Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kurcze przepraszam za post pod postem i co gorsze dwa typowania ale piszę ze smartfona i stąd taki babol. Te drugie typy są ważne.
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Pauza: Jedność Niechobrz.
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 3:4
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 4:0
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 0:0
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 3:0
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 3:0
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:3
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - LKS Pisarowce 2:1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Pauza: Rzemieślnik Pilzno.
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1:1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:0
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 3:0
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 0:0
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 2:0
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1:1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 2:0
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2:2
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Pauza: LKS Pisarowce.
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 6:3
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 0:3
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 2:1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3:1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 0:1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 1:6
Kolejka 5 - (31 sierpnia-1 września)
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 3:0
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 5:1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:3
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1:0
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Czarni 1910 Jasło 2:1
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1:1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 1:1
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2:1
Niebieski kolor oznacza zamieszanie spowodowane przez PZPN.
kuba1975
kolejka 2
Strumyk Malawa-Jednosc Niechobrz 1
OKS M okrzyszow -Przelecz Dukla x
Piast Tuczempy -Pogon Lezajsk 1
Stal Nowa Deba -Sokol Nisko 1
Czarni Jaslo- Cosmos Nowotaniec 2
Wislok Strzyzow- Wisloka Debica 2
WEolczanka-Kolbuszowianka 1
Rzemieslnik Pilzno-LZS Pisarowce 1
3kolejka 17-18 sierpnia
Kolbuszowianka -Strumyk Malawa 1
Wisloka Debica -Wolczanka 1
Cosmos Nowotaniec-Wislok Strzyzow x
Piast Tuczempy-Czarni Jaslo 1
Pogon Lezajsk-Stal Nowa Deba 1
Sokol Nisko -OKS Mokrzyszow 1
Przelecz Dukla- LKS Pisarowce 1
Crasnovia -Jednosc Niechobrz 1
4 kolejka 24-25 sierpnia
Strumyk Malawa-Jednosc Niechobrz 1
Rzemieslnik Pilzno-Crasnovia x
Sokol Nisko-Przelecz Dukla 1
StaL Nowa Deba-OKS Mokrzyszow x
Czarni Jaslo- Pogon Lezajsk x
Wislok Strzyzow-Piast Tuczempy 2
Wolczanka-Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka-Wisloka Debica x
5 kolejka 31-1wrzesnia
Wisloka Debica-Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec-Kolbuszowianka 1
Piast Tuczempy -Wolczanka 1
Pogon Lezajsk-Wislok Strzyzow 1
OKS Mokrzyszow- Czarni Jaslo 2
Przelecz Dukla -Stal Nowa Deba 1
LKS Pisarowce-Crasnovia x
Jednosc Niechobrz-Rzemieslnk Pilzno 2
dolo
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło X
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - po czasie !
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
JKS
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz x
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne x
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy x
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
OBCY
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5 - (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
progres
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk x
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy x
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica x
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
kolejka 3
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz x
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) x
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło x
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba x
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
nielegalny1910
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla X
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów X
Piast Tuczempy - Czarni Jasło 2
Kolejka 4
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów 1
Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica X
Messer
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla X
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 1
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec 2
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
kolejka 3
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Kolejka 4
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło X
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba X
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Czarny Lotos
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5 - (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba X
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
copACABana
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk x
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 2
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
kolejka 3
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa x
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba x
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Diego Forlan
Kolejka 2
Strumyk Malawa - Crasnovia 2
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
3kolejka 17-18 sierpnia
Kolbuszowianka -Strumyk Malawa 1
Wisloka Debica -Wolczanka 1
Cosmos Nowotaniec-Wislok Strzyzow 2
Piast Tuczempy-Czarni Jaslo 2
Pogon Lezajsk-Stal Nowa Deba 1
Sokol Nisko -OKS Mokrzyszow X
Przelecz Dukla- LKS Pisarowce 1
Crasnovia -Jednosc Niechobrz 1
4 kolejka 24-25 sierpnia
Strumyk Malawa-Jednosc Niechobrz X
Rzemieslnik Pilzno-Crasnovia X
Sokol Nisko-Przelecz Dukla 1
StaL Nowa Deba-OKS Mokrzyszow x
Czarni Jaslo- Pogon Lezajsk 1
Wislok Strzyzow-Piast Tuczempy 1
Wolczanka-Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka-Wisloka Debica 2
Kolejka 5
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
zychu9
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 1
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Kolejka 4
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów 1
Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica X
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
sztywny
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 2
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec X
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
kolejka 3
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów X
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło X
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Kolejka 4
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica X
Kolejka 5
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 1
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 2,3,4,5 kolejki ( 16/32 typów trafionych ): copACABana.
TABELA LIGI TYPERA (po 5 kolejce):
1. Messer, copACABana - 19 pkt
2. dolo, Czarny Lotos - 18 pkt
3. OBCY - 16 pkt
4. progres, sztywny - 15 pkt
5. zychu9 - 14 pkt
6. Diego Forlan - 13 pkt
7. JKS - 12 pkt
8. kuba1975 - 9 pkt
9. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Pauza: Jedność Niechobrz.
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 3:4
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 4:0
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 0:0
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 3:0
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 3:0
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:3
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - LKS Pisarowce 2:1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Pauza: Rzemieślnik Pilzno.
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1:1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:0
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 3:0
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 0:0
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 2:0
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1:1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 2:0
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2:2
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Pauza: LKS Pisarowce.
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 6:3
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 0:3
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 2:1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3:1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 0:1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 1:6
Kolejka 5 - (31 sierpnia-1 września)
Pauza: Sokół Nisko.
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 3:0
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 5:1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:3
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1:0
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Czarni 1910 Jasło 2:1
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1:1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 1:1
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2:1
Niebieski kolor oznacza zamieszanie spowodowane przez PZPN.
kuba1975
kolejka 2
Strumyk Malawa-Jednosc Niechobrz 1
OKS M okrzyszow -Przelecz Dukla x
Piast Tuczempy -Pogon Lezajsk 1
Stal Nowa Deba -Sokol Nisko 1
Czarni Jaslo- Cosmos Nowotaniec 2
Wislok Strzyzow- Wisloka Debica 2
WEolczanka-Kolbuszowianka 1
Rzemieslnik Pilzno-LZS Pisarowce 1
3kolejka 17-18 sierpnia
Kolbuszowianka -Strumyk Malawa 1
Wisloka Debica -Wolczanka 1
Cosmos Nowotaniec-Wislok Strzyzow x
Piast Tuczempy-Czarni Jaslo 1
Pogon Lezajsk-Stal Nowa Deba 1
Sokol Nisko -OKS Mokrzyszow 1
Przelecz Dukla- LKS Pisarowce 1
Crasnovia -Jednosc Niechobrz 1
4 kolejka 24-25 sierpnia
Strumyk Malawa-Jednosc Niechobrz 1
Rzemieslnik Pilzno-Crasnovia x
Sokol Nisko-Przelecz Dukla 1
StaL Nowa Deba-OKS Mokrzyszow x
Czarni Jaslo- Pogon Lezajsk x
Wislok Strzyzow-Piast Tuczempy 2
Wolczanka-Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka-Wisloka Debica x
5 kolejka 31-1wrzesnia
Wisloka Debica-Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec-Kolbuszowianka 1
Piast Tuczempy -Wolczanka 1
Pogon Lezajsk-Wislok Strzyzow 1
OKS Mokrzyszow- Czarni Jaslo 2
Przelecz Dukla -Stal Nowa Deba 1
LKS Pisarowce-Crasnovia x
Jednosc Niechobrz-Rzemieslnk Pilzno 2
dolo
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 1
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło X
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - po czasie !
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
JKS
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Jedność Niechobrz - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz x
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne x
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy x
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
OBCY
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5 - (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
progres
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk x
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy x
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica x
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
kolejka 3
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz x
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) x
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło x
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba x
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
nielegalny1910
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla X
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów X
Piast Tuczempy - Czarni Jasło 2
Kolejka 4
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów 1
Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica X
Messer
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla X
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 1
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec 2
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
kolejka 3
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 1
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Kolejka 4
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło X
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba X
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Czarny Lotos
Kolejka 2 - (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk X
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - LKS Pisarowce 1
Kolejka 3 - (17-18 sierpnia)
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5 - (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba X
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
copACABana
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 2
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk x
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 2
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
kolejka 3
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów 2
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło 2
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Kolejka 4 - (24-25 sierpnia)
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 2
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa x
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba x
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
Diego Forlan
Kolejka 2
Strumyk Malawa - Crasnovia 2
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Przełęcz Dukla 1
Piast Tuczempy - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
3kolejka 17-18 sierpnia
Kolbuszowianka -Strumyk Malawa 1
Wisloka Debica -Wolczanka 1
Cosmos Nowotaniec-Wislok Strzyzow 2
Piast Tuczempy-Czarni Jaslo 2
Pogon Lezajsk-Stal Nowa Deba 1
Sokol Nisko -OKS Mokrzyszow X
Przelecz Dukla- LKS Pisarowce 1
Crasnovia -Jednosc Niechobrz 1
4 kolejka 24-25 sierpnia
Strumyk Malawa-Jednosc Niechobrz X
Rzemieslnik Pilzno-Crasnovia X
Sokol Nisko-Przelecz Dukla 1
StaL Nowa Deba-OKS Mokrzyszow x
Czarni Jaslo- Pogon Lezajsk 1
Wislok Strzyzow-Piast Tuczempy 1
Wolczanka-Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka-Wisloka Debica 2
Kolejka 5
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
zychu9
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 1
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 1
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec 1
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Kolejka 4
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów 1
Czarni Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica X
Kolejka 5. (31 sierpnia-1 września)
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 2
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
sztywny
2. kolejka (14 sierpnia)
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne X
Rzemieślnik Pilzno - Przełęcz Dukla 1
OKS Mokrzyszów - LKS Pisarowce 1
Sokół Nisko - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 2
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec X
Wisłok Strzyżów - Wisłoka Dębica 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
kolejka 3
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Strumyk Malawa 1
Wisłoka Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Cosmos Nowotaniec - Wisłok Strzyżów X
Piast Tuczempy - Czarni 1910 Jasło X
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1
Przełęcz Dukla - LKS Pisarowce 1
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Kolejka 4
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 1
Rzemieślnik Pilzno - Crasnovia Krasne 1
Sokół Nisko - Przełęcz Dukla 1
Stal Nowa Dęba - OKS Mokrzyszów 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Wisłok Strzyżów - Piast Tuczempy 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica X
Kolejka 5
Wisłoka Dębica - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Piast Tuczempy - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 1
OKS Mokrzyszów - Czarni 1910 Jasło 1
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Crasnovia Krasne 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 2,3,4,5 kolejki ( 16/32 typów trafionych ): copACABana.
TABELA LIGI TYPERA (po 5 kolejce):
1. Messer, copACABana - 19 pkt
2. dolo, Czarny Lotos - 18 pkt
3. OBCY - 16 pkt
4. progres, sztywny - 15 pkt
5. zychu9 - 14 pkt
6. Diego Forlan - 13 pkt
7. JKS - 12 pkt
8. kuba1975 - 9 pkt
9. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 6 - (4 września)
Pauza: Stal Nowa Dęba.
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec
Kolejka 7 -(7-8 września)
Pauza: Czarni 1910 Jasło.
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce
Zapraszam do typowania - najbliższa kolejka w środę
Pauza: Stal Nowa Dęba.
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec
Kolejka 7 -(7-8 września)
Pauza: Czarni 1910 Jasło.
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce
Zapraszam do typowania - najbliższa kolejka w środę
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 6 - (4 września)
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne X
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów 1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne X
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów 1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 6 - (4 września)
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne x
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 2
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów x
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko x
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne x
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 2
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów x
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko x
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 6 - (4 września)
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno x
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne x
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 2
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów x
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba x
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko x
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno x
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne x
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 2
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów x
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba x
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko x
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
kolejka 6
Strumyk Malawa-Rzemieslnik Pilzno x
LKS Pisarowce-Jednosc Niechobrz 1
Sokol Nisko-Crasnovia Krasne x
Czarni Jasło-Przelecz Dukla 1
Wislok Strzyzow-OKS Mokrzyszow 1
Wolczanka-Pogon Lezajsk 2
Kolbuszowianka-Piast Tuczempy x
Wisloka Debica-Cosmos Nowotaniec 1
kolejka 7
Cosmos Nowotaniec-Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy-Wisloka Debica x
Pogon Lezajsk-Kolbuszowianka 1
OKS Mokrzyszow-Wolczanka x
Przelecz Dukla-Wislok Strzyzow x
Crasnovia-Stal Nowa Deba 1
Jednosc Niechgobrz-Sokol Nisko x
Rzemieslnik Pilzno-LKS Pisarowce 1
Strumyk Malawa-Rzemieslnik Pilzno x
LKS Pisarowce-Jednosc Niechobrz 1
Sokol Nisko-Crasnovia Krasne x
Czarni Jasło-Przelecz Dukla 1
Wislok Strzyzow-OKS Mokrzyszow 1
Wolczanka-Pogon Lezajsk 2
Kolbuszowianka-Piast Tuczempy x
Wisloka Debica-Cosmos Nowotaniec 1
kolejka 7
Cosmos Nowotaniec-Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy-Wisloka Debica x
Pogon Lezajsk-Kolbuszowianka 1
OKS Mokrzyszow-Wolczanka x
Przelecz Dukla-Wislok Strzyzow x
Crasnovia-Stal Nowa Deba 1
Jednosc Niechgobrz-Sokol Nisko x
Rzemieslnik Pilzno-LKS Pisarowce 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 6 - (4 września)
Pauza: Stal Nowa Dęba.
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne X
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy X
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Pauza: Czarni 1910 Jasło.
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów 1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Pauza: Stal Nowa Dęba.
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne X
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy X
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Pauza: Czarni 1910 Jasło.
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów 1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 6 - (4 września)
Pauza: Stal Nowa Dęba.
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno X
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne 1
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Pauza: Czarni 1910 Jasło.
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 1
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów 1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Pauza: Stal Nowa Dęba.
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno X
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne 1
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Pauza: Czarni 1910 Jasło.
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 1
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów 1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko 1
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
- copACABana
- Guru
- Posty: 112
- Rejestracja: 25 września 2012, 12:54
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 6 - (4 września)
Pauza: Stal Nowa Dęba.
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne X
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy X
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Pauza: Czarni 1910 Jasło.
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów x
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Pauza: Stal Nowa Dęba.
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne X
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) X
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy X
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Pauza: Czarni 1910 Jasło.
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów x
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 6 - (4 września)
Pauza: Stal Nowa Dęba.
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne 1
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Pauza: Czarni 1910 Jasło.
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów 1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Pauza: Stal Nowa Dęba.
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno 2
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne 1
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Kolejka 7 -(7-8 września)
Pauza: Czarni 1910 Jasło.
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów 1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba 1
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko 2
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno X
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne X
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla X
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne X
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla X
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno X
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne X
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne X
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla 1
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 1
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno 1
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne 2
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla X
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 2
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
LKS Pisarowce - Jedność Niechobrz 1
Sokół Nisko - Crasnovia Krasne 2
Czarni 1910 Jasło - Przełęcz Dukla X
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Pogoń Leżajsk 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy 2
Wisłoka Dębica - Cosmos Nowotaniec 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 1
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów 1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba X
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce X
Piast Tuczempy - Wisłoka Dębica 2
Pogoń Leżajsk - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów 1
Crasnovia Krasne - Stal Nowa Dęba X
Jedność Niechobrz - Sokół Nisko X
Rzemieślnik Pilzno - LKS Pisarowce X