Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl x
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl x
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 2
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 2
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 2
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 2
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 2
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 2
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 2
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 2
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 6 - (6-7 września)
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1:0
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 0:3
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1:2
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 3:0
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1:2
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1:1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1:0
Czarny Lotos
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów X
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
kuba1975
Przelom Besko-Piast Tuczempy x
Crasnovia Krasne-Polonia Przemysl 2
Stal Nowa Deba-Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka-Pogon Lezajsk x
Strumyk Malawa-LKS Skolozow 1
Wislok Wisniowa-Rzemieslnik Pilzno 1
Bukowa Jatkowice-Sawa Sonina 1
Czarni Jaslo-Sokol Nisko 2
dolo
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk X
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
OBCY
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
JKS
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl x
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
progres
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
Messer
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 2
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 2
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 2
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 6 kolejce):
1. Messer - 22 pkt
2. JKS, progres - 18 pkt
3. kuba1975, dolo, OBCY - 17 pkt
4. Diego Forlan - 13 pkt
5. Czarny Lotos - 11 pkt
6. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1:0
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 0:3
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1:2
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 3:0
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1:2
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1:1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1:0
Czarny Lotos
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów X
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
kuba1975
Przelom Besko-Piast Tuczempy x
Crasnovia Krasne-Polonia Przemysl 2
Stal Nowa Deba-Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka-Pogon Lezajsk x
Strumyk Malawa-LKS Skolozow 1
Wislok Wisniowa-Rzemieslnik Pilzno 1
Bukowa Jatkowice-Sawa Sonina 1
Czarni Jaslo-Sokol Nisko 2
dolo
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk X
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
OBCY
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 1
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
JKS
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl x
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno X
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
progres
Przełom Besko - Piast Tuczempy 1
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl 2
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 1
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
Messer
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 2
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 2
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Piast Tuczempy X
Crasnovia Krasne - Polonia Przemyśl X
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 1
Strumyk Malawa - LKS Skołoszów 2
Wisłok Wiśniowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Bukowa Jastkowice - Sawa Sonina 1
Czarni 1910 Jasło - Sokół Nisko 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 6 kolejce):
1. Messer - 22 pkt
2. JKS, progres - 18 pkt
3. kuba1975, dolo, OBCY - 17 pkt
4. Diego Forlan - 13 pkt
5. Czarny Lotos - 11 pkt
6. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 7 - (13-14 września)
Sokół Nisko - Przełom Besko
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne
Można typować
Sokół Nisko - Przełom Besko
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne
Można typować
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Kolejka 7 - (13-14 września)
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa X
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne X
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa X
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne X
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 1
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 1
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa x
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa x
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Sokol Nisko-Przelom Besko 1
Sawa Sonina -Czarni Jaslo x
Rzemieslnik Pilzno-Bukowa Jastkowice 1
LKS Skoloszow-Wislok Wisniowa x
Pogon Lezajsk-Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec-Kolbuszowianka 1
Polonia Przemysl-Stala Nowa Deba 1
Piast Tuczempy-Crasnovia Krasne 1
Sawa Sonina -Czarni Jaslo x
Rzemieslnik Pilzno-Bukowa Jastkowice 1
LKS Skoloszow-Wislok Wisniowa x
Pogon Lezajsk-Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec-Kolbuszowianka 1
Polonia Przemysl-Stala Nowa Deba 1
Piast Tuczempy-Crasnovia Krasne 1
Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
Sokół Nisko - Przełom Besko X
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło X
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa X
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 2
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło X
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa X
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 2