Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 384
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: dolo » 21 maja 2013, 21:51

Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl X
Stal Kraśnik - Stal Sanok X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała X

Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 361
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: sasza » 22 maja 2013, 07:28

Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl X
Stal Kraśnik - Stal Sanok X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Avia Świdnik - Orlęta Łuków x
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała X

Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 399
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: OBCY » 22 maja 2013, 09:28

Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2
Stal Kraśnik - Stal Sanok 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 1

Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: copACABana » 22 maja 2013, 10:20

Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2
Stal Kraśnik - Stal Sanok x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2

Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Messer » 23 maja 2013, 10:11

Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2
Stal Kraśnik - Stal Sanok 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2

Awatar użytkownika
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: progres » 23 maja 2013, 20:11

Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl x
Stal Kraśnik - Stal Sanok 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2

Awatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: JKS » 24 maja 2013, 09:54

Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2
Stal Kraśnik - Stal Sanok 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2

Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Diego Forlan » 25 maja 2013, 09:58

Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2
Stal Kraśnik - Stal Sanok 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin X
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 26 maja 2013, 21:02

Kolejka 27 - (25-26 maja)

Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2:1
Stal Kraśnik - Stal Sanok 5:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin 0:0
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 5:1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 3:1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 0:1



Czarny Lotos
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl X
Stal Kraśnik - Stal Sanok 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin X
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2

kuba1975
Chelmianka Chelm-Polonia Przemysl 2
Stal Krasnik- Stal Sanok x
Tomasovia-Karpaty Krosno x
Orleta R-P-Lublinianka 1
Avia Swidnik-Orleta Lukow 1
Stal Mielec-Orzel Przeworsk 1
Podlesie B-P-Izolator Boguchwala x

dolo
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl X
Stal Kraśnik - Stal Sanok X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała X

sasza
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl X
Stal Kraśnik - Stal Sanok X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Avia Świdnik - Orlęta Łuków x
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała X

OBCY
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2
Stal Kraśnik - Stal Sanok 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 1

copACABana
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2
Stal Kraśnik - Stal Sanok x
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin x
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2

Messer
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2
Stal Kraśnik - Stal Sanok 2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2

progres
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl x
Stal Kraśnik - Stal Sanok 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2


JKS
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2
Stal Kraśnik - Stal Sanok 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin 2
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2


Diego Forlan
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 2
Stal Kraśnik - Stal Sanok 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin X
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 1
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 2





ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.



Najlepszy typer 23 kolejki ( 6/7 typów trafionych ): Czarny Lotos, Diego Forlan.

Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - siedem razy.
2. sasza - pięć razy.
3. OBCY, kuba1975, Czarny Lotos, Diego Forlan - cztery razy.
4. nielegalny1910, OBCY, Messer, copACABana - trzy razy.
5. Jacek1986, mop123, dolo, JKS - dwa razy.
6. kokos, Mała_Miczitanka, progres - jeden raz.


TABELA LIGI TYPERA (po 23 kolejce):

1. Diego Forlan - 85 pkt
2. JKS -84 pkt
3. OBCY - 83 pkt
4. Messer - 82 pkt
5. Czarny Lotos - 81 pkt
6. carlo07 - 80 pkt
7. kuba1975 - 78 pkt
8. progres - 77 pkt
9. dolo - 70 pkt
10. sasza - 68 pkt
11. Jacek1986 - 67 pkt
12. mop123 - 63 pkt
13. kokos - 56 pkt
14. copACABana - 44 pkt
15. nielegalny1910 - 38 pkt
16. Mała_Miczitanka - 35 pkt
17. rabiosa91 - 30 pkt
18. lato - 8 pkt
19. wieśniak - 3 pkt


Jak bym się pomylił to pisać :!:

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 26 maja 2013, 21:10

Kolejka 16 - (29 maja)

Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska


Kolejka 28 - (1-2 czerwca)

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik
Stal Sanok - Chełmianka Chełm


Zapraszam do typowania :ok:

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 26 maja 2013, 21:14

Kolejka 16 - (29 maja)

Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno X
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Kolejka 28 - (1-2 czerwca)

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik X
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1464
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: kuba1975 » 26 maja 2013, 21:53

kolejka 16-29 maja

Polonia Przemysl-Karpaty Krosno 1
Stal Sanok-Lublinianka x
Chełmianka Chełm-Orleta Lukow 1
Stal Krasnik-Orzel Przeworsk 1
Tomasovia -Czarni Jaslo 1
Orleta R-P-Izolator Boguchwala 2
Avia Swidnik-PodlesieB-P 1

KOLEJKA 28 1-2 CZERWCA

Polonia Przemysl-Podlesie B-P 1
Czarni Jaslo-Stal Mielec x
Orzel Przeworsk-Avia Swidnik 1
Orleta Lukow-Orleta R-P 2
Lublinianka -Tomasovia 2
Karpaty Krosno-Stal Krasnik 2
Stal Sanok-Chelmianka Chelm 1

Awatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 384
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: dolo » 26 maja 2013, 23:20

Kolejka 16 - (29 maja)

Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin X
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2 :ok:
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała X
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Kolejka 28 - (1-2 czerwca)

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1 :ok:
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 1
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

Awatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: JKS » 27 maja 2013, 10:22

Kolejka 16 - (29 maja)

Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Kolejka 28 - (1-2 czerwca)

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: copACABana » 28 maja 2013, 09:53

Kolejka 16 - (29 maja)

Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Kolejka 28 - (1-2 czerwca)

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

ODPOWIEDZ