma nie mile wspomnienia ale to byla pierwsza w zyciu wizyta mojej corki u okulisty i ostatnia w jasle ani dr M ani Sz Nie wykryly tego jaka wade ma i od ponad 7 lat krosno i jestem zadowolona bardzo ..
W Jaśle NIE MA dobrego okulisty. Potrafią jedynie zbadać ostrość wzroku (o ile się nie pomylą oczywiście, co zdarza się często). Nie ma mowy o jakimkolwiek leczeniu, gdybym lata temu w porę nie zmienił jednej z jasielskich okulistek (z litości nie wymienię nazwiska) na Panią Frydrych z Krosna (polecam), która wdrożyła stosowne leczenie i powstrzymała postępującą wadę, dzisiaj nosiłbym zapewne szkła -20 o ile w ogóle cokolwiek bym widział. Przy poważnych problemach w Jaśle słyszy się - "tak już musi być", "trzeba się przyzwyczaić" itp.
Z dzieckiem do żadnego z jasielskich okulistów nie wybrałbym się nigdy.
ODPOWIEDZ