Re: Czarni Jasło 2013/2014 - TYPER V Edycja
: 7 października 2014, 15:04
Kolejka 10 - (4-5 października)
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1:1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 3:1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1:1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 0:3
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1:0
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1:2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 0:2
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 1:1
Czarny Lotos
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów X
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
kuba1975
Przelom Besko-Stal Nowa Deba 1
Kolbuszowianka-Crasnovia Krasne x
Strumyk Malawa-Piast Tuczempy 1
Wislok Wisniowa-Polonia Przemysl 2
Bukowa Jastkowice-Cosmos Nowotaniec x
Czarni Jaslo-Pogon Lezajsk 2
Sokol Nisko-LKS Skoloszow 1
Sawa Sonina-Rzemieslnik Pilzno x
progres
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec x
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
dolo
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne X
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne X
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
JKS
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Messer
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy X
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów X
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
OBCY
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 10 kolejce):
1. Messer - 38 pkt
2. OBCY - 33 pkt
3. progres - 32 pkt
4. kuba1975, JKS - 30 pkt
5. Diego Forlan - 28 pkt
6. dolo - 27 pkt
7. Czarny Lotos - 25 pkt
8. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1:1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 3:1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1:1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 0:3
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1:0
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1:2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 0:2
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 1:1
Czarny Lotos
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów X
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
kuba1975
Przelom Besko-Stal Nowa Deba 1
Kolbuszowianka-Crasnovia Krasne x
Strumyk Malawa-Piast Tuczempy 1
Wislok Wisniowa-Polonia Przemysl 2
Bukowa Jastkowice-Cosmos Nowotaniec x
Czarni Jaslo-Pogon Lezajsk 2
Sokol Nisko-LKS Skoloszow 1
Sawa Sonina-Rzemieslnik Pilzno x
progres
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba x
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec x
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
dolo
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne X
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Diego Forlan
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne X
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
JKS
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 1
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
Messer
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy X
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec X
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów X
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
OBCY
Przełom Besko - Stal Nowa Dęba 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 1
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2
Bukowa Jastkowice - Cosmos Nowotaniec 1
Czarni 1910 Jasło - Pogoń Leżajsk 2
Sokół Nisko - LKS Skołoszów 1
Sawa Sonina - Rzemieślnik Pilzno 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
ZWYCIĘSCY III EDYCJI: 1. OBCY - 111 pkt, 2. Messer - 110 pkt, 3. JKS - 106 pkt.
ZWYCIĘSCY IV EDYCJI: 1. Messer - 124 pkt, 2. Czarny Lotos - 122 pkt, 3. Diego Forlan - 120 pkt.
TABELA LIGI TYPERA (po 10 kolejce):
1. Messer - 38 pkt
2. OBCY - 33 pkt
3. progres - 32 pkt
4. kuba1975, JKS - 30 pkt
5. Diego Forlan - 28 pkt
6. dolo - 27 pkt
7. Czarny Lotos - 25 pkt
8. kokos, nielegalny1910 - 6 pkt
Jak bym się pomylił to pisać