Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
: 17 września 2014, 21:14
Kolejka 7 - (13-14 września)
Sokół Nisko - Przełom Besko 1:1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 3:1
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1:1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 6:3
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 0:0
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 4:1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1:3
Czarny Lotos
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Diego Forlan
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
dolo
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa X
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne X
OBCY
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 1
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
progres
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
JKS
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa x
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
kuba1975
Sokol Nisko-Przelom Besko 1
Sawa Sonina -Czarni Jaslo x
Rzemieslnik Pilzno-Bukowa Jastkowice 1
LKS Skoloszow-Wislok Wisniowa x
Pogon Lezajsk-Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec-Kolbuszowianka 1
Polonia Przemysl-Stala Nowa Deba 1
Piast Tuczempy-Crasnovia Krasne 1
Messer
Sokół Nisko - Przełom Besko X
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło X
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa X
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 7 kolejce):
1. Messer - 27 pkt
2. OBCY, progres - 20 pkt
3. JKS - 19 pkt
4. dolo, kuba1975 - 18 pkt
5. Diego Forlan - 15 pkt
6. Czarny Lotos - 13 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Sokół Nisko - Przełom Besko 1:1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 3:1
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1:1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 6:3
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 0:0
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 0:1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 4:1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1:3
Czarny Lotos
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
Diego Forlan
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
dolo
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa X
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne X
OBCY
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 1
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
progres
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
JKS
Sokół Nisko - Przełom Besko 1
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło 2
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa x
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 1
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 1
kuba1975
Sokol Nisko-Przelom Besko 1
Sawa Sonina -Czarni Jaslo x
Rzemieslnik Pilzno-Bukowa Jastkowice 1
LKS Skoloszow-Wislok Wisniowa x
Pogon Lezajsk-Strumyk Malawa 1
Cosmos Nowotaniec-Kolbuszowianka 1
Polonia Przemysl-Stala Nowa Deba 1
Piast Tuczempy-Crasnovia Krasne 1
Messer
Sokół Nisko - Przełom Besko X
Sawa Sonina - Czarni 1910 Jasło X
Rzemieślnik Pilzno - Bukowa Jastkowice 1
LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa 1
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa X
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa X
Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 1
Piast Tuczempy - Crasnovia Krasne 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 7 kolejce):
1. Messer - 27 pkt
2. OBCY, progres - 20 pkt
3. JKS - 19 pkt
4. dolo, kuba1975 - 18 pkt
5. Diego Forlan - 15 pkt
6. Czarny Lotos - 13 pkt
7. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać