Teledysk do piosenki Coś na później

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Teledysk do piosenki Coś na później

Post autor: mlody1 »

Hej!
Nasz jaślanin Mateusz Mijal wydał teledysk do swojej piosenki Coś na później:
http://www.youtube.com/watch?v=bLh4vjuu0oQ

Dla mnie bardzo fajny, fajnie ze jaślanie coś robią :))
MarioPuccini
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 listopada 2012, 20:32

Re: Teledysk do piosenki Coś na później

Post autor: MarioPuccini »

Jeśli można sobie pozwolić na krytykę to dramatyczne jest to jak niski jest pozim tej komercyjnej, mainstreamowej piosenki do radia i TV. Najstraszniejsze jest to jak usilnie one (piosenki) są robione pod tą najszerszą, ogólną, tanią przeciętność i nijakość charakteryzującą gust typowego słuchacza, który potem jest bombardowany Eskami i RMFami. Kalka do kalki.Niestety jesteśmy na etapie raczkującej, nachalnej komercji w słabym stylu, która na razie nie zostawia miejsca na bardziej wartościowe i kreatywne rzeczy oraz zaburzenia proporcji gatunków na polskim rynku muzycznym ale to sie pewnie z czasem troche zmieni.
Jednak mam dużo sympatii do Mateusza M. Raz, że jest z Jasła i może nie tyle promuje Jasło, bo to tak na prawdę nie ma żadnego znaczenia, co jest dowodem, że wielkość maista z którego się pochodzi nie gra roli.
Dwa, że coś robi i nie skończyło się na przechwałkach i zapowiedziach podbijania Świata od Londynu po L.A. tak jak to miało miejsce w przypadku drugiego Jaślanina o imieniu zaczynającym się na literę M. Przydałoby się jednak więcej kreatywności.
Co do teledysku to ciężko to rozróżnić po dwóch oglądnięciach od reszty z Vivy i MTV.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Teledysk do piosenki Coś na później

Post autor: wiolka666 »

a mi się tam podoba...zwykła piosenka wpadajaca w ucho nie głupie piosenki typu ,,gangam style,, czy ona tańczy dla mnie które już naprawdę są nudne i trzeba wyłączyć radio a jeszcze dla kogoś kto na codzień słucha tylko radia w pracy do 16 to masakra teledysk też wporządku:) wszystkiego do całego
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Teledysk do piosenki Coś na później

Post autor: Kamyk »

Teledysk zrobiony w podobnym "stylu" do "Winnego". Mi się osobiście podoba zarówno teledysk jak i piosenka, wpada w ucho. ;-) Fajnie, że Mateusz się wybił i coraz częściej można go usłyszeć w radiu. Życzę dalszych sukcesów! ;-)
Fiolka
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 6 marca 2013, 21:02

Re: Teledysk do piosenki Coś na później

Post autor: Fiolka »

każda promocja jest dobra,a człowiekowi gratuluje.
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: Teledysk do piosenki Coś na później

Post autor: mlody1 »

ODPOWIEDZ