Siec Play

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Siec Play

Post autor: sylwula13 »

moje zdanie na ten temat jest takie ze play to jest siec do [...] i rzadko kiedy jest zasieg !
a co do play fresh to sms 9 gr a to drogo a do tego zero bonusów ipt nie polecam :zalamany: :zalamany: :orany: :rozpacz:
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Siec Play

Post autor: Jocke »

przemek chyba playa nie miałeś;) w play frash na karte do kazdego doładowania dostajesz darmowe smsy do WSZYSTKICH SIECI. jak doladujesz za 10 - 250sms
jak za 20 - 500 smsów
jak za 30 - 1000 sms
jak za 50 - 3000 sms

nawet jak juz sie skoncza darmowe smsy to zwykłe smsy do WSZYSTKICH sieci kosztują tylko 9 groszy.
a rozmowa do wszystkich sieci po 29 gr za minute. najtaniej.
Mozna tez sciagac duuzo pakietów, np za 5zł 100min na stacjonarne i play. Albo jest cos takiego ze jak dzwoni do Ciebie ktos z poza sieci play, i za kazde odebrane dwie minuty, Ty za darmo dostajesz minute do wykorzystania do wszystkich sieci, i dużo innych ciekawych promocji.

a jak ktoś pisze że play jest do d*py bo nie ma zasięgu to......... :mur: nikogo wina że w takim miejscu mieszkasz ze zasiegu nie ma.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Siec Play

Post autor: kasiuńcia »

Zgadzam się z przedmówcą, że jeśli mieszkasz w dość, że tak ładnie to nazwę "mało dostępnym miejscu", to nic dziwnego, że masz zły zasięg. Znam ludzi, którzy niestety żyją w takich miejscowościach, że telefony znajdują się w najdziwniejszych miejscach w domu, np. na szafie. I jest to np. jedyne miejsce w mieszkaniu, gdzie można korzystać z telefonu. I jakoś nie narzekają, trudno.
Akurat Play działa na nadajnikach Plusa, a co za tym idzie ma najlepszy zasięg w Polsce.
A co Play-a, to ja akurat wzięłam sobie abonament 25 i mam bardzo mało fajnych funkcji, ale to było już dość dawno.Teraz są jakieś "freshe", i tym podobne, co daje mnóstwo dodatkowych bonusów. Jeśli się chce, to wystarczy zadzwonić do biura obsługi i zapytać.
Najlepiej jest siedzieć i narzekać. Nic samo nie przyjdzie :]
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Siec Play

Post autor: Anuskaaa18 »

Jocke może zanim cos napiszesz to zapoznasz sie z oferta? :] Po pierwsze w Play nie ma kart za 20 zł no chyba ze doladowujesz przez internet, ale to nie zmienia faktu ze za doladowanie dwudziestka dostajesz 250 smsów a nie 500, a przy doladowaniu za 50zł - 2500 smsów.
Link do weryfikacji: http://web.playmobile.pl/pl/play-karta/ ... ndex2.html
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Siec Play

Post autor: Jocke »

a no to sory. Ale i tak sie opłaca najbardziej z wszystkich sieci
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Siec Play

Post autor: Anuskaaa18 »

Z tym ze sie oplaca to sie zgadzam :P
Awatar użytkownika
Fresh
Guru
Guru
Posty: 166
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 16:35

Re: Siec Play

Post autor: Fresh »

Rodzice mają i siostra. Zasięg nawet dobry , gdyż możesz sobie w ustawieniach wybrać z jakiego zasięgu chcesz korzystać ( Plus , Play czy T-Mobile ) i dzięki temu możesz sobie odpowiednio dobrać pod swoje miejsce zamieszkania.
Ceny telefonów w abonamencie też nawet dobre.
Jednak jeśli ma to być oferta na karte to raczej lepszym wyborem jest Heyah.
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Siec Play

Post autor: Emily »

Fresh pisze:Rodzice mają i siostra. Zasięg nawet dobry , gdyż możesz sobie w ustawieniach wybrać z jakiego zasięgu chcesz korzystać ( Plus , Play czy T-Mobile ) i dzięki temu możesz sobie odpowiednio dobrać pod swoje miejsce zamieszkania.
Ceny telefonów w abonamencie też nawet dobre.
Jednak jeśli ma to być oferta na karte to raczej lepszym wyborem jest Heyah.
Co do zmieniania zasięgu - można tak? Bez zbędnych opłat? Bo sama się obawiałam, co to ogólnie znaczy. I czy jest możliwe...
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Siec Play

Post autor: landri101 »

Zamiast wyszukiwania automatycznego sieci , wybierasz w ustawieniach ręczne i tam sobie wybierasz jakiej sieci chcesz mieć zasięg :)
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Siec Play

Post autor: Emily »

landri101 pisze:Zamiast wyszukiwania automatycznego sieci , wybierasz w ustawieniach ręczne i tam sobie wybierasz jakiej sieci chcesz mieć zasięg :)
Te buty. Właśnie widziałam coś takiego w ustawieniach, ale bałam się użyć.
Dzięki za info! :)
mietekoo234
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 sierpnia 2012, 10:49

Re: Siec Play

Post autor: mietekoo234 »

nie mam i miec nie bede:(
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

Re: Siec Play

Post autor: lady in red »

a ja pytanko trochę z innej beczki, obecnie jestem w Plusie na kartę, ale chciałabym przenieść nr do Play Fresh.. przenosił tak ktoś? długo się czeka na przeniesienie? wiem, że najwięcej się dowiem z salonu, ale chciałabym się zorientować czy ktoś tak przenosił?
mik92
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:23
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Siec Play

Post autor: mik92 »

Odwiedzasz salon Play -> wypełniasz formularz przeniesienia numeru (numer musi być zarejestrowany w plusie na twoje dane) -> P4 wysyła wniosek o przeniesienie numeru. Jeśli dane się zgadzają operator sieci Plus zgadza się na przeniesienie numeru (mają na to 6 godzin), następnie polkomtel ma 24 godziny na przekazanie numeru do sieci Play. Sumując od 6 lipca 2009 czas przeniesienia numeru dla sieci komurkowych wynosi do 30godzin i jest bezpłatny.

Pozdrawiam,
Maciej
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

Re: Siec Play

Post autor: lady in red »

Maciej dziękuje bardzo za informacje :)

A co do tego zarejestrowanego nr, to muszę odwiedzić specjalnie Salon Plusa?to coś kosztuje, czy mogę zarejestrować nr przez Internet?
mik92
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 12 grudnia 2006, 19:23
Lokalizacja: Kraków/Jasło

Re: Siec Play

Post autor: mik92 »

Nie wiem czy można zarejestrować w plusie kartę przez internet. Ze strony: http://bok.plusgsm.pl/Scripts/rightnow. ... faqid=2817 , wynika że trzeba się udać do salonu z wymienionymi dokumentami. Rejestracja jest darmowa. Z tego co kiedyś obiło mi się o uszy rejestrują kartę w ciągu 48godzin. Po tym czasie możesz iść do Play złożyć wniosek o przeniesienie numeru.
ODPOWIEDZ