Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk X
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk X
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 17 - (9-10 listopada)
Pauza: Strumyk Malawa.
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 3:1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2:2
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 0:4
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 3:4
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 0:0
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 1:2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:2
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:2
Czarny Lotos
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
kuba1975
Crasnovia Krasne-Przelecz Dukla 1
Jednosc Niechobrz-OKS Mokrzyszow x
Rzemieslnik Pilzno-Pogon Lezajsk 1
LKS Pisarowce-Piast Tuczempy x
Sokol Nisko-Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Deba-Wisloka Debica x
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka x
Wislok Strzyzow-Wolczanka 2
progres
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
OBCY
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
JKS
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy x
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
dolo
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk X
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy X
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
zychu9
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
copACABana
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Messer
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Diego Forlan
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
sztywny
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk X
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 17 kolejki ( 4/8 typów trafionych ): Czarny Lotos, kuba1975, dolo, Messer, Diego Forlan.
TABELA LIGI TYPERA (po 17 kolejce):
1. Czarny Lotos, Messer - 68 pkt
2. OBCY, dolo, copACABana - 64 pkt
3. Diego Forlan - 63 pkt
4. sztywny - 60 pkt
5. progres - 55 pkt
6. kuba1975 - 52 pkt
7. zychu9 - 51 pkt
8. JKS - 49 pkt
9. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Do zobaczenia w rundzie wiosennej
Pauza: Strumyk Malawa.
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 3:1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2:2
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 0:4
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 3:4
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 0:0
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 1:2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:2
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:2
Czarny Lotos
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
kuba1975
Crasnovia Krasne-Przelecz Dukla 1
Jednosc Niechobrz-OKS Mokrzyszow x
Rzemieslnik Pilzno-Pogon Lezajsk 1
LKS Pisarowce-Piast Tuczempy x
Sokol Nisko-Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Deba-Wisloka Debica x
Czarni Jaslo-Kolbuszowianka x
Wislok Strzyzow-Wolczanka 2
progres
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
OBCY
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
JKS
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy x
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
dolo
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk X
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy X
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
zychu9
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
copACABana
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Messer
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Diego Forlan
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 1
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
sztywny
Crasnovia Krasne - Przełęcz Dukla 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk X
LKS Pisarowce - Piast Tuczempy 1
Sokół Nisko - Cosmos Nowotaniec 1
Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 2
Czarni 1910 Jasło - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Wisłok Strzyżów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 17 kolejki ( 4/8 typów trafionych ): Czarny Lotos, kuba1975, dolo, Messer, Diego Forlan.
TABELA LIGI TYPERA (po 17 kolejce):
1. Czarny Lotos, Messer - 68 pkt
2. OBCY, dolo, copACABana - 64 pkt
3. Diego Forlan - 63 pkt
4. sztywny - 60 pkt
5. progres - 55 pkt
6. kuba1975 - 52 pkt
7. zychu9 - 51 pkt
8. JKS - 49 pkt
9. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Do zobaczenia w rundzie wiosennej
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
To zaczynamy rundę wiosenną
Kolejka 18 - (22-23 marca)
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec
Sokół Nisko - Piast Tuczempy
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla
Zapraszam do typów
Kolejka 18 - (22-23 marca)
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec
Sokół Nisko - Piast Tuczempy
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla
Zapraszam do typów
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla X
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla X
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla X
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla X
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla x
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla x
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa-Wolczanka x
Wilok Strzyzow-Kolbuzowianka 1
Czarni Jaslo-Wisloka Debica 2
Stal Nowa Deba-Cosmos Nowotaniec x
Sokol Nisko-Piast Tuczempy 1
LKS Pisarowce-Pogon Lezajsk x
Rzemieslnik Pilzno-OKS Mokrzyszow 1
Jednosc Niechobrz-Przelecz Dukla x
Wilok Strzyzow-Kolbuzowianka 1
Czarni Jaslo-Wisloka Debica 2
Stal Nowa Deba-Cosmos Nowotaniec x
Sokol Nisko-Piast Tuczempy 1
LKS Pisarowce-Pogon Lezajsk x
Rzemieslnik Pilzno-OKS Mokrzyszow 1
Jednosc Niechobrz-Przelecz Dukla x
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk X
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk X
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 18 - (22-23 marca)
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1:0
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 0:2
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1:2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2:2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1:2
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 2:1
Czarny Lotos
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla X
dolo
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla X
Diego Forlan
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
progres
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla x
zychu9
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
OBCY
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
kuba1975
Strumyk Malawa-Wolczanka x
Wilok Strzyzow-Kolbuzowianka 1
Czarni Jaslo-Wisloka Debica 2
Stal Nowa Deba-Cosmos Nowotaniec x
Sokol Nisko-Piast Tuczempy 1
LKS Pisarowce-Pogon Lezajsk x
Rzemieslnik Pilzno-OKS Mokrzyszow 1
Jednosc Niechobrz-Przelecz Dukla x
JKS
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
Messer
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk X
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 18 kolejki ( 5/8 typów trafionych ): JKS.
TABELA LIGI TYPERA (po 18 kolejce):
1. Czarny Lotos, Messer - 70 pkt
2. dolo, OBCY - 66 pkt
3. copACABana, Diego Forlan - 64 pkt
4. sztywny - 60 pkt
5. progres - 57 pkt
6. zychu9, kuba1975, JKS - 54 pkt
7. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1:0
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 0:2
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1:2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2:2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1:2
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 2:1
Czarny Lotos
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla X
dolo
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla X
Diego Forlan
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 2
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
progres
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla x
zychu9
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
OBCY
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
kuba1975
Strumyk Malawa-Wolczanka x
Wilok Strzyzow-Kolbuzowianka 1
Czarni Jaslo-Wisloka Debica 2
Stal Nowa Deba-Cosmos Nowotaniec x
Sokol Nisko-Piast Tuczempy 1
LKS Pisarowce-Pogon Lezajsk x
Rzemieslnik Pilzno-OKS Mokrzyszow 1
Jednosc Niechobrz-Przelecz Dukla x
JKS
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 2
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk 1
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
Messer
Strumyk Malawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Wisłok Strzyżów - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Czarni 1910 Jasło - Wisłoka Dębica 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Sokół Nisko - Piast Tuczempy X
LKS Pisarowce - Pogoń Leżajsk X
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Jedność Niechobrz - Przełęcz Dukla 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 18 kolejki ( 5/8 typów trafionych ): JKS.
TABELA LIGI TYPERA (po 18 kolejce):
1. Czarny Lotos, Messer - 70 pkt
2. dolo, OBCY - 66 pkt
3. copACABana, Diego Forlan - 64 pkt
4. sztywny - 60 pkt
5. progres - 57 pkt
6. zychu9, kuba1975, JKS - 54 pkt
7. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 19 - (29-30 marca)
LKS Pisarowce - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa
Przełęcz Dukla - Rzemieślnik Pilzno
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko
Piast Tuczempy - Stal Nowa Dęba
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło
Wisłoka Dębica - Wisłok Strzyżów
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wólczanka Wólka Pełkińska
Do typów
LKS Pisarowce - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa
Przełęcz Dukla - Rzemieślnik Pilzno
Pogoń Leżajsk - Sokół Nisko
Piast Tuczempy - Stal Nowa Dęba
Cosmos Nowotaniec - Czarni 1910 Jasło
Wisłoka Dębica - Wisłok Strzyżów
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wólczanka Wólka Pełkińska
Do typów