Leczenie trądziku izotekiem..

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
rina22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 6 sierpnia 2011, 21:36

Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: rina22 »

Jest ktoś kto leczy się izotekiem jeśli tak to jak długo czy widać efekty i u jakiego dermatologa się leczy?
viki
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 19:04

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: viki »

Koleżanka leczyła się izotekiem u dr Rusin Rzeszów ul. Kujawska. Efekty są dobre
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: anonimowy »

Ja leczyłam sie pół roku izotekiem i był to jedyny lek który wyleczył mi trądzik .Wazne sa by co jakis czas robic badania watrobowe.Leczyłam sie u Pana Dołby w studio Loreal ale nie wiem czy do dzis tam jest.Musiałam miec taka kuracje przed laserem fraxel na blizny .Polecam kazdemu ten lek ale musisz sie dowiedziec wszystkiego na temat tego leku zarówno u doktora jak i samemu w necie.
oszolom221
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 1 grudnia 2011, 20:11

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: oszolom221 »

też leczyłem się izotekiem może nie jest tani ale jedyny lek który pomaga bez powrotów późniejszych :) tylko leczenie trwa chyba co najmniej pól roku
BuBu
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 listopada 2012, 17:50

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: BuBu »

Bardzo skuteczny jest zel Duac. Nic mi wczesniej nie pomagało na trądzik. Naprawde polecam...mnie wyleczyl. Tylko to jest antybiotyk...wiec na recepte:) :)
Awatar użytkownika
rina22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 6 sierpnia 2011, 21:36

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: rina22 »

Żelu Duac używałam już dwa razy i nic tragedia ;(
jaka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 listopada 2012, 19:35

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: jaka »

ja leczyłam sie tretinexem, po 8 miesiacach nawrót, potem izotek ( 6 miesiecy) i znowy po 0o 8 miesiacach nawrot ale juz nie taki, teraz stosuje masci z antybiotykami, pomagaja. Robie wszystko by nie brać juz nic typu tretinex i izotek!
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: toszi »

Ja jestem w trakcie kuracji Izotekiem. Leczę się u dr Turka i póki co jestem zadowolona. Efekty widać gołym okiem.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: ananasek »

Jeżeli masz na prawdę ciężki trądzik to nie zastanawiaj się, tylko bierz, natomiast jeżeli masz leciutki to odradzam, szkoda zdrowia. Ten lek ma MNÓSTWO skutków ubocznych. Lecze się izotekiem, jestem już po 6 miesiącu kuracji. Efekty są zadowalające. Najpierw leczyłam się w Iwoniczu, potem przeniosłam się do Sanockiej, bo jednak jeżdżenie co miesiąc do Iwonicza na kontrole było drogie i kłopotliwe. Sanocka to według mnie jedyny dobry dermatolog w Jaśle. Dawkę leku dobiera się do masy ciała. Na początku kuracji brałam dużą dawkę, bo aż 40 mg, a powinnam brać 10/15 mg. Skutki uboczne? dosłownie dolegało wszystko. Mega suche usta/mega sucha skóra/bolące mięśnie/bolący kręgosłup/szybkie męczenie się/ boląca głowa/unikanie słońca przy +30 też było nie fajne/katar 24/7, mogłabym wymieniać dłuuugo, ale dla mnie najbardziej kłopotliwe były wypadające włosy :( mam włosy do pasa, zapuszczam kilka lat i okropnie żal mi ich było. Oczywiście nie możesz zajść w ciążę w trakcie kuracji, bo lek jest teratogenny czyli uszkadza płód. Jeżeli masz jakieś pytania to pisz :) postaram się odpowiedzieć.
beyock
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 7 czerwca 2011, 16:22

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: beyock »

Skończyłem swoją kurację izotek'iem w czerwcu, wszystko było pięknie ładnie mniej więcej do połowy sierpnia. W sierpniu stopniowo problem zaczął powracać i można powiedzieć, że zbliżam się do stanu sprzed kuracji:( Przez cały okres leczenia brałem dwie tabletki po 20mg dziennie, łącznie 10 opakowań po 60 tabsów co dało trochę ponad 130mg na kilogram.
Mam o tyle szczęście, że mój trądzik występował głownie na głowie (miedzy włosami) plecach, mniej na twarzy. Chociaż nie wiem czy można mówić o szczęściu bo podrapanie się po głowie czy niewłaściwe ułożenie głowy sprawiało ból:(
Teraz będąc szczerym nie mam najmniejszej ochoty na kolejną wizytę u dermatologa bo podobno izotek jest bronią ostateczną jeśli chodzi o walkę z trądzikiem i jeśli on nie da rady to niewiele da się już połknąć/wsmarować.
jaslankkka
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 6 lutego 2013, 18:42

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: jaslankkka »

BuBu pisze:Bardzo skuteczny jest zel Duac. Nic mi wczesniej nie pomagało na trądzik. Naprawde polecam...mnie wyleczyl. Tylko to jest antybiotyk...wiec na recepte:) :)

Ja również używam tego żelu, rewelacyjny, efekty widoczne juz w pierwszym tygodniu używania. Polecam
basienka1603
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 13:51

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: basienka1603 »

Witam , ja juz jestem ponad rok po kuracji wszystko zniknelo (tradzik)i nie powrocil a leczylam sie u dr LEW super lekarz . co do objawow jakos ja szczegolnie nie odczułam , oczywiście badania kontrolne to podstawa ale pozatym ok . dodam ze z tradzikiem meczylam sie od 15 roku zycia a mam 25
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: [email protected] »

moi bliscy leczyli sie izotekiem, efekty byly ale kuracje trzeba bylo powtarzac, sa tez skutki uboczne, swiad suchosc ust, skory, wlosy mozna myc raz na tydzien bo sie nie przetluszczaja
kaspaza
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 lipca 2014, 18:21

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: kaspaza »

ja na trądzik polecam zabiegi naświetlania skóry niebieskim światłem led, troche to trwa ponad 1,5 miesiąca, trzeba systematyczności, ale efekty sa tego warte
fascynatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:24

Re: Leczenie trądziku izotekiem..

Post autor: fascynatka »

BuBu pisze:Bardzo skuteczny jest zel Duac. Nic mi wczesniej nie pomagało na trądzik. Naprawde polecam...mnie wyleczyl. Tylko to jest antybiotyk...wiec na recepte:) :)
Potwierdzam :)
U mnie właśnie się zaczął piąty tydzień antybiotyku TETRALYSAL i smaruję się maścią Duac na noc. Widać poprawę :ok:
Leczę się u dr Turka. :) Polecam- bardzo miły i fachowy lekarz. :super:
Jedyny minus to to, że lekarstwa są bardzo drogie. Ale jeśli pomagają to warto :super:
ODPOWIEDZ