Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
kokos
VIP
VIP
Posty: 505
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: kokos » 22 października 2012, 08:52

Polonia Przemyśl - Stal Sanok X
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec x
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna X

Awatar użytkownika
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: progres » 22 października 2012, 09:47

Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec x
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna x

Awatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: JKS » 22 października 2012, 10:19

Polonia Przemyśl - Stal Sanok X
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 2
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna X

Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: OBCY » 22 października 2012, 12:36

Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 1
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 2

Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 603
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: nielegalny1910 » 22 października 2012, 16:33

Polonia Przemyśl - Stal Sanok X
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 2
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna X

mop123
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 19:32

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: mop123 » 22 października 2012, 19:29

Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1 Izolator Boguchwała - Stal Mielec 1
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 1

Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 361
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: sasza » 23 października 2012, 14:19

Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski x
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec x
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna x

Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Mała_Miczitanka » 25 października 2012, 16:02

Polonia Przemyśl - Stal Sanok 2
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik x
Izolator Boguchwała - Stal Mielec x
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna X

carlo07
VIP
VIP
Posty: 1156
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: carlo07 » 26 października 2012, 11:24

Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 2
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 2

Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Messer » 26 października 2012, 14:15

Polonia Przemyśl - Stal Sanok X
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 2
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 2
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 2

Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Diego Forlan » 26 października 2012, 22:39

Polonia Przemyśl - Stal Sanok X
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 2
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 2

Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Jacek1986 » 27 października 2012, 08:49

Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 2
Izolator Boguchwała - Stal Mielec X
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 2

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 29 października 2012, 18:50

Kolejka 14 - (27-28 października)

Polonia Przemyśl - Stal Sanok 4:1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 2:2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1:0
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1:0
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 3:0
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 2:0



Czarny Lotos
Polonia Przemyśl - Stal Sanok X
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1

Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 2
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna X


kuba1975
Polonia Przemysl-Stal Sanok 1
Karpaty Krosno-Chelmianka Chelm 1
Lublinianka-Stal Krasnik 1
Orleta Lukow-Tomasovia 2
Orzel Przeworsk-Orleta R-P 1
Czarni Jaslo-Avia Swidnik 2
Izolator Boguchwala-Stal Mielec x
Podlesie Biala Podlaska-Unia Nowa Sarzyna x


dolo
Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec X
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna X


copACABana
Polonia Przemyśl - Stal Sanok X
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 2
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna X


kokos
Polonia Przemyśl - Stal Sanok X
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec x
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna X


progres
Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec x
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna x


JKS
Polonia Przemyśl - Stal Sanok X
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 2
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna X


OBCY
Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 1

Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 2

nielegalny1910
Polonia Przemyśl - Stal Sanok X
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 2
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna X


mop123
Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 1
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna
1

sasza
Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski x
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec x
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna x


Mała_Miczitanka
Polonia Przemyśl - Stal Sanok 2
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1

Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik x
Izolator Boguchwała - Stal Mielec x
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna X


carlo07
Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 2
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 2


Messer
Polonia Przemyśl - Stal Sanok X
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 2
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 2
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 2


Diego Forlan
Polonia Przemyśl - Stal Sanok X
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 1
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 2
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 2


Jacek1986
Polonia Przemyśl - Stal Sanok 1
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Stal Kraśnik 1
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2

Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Czarni Jasło - Avia Świdnik 2
Izolator Boguchwała - Stal Mielec X
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna 2






ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.



Najlepszy typer 14 kolejki ( 6/8 typów trafionych ): mop123.

Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - cztery razy.
2. sasza, kuba1975 - trzy razy.
3. Jacek1986, OBCY, Diego Forlan, nielegalny1910, mop123 - dwa razy.
4. kokos, dolo, Mała_Miczitanka, Messer, JKS, Czarny Lotos - jeden raz.


TABELA LIGI TYPERA (po 14 kolejce):

1. mop123 - 59 pkt
2. OBCY, carlo07 - 57 pkt
3. JKS, Messer, Diego Forlan - 56 pkt
4. kuba1975 - 55 pkt
5. Jacek1986 - 54 pkt
6. Czarny Lotos, kokos, progres - 53 pkt
7. dolo - 51 pkt
8. sasza - 47 pkt
9. Mała_Miczitanka - 35 pkt
10. nielegalny1910 - 33 pkt
11. rabiosa91 - 30 pkt
12. copACABana - 20 pkt
13. lato - 8 pkt
14. wieśniak - 3 pkt

Jak bym się pomylił to pisać :!:

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 29 października 2012, 18:51

Kolejka 15 - (3-4 listopada)

Unia Nowa Sarzyna - Polonia Przemyśl
Stal Mielec - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Izolator Boguchwała
Orlęta Radzyń Podlaski - Czarni Jasło
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orzeł Przeworsk
Stal Kraśnik - Orlęta Łuków
Chełmianka Chełm - Lublinianka Wieniawa Lublin
Stal Sanok - Karpaty Krosno


Ostatnia kolejka rundy jesiennej - zapraszam do typowania :]

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 29 października 2012, 18:54

Unia Nowa Sarzyna - Polonia Przemyśl 2
Stal Mielec - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Izolator Boguchwała 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Czarni Jasło 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orzeł Przeworsk 1
Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1
Chełmianka Chełm - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Stal Sanok - Karpaty Krosno X

ODPOWIEDZ