Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: Messer » 27 maja 2014, 17:58

zaległy:
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 2

Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: Messer » 30 maja 2014, 11:16

Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów X
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2

Awatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: JKS » 30 maja 2014, 17:03

Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska x
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 1

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 4 czerwca 2014, 22:52

Kolejka 27 - (28 maja)
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:1

Kolejka 29 - (31 maja-1 czerwca)
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 0:2
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2:2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 0:6
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1:4
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 3:4
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1:3
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 0:1



Czarny Lotos
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska X

Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy X
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2

OBCY
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 1

Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2

Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2

kuba1975
Crasnovia Krasne-Wolczanka 1

Stal Nowa Deba-Strumyk Malawa 1
Sokol Nisko-Czarni Jaslo 1
LKS Pisarowce-Wislok Strzyzow 1
Rzemielnik Pilzno-Wolczanka 2
Jednosc Niechobrz-Kolbuszowianka 1
Crasnovia Krasne-Wisloka Debica x
Przelecz Dukla-Piast Tuczempy x

OKS Mokrzyszow-Pogon Lezajsk 2

progres
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 2

Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2

Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2

Diego Forlan
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 2

Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 2
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2

Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2

zychu9
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 1

Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska 1
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2
Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2

Messer
Crasnovia Krasne - Wólczanka Wólka Pełkińska 2

Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 1
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów X
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska X
Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2

Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 2

JKS
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 2
LKS Pisarowce - Wisłok Strzyżów 1
Rzemieślnik Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska x

Jedność Niechobrz - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2
Crasnovia Krasne - Wisłoka Dębica 2

Przełęcz Dukla - Piast Tuczempy 1
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - Pogoń Leżajsk 1





ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.



Najlepszy typer 29 kolejki ( 5/9 typów trafionych ): progres, Diego Forlan.


TABELA LIGI TYPERA (po 29 kolejce):

1. Messer - 105 pkt
2. Czarny Lotos - 103 pkt
3. OBCY, Diego Forlan - 100 pkt
4. progres - 93 pkt
5. dolo, kuba1975 - 92 pkt
6. JKS - 87 pkt
7. zychu9 - 86 pkt
8. copACABana - 64 pkt
9. sztywny - 60 pkt
10. nielegalny1910 - 7 pkt


Jak bym się pomylił to pisać :chytry:

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 4 czerwca 2014, 22:54

Kolejka 30 - (7-8 czerwca)

Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg)
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba


Zapraszam do typów :super:

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 4 czerwca 2014, 22:56

Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1

Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 399
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: OBCY » 5 czerwca 2014, 03:05

Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1

kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1464
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: kuba1975 » 5 czerwca 2014, 07:30

Strumyk Malawa-OKS Mokrzyszow 1
Pogon Lezajsk-Przelecz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec-Crasnovia Krasne x
Wisłoka Debica-Jednosc Niechobrz 1
Kolbuszowianka-Rzemieslnik Pilzno x
Wolczanka-LKS Pisarowce 1
Wislok Strzyzow-Sokol Nisko 1
Czarni Jaslo-Stal Nowa Deba 2

Awatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 384
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: dolo » 5 czerwca 2014, 08:56

Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne X
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1

Awatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: JKS » 5 czerwca 2014, 17:06

Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne x
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1

Awatar użytkownika
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: progres » 5 czerwca 2014, 19:20

Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1

Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: Messer » 6 czerwca 2014, 12:36

Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba X

Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: Diego Forlan » 7 czerwca 2014, 00:31

Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1

sztywny
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 sierpnia 2013, 23:05

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: sztywny » 7 czerwca 2014, 14:31

Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 2
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno X
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 2

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER IV Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 8 czerwca 2014, 17:55

Kolejka 30 - (7-8 czerwca)

Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3:2
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 6:0
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 2:2
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1:0
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 4:2
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 0:0
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1:3




Czarny Lotos
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1

OBCY
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1

kuba1975
Strumyk Malawa-OKS Mokrzyszow 1
Pogon Lezajsk-Przelecz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec-Crasnovia Krasne x
Wisłoka Debica-Jednosc Niechobrz 1
Kolbuszowianka-Rzemieslnik Pilzno x
Wolczanka-LKS Pisarowce 1
Wislok Strzyzow-Sokol Nisko 1
Czarni Jaslo-Stal Nowa Deba 2

dolo
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne X
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1

JKS
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne x
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 2
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1


progres
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1

Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1


Messer
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1

Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X

Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba X

Diego Forlan
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1

Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 1
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 1


sztywny
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 1
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 1

Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 2
Wisłoka Dębica - Jedność Niechobrz X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno X
Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Pisarowce 1
Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko X
Czarni 1910 Jasło - Stal Nowa Dęba 2






ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.



Najlepszy typer 30 kolejki ( 6/8 typów trafionych ): kuba1975, dolo.


TABELA LIGI TYPERA (po 30 kolejce):

1. Messer - 110 pkt
2. Czarny Lotos - 107 pkt
3. OBCY, Diego Forlan - 104 pkt
4. kuba1975, dolo - 98 pkt
5. progres - 97 pkt
6. JKS - 92 pkt
7. zychu9 - 86 pkt
8. sztywny - 65 pkt
9. copACABana - 64 pkt
10. nielegalny1910 - 7 pkt


Jak bym się pomylił to pisać :chytry:

ODPOWIEDZ