Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 1
Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło x
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło x
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
- Mała_Miczitanka
- Przyjaciel Forum
- Posty: 218
- Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok x
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok x
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 11 - (6-7 października)
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1:0
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 0:0
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 7:0
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 4:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1:0
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 1:3
Czarny Lotos
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
dolo
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
OBCY
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
progres
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl x
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm x
sasza
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 2
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło x
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
copACABana
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
rabiosa91
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło X
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 2
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
kuba1975
Izolator Boguchwala- Polonia Przemysl 1
Podlesie B-P-Czarni Jaslo 1
Unia Nowa Sarzyna-Orzel Przeworsk 1
Stal Mielec-Orleta Lukow 1
Avia Swidnik-Lublinianka 1
Orleta R-P-Karpaty Krosno 2
Tomasovia-Stal Sanok 1
Stal Krasnik-Chelmianka x
nielegalny1910
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło X
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
Messer
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło X
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm X
JKS
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 2
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk x
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
mop123
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
carlo07
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 1
Diego Forlan
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
kokos
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło x
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
Mała_Miczitanka
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok x
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
Jacek1986
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
Najlepszy typer 11 kolejki ( 6/8 typów trafionych ): OBCY, sasza, nielegalny1910, mop123.
Tabela najlepszych typerów:
1. sasza - trzy razy.
1. carlo07, kuba1975, Jacek1986, OBCY - dwa razy.
2. kokos, dolo, Mała_Miczitanka, Diego Forlan, Messer, JKS, nielegalny1910, mop123 - jeden raz.
TABELA LIGI TYPERA (po 11 kolejce):
1. Messer, JKS - 45 pkt
2. mop123 - 44 pkt
3. OBCY, kuba1975, Diego Forlan - 43 pkt
4. carlo07, Jacek1986 - 42 pkt
5. kokos - 41 pkt
6. Czarny Lotos, progres - 40 pkt
7. dolo - 39 pkt
8. sasza - 36 pkt
9. Mała_Miczitanka - 32 pkt
10. rabiosa91 - 30 pkt
11. nielegalny1910 - 20 pkt
12. lato, copACABana - 8 pkt
13. wieśniak - 3 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1:0
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 0:0
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1:1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 7:0
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 4:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1:0
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 1:3
Czarny Lotos
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
dolo
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
OBCY
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
progres
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl x
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm x
sasza
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 2
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło x
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
copACABana
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
rabiosa91
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło X
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 2
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
kuba1975
Izolator Boguchwala- Polonia Przemysl 1
Podlesie B-P-Czarni Jaslo 1
Unia Nowa Sarzyna-Orzel Przeworsk 1
Stal Mielec-Orleta Lukow 1
Avia Swidnik-Lublinianka 1
Orleta R-P-Karpaty Krosno 2
Tomasovia-Stal Sanok 1
Stal Krasnik-Chelmianka x
nielegalny1910
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło X
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
Messer
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło X
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm X
JKS
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 2
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk x
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
mop123
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
carlo07
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 1
Diego Forlan
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 2
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
kokos
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło x
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
Mała_Miczitanka
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok x
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
Jacek1986
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl X
Podlasie Biała Podlaska - Czarni Jasło 1
Unia Nowa Sarzyna - Orzeł Przeworsk 1
Stal Mielec - Orlęta Łuków 1
Avia Świdnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok 1
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 2
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
Najlepszy typer 11 kolejki ( 6/8 typów trafionych ): OBCY, sasza, nielegalny1910, mop123.
Tabela najlepszych typerów:
1. sasza - trzy razy.
1. carlo07, kuba1975, Jacek1986, OBCY - dwa razy.
2. kokos, dolo, Mała_Miczitanka, Diego Forlan, Messer, JKS, nielegalny1910, mop123 - jeden raz.
TABELA LIGI TYPERA (po 11 kolejce):
1. Messer, JKS - 45 pkt
2. mop123 - 44 pkt
3. OBCY, kuba1975, Diego Forlan - 43 pkt
4. carlo07, Jacek1986 - 42 pkt
5. kokos - 41 pkt
6. Czarny Lotos, progres - 40 pkt
7. dolo - 39 pkt
8. sasza - 36 pkt
9. Mała_Miczitanka - 32 pkt
10. rabiosa91 - 30 pkt
11. nielegalny1910 - 20 pkt
12. lato, copACABana - 8 pkt
13. wieśniak - 3 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 12 - (13-14 października)
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm
Stal Sanok - Stal Kraśnik
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków - Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska
Zapraszam do typowania
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm
Stal Sanok - Stal Kraśnik
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków - Avia Świdnik
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska
Zapraszam do typowania
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orlęta Łuków - Avia Świdnik 2
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna 1
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orlęta Łuków - Avia Świdnik 2
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna 1
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orlęta Łuków - Avia Świdnik X
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna 1
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orlęta Łuków - Avia Świdnik X
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna 1
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orlęta Łuków - Avia Świdnik X
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna x
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orlęta Łuków - Avia Świdnik X
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna x
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemysl-Chełmianka Chełm 1
Stal Sanok-Stal Krasnik 1
Karpaty Krosno-Tomasovia x
Lublinianka -Orlęta R-P 1
Orleta Łuków-Avia Świodnik 2
Orzeł Przeworsk-Stal Mielec 2
Czarni Jaslo- Unia Nowa Sarzyna 2
Izolator Boguchwała-Podlesie B-P 1
Stal Sanok-Stal Krasnik 1
Karpaty Krosno-Tomasovia x
Lublinianka -Orlęta R-P 1
Orleta Łuków-Avia Świodnik 2
Orzeł Przeworsk-Stal Mielec 2
Czarni Jaslo- Unia Nowa Sarzyna 2
Izolator Boguchwała-Podlesie B-P 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orlęta Łuków - Avia Świdnik 2
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna 1
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orlęta Łuków - Avia Świdnik 2
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna 1
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 1
- nielegalny1910
- VIP
- Posty: 598
- Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
- Lokalizacja: SZOPENA
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski X
Orlęta Łuków - Avia Świdnik 2
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna 1
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska X
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski X
Orlęta Łuków - Avia Świdnik 2
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna 1
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska X
- copACABana
- Guru
- Posty: 112
- Rejestracja: 25 września 2012, 12:54
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orlęta Łuków - Avia Świdnik 2
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna 1
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orlęta Łuków - Avia Świdnik 2
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna 1
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Chełmianka Chełm 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orlęta Łuków - Avia Świdnik 2
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna X
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 1
Stal Sanok - Stal Kraśnik 1
Karpaty Krosno - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Orlęta Łuków - Avia Świdnik 2
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 2
Czarni Jasło - Unia Nowa Sarzyna X
Izolator Boguchwała - Podlasie Biała Podlaska 1