Zespol weselny, opinie

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
lukas35
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 listopada 2010, 18:41

Re: Zespol weselny

Post autor: lukas35 »

byłem ostatnio na weselu ok 60 osób wynajęty był DJ.tel 604 157 955 z krosna
bardzo fajnie zabawiał gości
FRANIU
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 2 listopada 2010, 17:17

Re: Zespol weselny

Post autor: FRANIU »

Jeśli chodzi o mniejszy zespół to ja polecam Cest la vie. Świetnie grają i bawią towarzystwo. Maja też swoją stronkę POLECAM
drożdżówka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 13 lipca 2010, 11:53

Re: Zespol weselny

Post autor: drożdżówka »

FRANIU pisze:Jeśli chodzi o mniejszy zespół to ja polecam Cest la vie. Świetnie grają i bawią towarzystwo. Maja też swoją stronkę POLECAM
Ja również polecam.
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Zespol weselny

Post autor: mario1562 »

Na mniejsze wesele polecic moge DJ SPACE przychodzi razem z wokalistka prowadzi róznego rodzaju zabawy weselne, dostosoowuje muzyke do Gosci. wokalistka takze moze zaspiewac w kosciele np." ave maria" a to jest ich strona internetowa http://www.djspace.pl/obsluga.php
darkonel
Guru
Guru
Posty: 150
Rejestracja: 18 lipca 2010, 19:58

Re: Zespol weselny

Post autor: darkonel »

A ja z czystym sumieniem mogę polecić zespół KAJMAN z osobnicy. Panowie z doświadczeniem, wymiatają na prawdę nieźle. Mialem okazje ich posłuchać na żywo. Oni na prawdę GRAJĄ (5 osób) a nie odtwarzają podkłady, jak dziś robi wiele zespołów. Szacun i podziw z mojej strony, bo te kawałki są idealnie dopracowane pod względem brzmienia. Z tego co wiem, mają jeszcze wolne terminy na 2011. Szczerze polecam, i nie jest to reklama, tylko moje subiektywne na ten temat zdanie (a znam się na muzyce). Jakby ktoś chciał to dam namiary, bo sobie od nich wziałem wizytówkę. Pozdrawiam
INCOGNITO
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 czerwca 2010, 00:05

Re: Zespol weselny

Post autor: INCOGNITO »

darkonel pisze:A ja z czystym sumieniem mogę polecić zespół KAJMAN z osobnicy. Panowie z doświadczeniem, wymiatają na prawdę nieźle. Mialem okazje ich posłuchać na żywo. Oni na prawdę GRAJĄ (5 osób) a nie odtwarzają podkłady, jak dziś robi wiele zespołów. Szacun i podziw z mojej strony, bo te kawałki są idealnie dopracowane pod względem brzmienia. Z tego co wiem, mają jeszcze wolne terminy na 2011. Szczerze polecam, i nie jest to reklama, tylko moje subiektywne na ten temat zdanie (a znam się na muzyce). Jakby ktoś chciał to dam namiary, bo sobie od nich wziałem wizytówkę. Pozdrawiam

KAJMAN ?? można namiary??
INCOGNITO
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 czerwca 2010, 00:05

Re: Zespol weselny

Post autor: INCOGNITO »

darkonel pisze:A ja z czystym sumieniem mogę polecić zespół KAJMAN z osobnicy. Panowie z doświadczeniem, wymiatają na prawdę nieźle. Mialem okazje ich posłuchać na żywo. Oni na prawdę GRAJĄ (5 osób) a nie odtwarzają podkłady, jak dziś robi wiele zespołów. Szacun i podziw z mojej strony, bo te kawałki są idealnie dopracowane pod względem brzmienia. Z tego co wiem, mają jeszcze wolne terminy na 2011. Szczerze polecam, i nie jest to reklama, tylko moje subiektywne na ten temat zdanie (a znam się na muzyce). Jakby ktoś chciał to dam namiary, bo sobie od nich wziałem wizytówkę. Pozdrawiam

Jeśli jest to możliwe to prosiłbym o dane kontaktowe do tego zespołu...
kamil107934
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 lutego 2011, 12:20

Re: Zespol weselny

Post autor: kamil107934 »

Witam, polecam Wam mało rozreklamowany zespół muzyczny Creativ, chłopaki fajnie grają, nie duzo biorą, gg do jednego z nich to 11334415
kamil107934
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 lutego 2011, 12:20

Re: Zespol weselny

Post autor: kamil107934 »

i jeszcze dodam ze chłopaki grają tylko muzyke na żywo;p
kamiljaslo
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 lutego 2011, 12:39

Re: Zespol weselny

Post autor: kamiljaslo »

Hej,
Troche ( na chwile) zmienie temat, ale to cigle temat muzyki na wesele/slub:)
Poszukuje grupy oazyjnej, ktora proponuje oprawe muzyczna w kosciele? Czy najlepiej byloby sie udac na spotkanie grupy i tam zapytac, a moze ktos juz ma namiary na jakas konkretna grupe?

Z gory dziekuje z pomoc :)
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Zespol weselny

Post autor: marzenka24 »

Co do grupy oazyjnej to nie wiem, wydaje mi się, że w konkretnej parafii działają takie grupy, więc trzeba chyba pytać księdza.
Ale wiem, że np Joanna Pietruszka z Jasła spiewa w kosciele Ave Maria - całkiem niezłe wykonania:) ma swoją stronę internetowa, tylko nie wiem, czy taki rodzaj oprawy muzycznej w kosciele Cię interesuje, czy tylko oaza muzyczna:)
Pozdrawiam
kamilian
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 lutego 2011, 13:03

Re: Zespol weselny

Post autor: kamilian »

na wesele polecam zespołm METRUM z wolicy!!!!
INCOGNITO
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 czerwca 2010, 00:05

Re: Zespol weselny

Post autor: INCOGNITO »

darkonel pisze:A ja z czystym sumieniem mogę polecić zespół KAJMAN z osobnicy. Panowie z doświadczeniem, wymiatają na prawdę nieźle. Mialem okazje ich posłuchać na żywo. Oni na prawdę GRAJĄ (5 osób) a nie odtwarzają podkłady, jak dziś robi wiele zespołów. Szacun i podziw z mojej strony, bo te kawałki są idealnie dopracowane pod względem brzmienia. Z tego co wiem, mają jeszcze wolne terminy na 2011. Szczerze polecam, i nie jest to reklama, tylko moje subiektywne na ten temat zdanie (a znam się na muzyce). Jakby ktoś chciał to dam namiary, bo sobie od nich wziałem wizytówkę. Pozdrawiam

Ponawiam prośbę o podanie namiaru na w/w zespół....
Saxofon
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 stycznia 2010, 20:43

Re: Zespol weselny

Post autor: Saxofon »

INCOGNITO pisze:
darkonel pisze:A ja z czystym sumieniem mogę polecić zespół KAJMAN z osobnicy. Panowie z doświadczeniem, wymiatają na prawdę nieźle. Mialem okazje ich posłuchać na żywo. Oni na prawdę GRAJĄ (5 osób) a nie odtwarzają podkłady, jak dziś robi wiele zespołów. Szacun i podziw z mojej strony, bo te kawałki są idealnie dopracowane pod względem brzmienia. Z tego co wiem, mają jeszcze wolne terminy na 2011. Szczerze polecam, i nie jest to reklama, tylko moje subiektywne na ten temat zdanie (a znam się na muzyce). Jakby ktoś chciał to dam namiary, bo sobie od nich wziałem wizytówkę. Pozdrawiam

Ponawiam prośbę o podanie namiaru na w/w zespół....
Czyżbyś zamierzał zmienić dotychczasowy zespół ? ? ? :hyhy:
INCOGNITO
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 czerwca 2010, 00:05

Re: Zespol weselny

Post autor: INCOGNITO »

:)
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2011, 18:14 przez INCOGNITO, łącznie zmieniany 2 razy.
Zablokowany