Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik x
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm x
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
- copACABana
- Guru
- Posty: 112
- Rejestracja: 25 września 2012, 12:54
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno x
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno x
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Stal Mielec-Polonia Przemysl 1
Podlesie B-P-Orlęta R-P X
Izolator Boguchwał -Tomasovia 1
Czarni Jaslo-Stal Kraśnik x
Orzeł Przeworsk-Chełmianka Chełm 1
Orleta Luków- Stal Sanok 1
Lublinianka Lublin-Karpaty Krosno 1
Podlesie B-P-Orlęta R-P X
Izolator Boguchwał -Tomasovia 1
Czarni Jaslo-Stal Kraśnik x
Orzeł Przeworsk-Chełmianka Chełm 1
Orleta Luków- Stal Sanok 1
Lublinianka Lublin-Karpaty Krosno 1
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski X
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik X
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 2
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski X
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik X
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 2
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
- Diego Forlan
- VIP
- Posty: 605
- Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 17 - (8-9 czerwiec)
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 2:0
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 0:1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:3
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1:4
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 0:3
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2:1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 2:0
Czarny Lotos
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
progres
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
dolo
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm X
Orlęta Łuków - Stal Sanok X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
OBCY
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
JKS
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm x
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno x
carlo07
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
sasza
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik x
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm x
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
copACABana
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno x
kuba1975
Stal Mielec-Polonia Przemysl 1
Podlesie B-P-Orlęta R-P X
Izolator Boguchwał -Tomasovia 1
Czarni Jaslo-Stal Kraśnik x
Orzeł Przeworsk-Chełmianka Chełm 1
Orleta Luków- Stal Sanok 1
Lublinianka Lublin-Karpaty Krosno 1
Messer
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski X
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik X
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 2
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
Diego Forlan
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
Najlepszy typer 26 kolejki ( 3/7 typów trafionych ): dolo, OBCY, carlo07, sasza, kuba1975, Diego Forlan.
Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - osiem razy.
2. sasza - sześć razy.
3. OBCY, kuba1975, Diego Forlan - pięć razy.
4. Czarny Lotos, Messer - cztery razy.
5. nielegalny1910, copACABana, dolo - trzy razy.
6. Jacek1986, mop123, JKS - dwa razy.
7. kokos, Mała_Miczitanka, progres - jeden raz.
TABELA LIGI TYPERA (po 26 kolejce):
1. OBCY - 94 pkt
2. Messer - 93 pkt
3. JKS - 91 pkt
4. Diego Forlan - 90 pkt
5. Czarny Lotos, carlo07, kuba1975 - 89 pkt
6. progres - 86 pkt
7. dolo - 78 pkt
8. sasza - 74 pkt
9. Jacek1986 - 67 pkt
10. mop123 - 63 pkt
11. kokos - 56 pkt
12. copACABana - 51 pkt
13. nielegalny1910 - 38 pkt
14. Mała_Miczitanka - 35 pkt
15. rabiosa91 - 30 pkt
16. lato - 8 pkt
17. wieśniak - 3 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 2:0
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 0:1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:3
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1:4
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 0:3
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2:1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 2:0
Czarny Lotos
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
progres
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
dolo
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm X
Orlęta Łuków - Stal Sanok X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
OBCY
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
JKS
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm x
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno x
carlo07
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
sasza
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik x
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm x
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1
copACABana
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno x
kuba1975
Stal Mielec-Polonia Przemysl 1
Podlesie B-P-Orlęta R-P X
Izolator Boguchwał -Tomasovia 1
Czarni Jaslo-Stal Kraśnik x
Orzeł Przeworsk-Chełmianka Chełm 1
Orleta Luków- Stal Sanok 1
Lublinianka Lublin-Karpaty Krosno 1
Messer
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski X
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik X
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 2
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
Diego Forlan
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X
ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.
Najlepszy typer 26 kolejki ( 3/7 typów trafionych ): dolo, OBCY, carlo07, sasza, kuba1975, Diego Forlan.
Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - osiem razy.
2. sasza - sześć razy.
3. OBCY, kuba1975, Diego Forlan - pięć razy.
4. Czarny Lotos, Messer - cztery razy.
5. nielegalny1910, copACABana, dolo - trzy razy.
6. Jacek1986, mop123, JKS - dwa razy.
7. kokos, Mała_Miczitanka, progres - jeden raz.
TABELA LIGI TYPERA (po 26 kolejce):
1. OBCY - 94 pkt
2. Messer - 93 pkt
3. JKS - 91 pkt
4. Diego Forlan - 90 pkt
5. Czarny Lotos, carlo07, kuba1975 - 89 pkt
6. progres - 86 pkt
7. dolo - 78 pkt
8. sasza - 74 pkt
9. Jacek1986 - 67 pkt
10. mop123 - 63 pkt
11. kokos - 56 pkt
12. copACABana - 51 pkt
13. nielegalny1910 - 38 pkt
14. Mała_Miczitanka - 35 pkt
15. rabiosa91 - 30 pkt
16. lato - 8 pkt
17. wieśniak - 3 pkt
Jak bym się pomylił to pisać
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Kolejka 18 - (14-16 czerwca)
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Stal Mielec
Zapraszam do typowania
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Stal Mielec
Zapraszam do typowania
- Czarny Lotos
- VIP
- Posty: 1100
- Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
- Lokalizacja: Jasło
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin X
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków x
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków x
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec x
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 1
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec x
- copACABana
- Guru
- Posty: 112
- Rejestracja: 25 września 2012, 12:54
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 1
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 1
Chełmianka Chełm - Czarni 1910 Jasło 2
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 1
Avia Świdnik - Stal Mielec 2
Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja
Polonia Przemysl-Lublinianka 1
Karpaty Krosno-Orleta Lukow 1
Stal Sanok-Orzel Przeworsk 2
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 1
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 2
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Avia Swidnik-Stal Mielec 2
Karpaty Krosno-Orleta Lukow 1
Stal Sanok-Orzel Przeworsk 2
Chelmianka Chelm -Czarni Jaslo 1
Stal Krasnik-Izolator Boguchwala 2
Tomasovia-Podlasie B-P 1
Avia Swidnik-Stal Mielec 2