Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Forum przeznaczone na typery sportowe, polegające na typowaniu wyników wydarzeń sportowych

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 399
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: OBCY » 28 maja 2013, 16:17

Kolejka 16 - (29 maja)

Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 1
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Kolejka 28 - (1-2 czerwca)

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 1
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

carlo07
VIP
VIP
Posty: 1156
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: carlo07 » 28 maja 2013, 23:48

Kolejka 16 - (29 maja)

Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Kolejka 28 - (1-2 czerwca)

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik x
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

Awatar użytkownika
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: progres » 29 maja 2013, 07:39

Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno x
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Kolejka 28 - (1-2 czerwca)

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski x
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Messer » 29 maja 2013, 11:32

Kolejka 16 - (29 maja)

Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno X
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Messer » 30 maja 2013, 12:34

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik X
Stal Sanok - Chełmianka Chełm X

Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 15:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Diego Forlan » 31 maja 2013, 19:38

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 361
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: sasza » 1 czerwca 2013, 07:23

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm x

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 3 czerwca 2013, 19:40

Kolejka 16 - (29 maja)

Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 4:2
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 2:2
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 2:0
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 0:4
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1:0

Kolejka 28 - (1-2 czerwca)

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1:1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 0:5
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 0:3
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2:3
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2:2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 2:2



Czarny Lotos
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno X
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik X
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

kuba1975
Polonia Przemysl-Karpaty Krosno 1
Stal Sanok-Lublinianka x
Chełmianka Chełm-Orleta Lukow 1
Stal Krasnik-Orzel Przeworsk 1
Tomasovia -Czarni Jaslo 1
Orleta R-P-Izolator Boguchwala 2
Avia Swidnik-PodlesieB-P 1

Polonia Przemysl-Podlesie B-P 1
Czarni Jaslo-Stal Mielec x
Orzel Przeworsk-Avia Swidnik 1
Orleta Lukow-Orleta R-P 2
Lublinianka -Tomasovia 2
Karpaty Krosno-Stal Krasnik 2
Stal Sanok-Chelmianka Chelm 1

dolo
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin X
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała X
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 1
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

JKS
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

copACABana
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

OBCY
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 1
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 1
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

carlo07
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków x
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik x
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski x
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

progres
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno x
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 2
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1


Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 1
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski x

Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

Messer
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno X
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 1
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 1
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk X
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni 1910 Jasło 1
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 2
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 1

Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 2
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik X
Stal Sanok - Chełmianka Chełm X


Diego Forlan
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1

sasza
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Mielec 2
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik X
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 2
Stal Sanok - Chełmianka Chełm x




ZWYCIĘSCY I EDYCJI: 1. jackn28 - 108 pkt, 2. kokos - 107 pkt, 3. Czarny Lotos, OBCY - 103 pkt.
ZWYCIĘSCY II EDYCJI: 1. Diego Forlan - 119 pkt, 2. progres, dolo - 118 pkt, 3. JKS, OBCY - 117 pkt.



Najlepszy typer 24 i 25 kolejki ( 9/14 typów trafionych ): Messer.

Tabela najlepszych typerów:
1. carlo07 - siedem razy.
2. sasza - pięć razy.
3. OBCY, kuba1975, Czarny Lotos, Diego Forlan, Messer - cztery razy.
4. nielegalny1910, OBCY, copACABana - trzy razy.
5. Jacek1986, mop123, dolo, JKS - dwa razy.
6. kokos, Mała_Miczitanka, progres - jeden raz.


TABELA LIGI TYPERA (po 25 kolejce):

1. OBCY, Messer - 91 pkt
2. JKS - 89 pkt
3. Czarny Lotos - 88 pkt
4. Diego Forlan - 87 pkt
5. kuba1975, carlo07 - 86 pkt
6. progres - 84 pkt
7. dolo - 75 pkt
8. sasza - 71 pkt
9. Jacek1986 - 67 pkt
10. mop123 - 63 pkt
11. kokos - 56 pkt
12. copACABana - 49 pkt
13. nielegalny1910 - 38 pkt
14. Mała_Miczitanka - 35 pkt
15. rabiosa91 - 30 pkt
16. lato - 8 pkt
17. wieśniak - 3 pkt


Jak bym się pomylił to pisać :!:

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 3 czerwca 2013, 19:43

Kolejka 17 - (8-9 czerwiec)

Stal Mielec - Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm
Orlęta Łuków - Stal Sanok
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno


Zapraszam do typowania :luka:

Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1112
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: Czarny Lotos » 3 czerwca 2013, 19:46

Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno X

Awatar użytkownika
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: progres » 3 czerwca 2013, 20:06

Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1

Awatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 384
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 15:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: dolo » 3 czerwca 2013, 23:34

Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski X
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm X
Orlęta Łuków - Stal Sanok X
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1

Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 399
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: OBCY » 4 czerwca 2013, 01:18

Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1

Awatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 277
Rejestracja: 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: JKS » 4 czerwca 2013, 07:42

Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 1
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 1
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm x
Orlęta Łuków - Stal Sanok 1
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno x

carlo07
VIP
VIP
Posty: 1156
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło 2012/2013 - TYPER III Edycja

Post autor: carlo07 » 4 czerwca 2013, 12:39

Stal Mielec - Polonia Przemyśl 1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski x
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
Czarni 1910 Jasło - Stal Kraśnik 2
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 1
Orlęta Łuków - Stal Sanok 2
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 1

ODPOWIEDZ