zaległy:
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów X
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów X
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 1
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 27 - (28 maja)
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:1
Kolejka 29 - (31 maja-1 czerwca)
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 0:2
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2:2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 0:6
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:4
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 3:4
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1:3
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 0:1
Czarny Lotos
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
OBCY
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
kuba1975
Crasnovia Krasne-Wolczanka 1
Stal Nowa Deba-Strumyk Malawa 1
Sokol Nisko-Czarni Jaslo 1
LKS Pisarowce-Wislok Strzyzow 1
Rzemielnik Pilzno-Wolczanka 2
Jednosc Niechobrz-Kolbuszowianka 1
Crasnovia Krasne-Wisloka Debica x
Przelecz Dukla-Piast Tuczempy x
OKS Mokrzyszow-Pogon Lezajsk 2
progres
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
Diego Forlan
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
zychu9
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
Messer
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów X
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
JKS
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 29 kolejki ( 5/9 typów trafionych ): progres, Diego Forlan.
TABELA LIGI TYPERA (po 29 kolejce):
1. Messer - 105 pkt
2. Czarny Lotos - 103 pkt
3. OBCY, Diego Forlan - 100 pkt
4. progres - 93 pkt
5. dolo, kuba1975 - 92 pkt
6. JKS - 87 pkt
7. zychu9 - 86 pkt
8. copACABana - 64 pkt
9. sztywny - 60 pkt
10. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:1
Kolejka 29 - (31 maja-1 czerwca)
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 0:2
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2:2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 0:6
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:4
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 3:4
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1:3
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 0:1
Czarny Lotos
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
OBCY
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
kuba1975
Crasnovia Krasne-Wolczanka 1
Stal Nowa Deba-Strumyk Malawa 1
Sokol Nisko-Czarni Jaslo 1
LKS Pisarowce-Wislok Strzyzow 1
Rzemielnik Pilzno-Wolczanka 2
Jednosc Niechobrz-Kolbuszowianka 1
Crasnovia Krasne-Wisloka Debica x
Przelecz Dukla-Piast Tuczempy x
OKS Mokrzyszow-Pogon Lezajsk 2
progres
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
Diego Forlan
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
zychu9
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
Messer
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów X
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2
JKS
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 29 kolejki ( 5/9 typów trafionych ): progres, Diego Forlan.
TABELA LIGI TYPERA (po 29 kolejce):
1. Messer - 105 pkt
2. Czarny Lotos - 103 pkt
3. OBCY, Diego Forlan - 100 pkt
4. progres - 93 pkt
5. dolo, kuba1975 - 92 pkt
6. JKS - 87 pkt
7. zychu9 - 86 pkt
8. copACABana - 64 pkt
9. sztywny - 60 pkt
10. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 30 - (7-8 czerwca)
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba
Zapraszam do typów
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba
Zapraszam do typów
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa-OKS Mokrzyszow 1
Pogon Lezajsk-Przelecz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec-Crasnovia Krasne x
Wisłoka Debica-Jednosc Niechobrz 1
Kolbuszowianka-Rzemieslnik Pilzno x
Wolczanka-LKS Pisarowce 1
Wislok Strzyzow-Sokol Nisko 1
Czarni Jaslo-Stal Nowa Deba 2
Pogon Lezajsk-Przelecz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec-Crasnovia Krasne x
Wisłoka Debica-Jednosc Niechobrz 1
Kolbuszowianka-Rzemieslnik Pilzno x
Wolczanka-LKS Pisarowce 1
Wislok Strzyzow-Sokol Nisko 1
Czarni Jaslo-Stal Nowa Deba 2
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne X
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne X
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne x
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne x
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba X
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba X
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 2
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno X
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 2
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 2
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno X
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 2
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja
Kolejka 30 - (7-8 czerwca)
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3:2
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 6:0
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 2:2
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1:0
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 4:2
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 0:0
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1:3
Czarny Lotos
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
OBCY
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
kuba1975
Strumyk Malawa-OKS Mokrzyszow 1
Pogon Lezajsk-Przelecz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec-Crasnovia Krasne x
Wisłoka Debica-Jednosc Niechobrz 1
Kolbuszowianka-Rzemieslnik Pilzno x
Wolczanka-LKS Pisarowce 1
Wislok Strzyzow-Sokol Nisko 1
Czarni Jaslo-Stal Nowa Deba 2
dolo
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne X
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
JKS
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne x
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
progres
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Messer
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba X
Diego Forlan
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
sztywny
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 2
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno X
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 30 kolejki ( 6/8 typów trafionych ): kuba1975, dolo.
TABELA LIGI TYPERA (po 30 kolejce):
1. Messer - 110 pkt
2. Czarny Lotos - 107 pkt
3. OBCY, Diego Forlan - 104 pkt
4. kuba1975, dolo - 98 pkt
5. progres - 97 pkt
6. JKS - 92 pkt
7. zychu9 - 86 pkt
8. sztywny - 65 pkt
9. copACABana - 64 pkt
10. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3:2
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 6:0
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 2:2
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1:0
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 4:2
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 0:0
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1:3
Czarny Lotos
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
OBCY
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
kuba1975
Strumyk Malawa-OKS Mokrzyszow 1
Pogon Lezajsk-Przelecz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec-Crasnovia Krasne x
Wisłoka Debica-Jednosc Niechobrz 1
Kolbuszowianka-Rzemieslnik Pilzno x
Wolczanka-LKS Pisarowce 1
Wislok Strzyzow-Sokol Nisko 1
Czarni Jaslo-Stal Nowa Deba 2
dolo
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne X
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
JKS
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne x
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
progres
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
Messer
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba X
Diego Forlan
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1
sztywny
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 2
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno X
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
Najlepszy typer 30 kolejki ( 6/8 typów trafionych ): kuba1975, dolo.
TABELA LIGI TYPERA (po 30 kolejce):
1. Messer - 110 pkt
2. Czarny Lotos - 107 pkt
3. OBCY, Diego Forlan - 104 pkt
4. kuba1975, dolo - 98 pkt
5. progres - 97 pkt
6. JKS - 92 pkt
7. zychu9 - 86 pkt
8. sztywny - 65 pkt
9. copACABana - 64 pkt
10. nielegalny1910 - 7 pkt
Jak bym się pomylił to pisać