Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
: 27 sierpnia 2014, 18:30
Kolejka 4 - (23-24 sierpnia)
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2:1
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1:1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 0:2
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 2:1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1:2
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 3:4
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 5:0
Czarny Lotos
Przełom Besko - Polonia Przemyśl X
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
JKS
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec x
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
OBCY
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
progres
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
kuba1975
Przelom Besko-Polonia Przemysl 2
Piat Tuczempy-Comos Nowotaniec x
Crasnovia Krasne-Pogon Lezajsk 1
Stal Nowa Deba-LKS Skoloszow 1
Kolbuszowianka-Rzemieslnik Pilzno 1
Strumyk Malawa-SawaSonina 1
Wislok Wisniowa-Sokol Nisko x
Bukowa Jastkowice-Czarni Jaslo 2
dolo
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
Messer
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno X
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 4 kolejce):
1. Messer - 16 pkt
2. JKS, OBCY, dolo, Diego Forlan - 12 pkt
3. progres - 11 pkt
4. kuba1975 - 10 pkt
5. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
6. Czarny Lotos - 5 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2:1
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1:1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 0:2
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2:2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 2:1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1:2
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 3:4
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 5:0
Czarny Lotos
Przełom Besko - Polonia Przemyśl X
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
JKS
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec x
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów X
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
OBCY
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
progres
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 2
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
kuba1975
Przelom Besko-Polonia Przemysl 2
Piat Tuczempy-Comos Nowotaniec x
Crasnovia Krasne-Pogon Lezajsk 1
Stal Nowa Deba-LKS Skoloszow 1
Kolbuszowianka-Rzemieslnik Pilzno 1
Strumyk Malawa-SawaSonina 1
Wislok Wisniowa-Sokol Nisko x
Bukowa Jastkowice-Czarni Jaslo 2
dolo
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno 1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
Messer
Przełom Besko - Polonia Przemyśl 2
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec X
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 1
Stal Nowa Dęba - LKS Skołoszów 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno X
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 1
Bukowa Jastkowice - Czarni 1910 Jasło 1
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 4 kolejce):
1. Messer - 16 pkt
2. JKS, OBCY, dolo, Diego Forlan - 12 pkt
3. progres - 11 pkt
4. kuba1975 - 10 pkt
5. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
6. Czarny Lotos - 5 pkt
Jak bym się pomylił to pisać