Punk Rock (i pochodne:])

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Mentos
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 7 maja 2006, 16:41

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Mentos »

za APRIL piona ;P
Nowotwór pisze:ale sam przyznasz ze z pogladow to najblizej Ci do oi!, przynajmniej na tym forum. :P
najblizej mi do moich włąsnych pogladów a co do mody na Oi! jakos kocham tak samo stare kapele typu DK, Sham69, Sex Pistols, Bad Brains, D.O.A masze staaaaaaaarych polskich kapel i to duze z tego lewego frontu :D
i co?
nie uwarzam sie za nic, :P
Ostatnio zmieniony 6 listopada 2007, 19:13 przez Mentos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Uzumaki Naruto
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 9 sierpnia 2006, 02:15
Lokalizacja: z woli ojca

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Uzumaki Naruto »

Powiem tak: to jest temat o muzyce i subkulturach więc proponuje, że jak ktoś chce komuś d**e obrabiać to może nie tutaj tylko w jakiejś innej mniej publicznej formie (np. osobiście lub telefonicznie)

No i przede wszystkim: zachowujcie się jak na swój wiek przystało.

Proponuje zakończyć wymianę zdań na temat konkretnych ludzi. Pozdrawiam
Nowotwór
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 listopada 2007, 23:32
Lokalizacja: z ziemi...

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Nowotwór »

A kto tu komu d**e obrabia? to jest normalna wymiana pogladow na temat subkultur (no niby mialo byc tylko o muzyce ale ja tylko podjalem watek pogladow, ktory przewijal sie wczesniej), a jesli gdzies odbieglem od tematu (subkultur) to przepraszam. Czy to jest moja wina ze nikt sie nie przylaczyl do dyskusji? Ok moze i moje posty byly kierowane do Mentosa ale kazdy mogl sie wypowiadziec, potwierdzic, zaprzeczyc, zaatakowac, obronic...Mi nie chodzilo tylko o Mentosa, chociaz do jego postow i pogladow sie odwolywalem, ale o wszystkich ktorzy sie wypowiadali i czasem "zaprzeczali" samym sobie (pewnie i mnie ktos jeszcze na tym zlapie). A ze padlo akurat na Niego, no coz...niefart

Po tym wywodzie zakanczam wymiane zdan na temat konkretnych ludzi, bo juz sie narazilem pewnej osobie za poglady ;) i nie chce sie narazic jeszcze moderatorowi, zwlaszcza koledze Mentosa (Kaczory doszukiwaliby sie tutaj UKLADU, ale mnie to nie obchodzi)

P.S: konowka byla ironiczna...zeby mnie znowu ktos zle nie zrozumial hehhe
Mentos
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 7 maja 2006, 16:41

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Mentos »

Nowotwór pisze:Mi nie chodzilo tylko o Mentosa, chociaz do jego postow i pogladow sie odwolywalem, ale o wszystkich ktorzy sie wypowiadali i czasem "zaprzeczali" samym sobie (pewnie i mnie ktos jeszcze na tym zlapie). A ze padlo akurat na Niego, no coz...niefart
nie matrw sie, napewno mozna zarzucic, urok dyskusji forumowych :D
piona, przynajmniej było ciekawie ;)
a pozatym nie mam zadnych ukladów bo jak sadze Uzumaki maderuje tylko w tematach "rugby" :P
no ale nie wazne :D


:padam: :padam: :padam: :padam:


:hyhy:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: lato »

Ludziska troche luziku w tych smutnych,szarych dniach.Nikogo nie zamierzałem straszyc czy przeStawiać na jakakolwiek,,właściwa'' drogę i mysle ze coniektórzy zrozumieli moje oczko na koncu postu.Kazdy jest panem swojego zycia i niech robi co uwaza za dobre i będące w zgodzie z jego własnymi przekonaniami.Zajebiście szanuje ludzi za wiernośc swoim ideałom przez kilkanaście(kilkadziesiat) lat choćby rózniły sie od moich o 360 stopni.Miłego dnia i juz nie rozmywam.Salut!
Nowotwór
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 listopada 2007, 23:32
Lokalizacja: z ziemi...

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Nowotwór »

z tym przestraszeniem i wjazdami ABW czy NOP-u to tez ironizowalem...poglady mam jakie mam i raczej nikt tego nie zmieni, a ze roznia sie od pogladow innych to chyba dobrze bo przynajmniej mozna podyskutowac i jest jakas rozyrwka ;)...roznorodnosc wspoltworzy lepszy swiat!
Mentos
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 7 maja 2006, 16:41

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Mentos »

"ironizowałem"
szkoda ze tak wiele ludzi jest tak zajebiście poważnych aż do posrania i nie kuma tego pojecia tak samo jak pisania czegos na żarty albo przerysowywania pewnych spraw dla zabawy :)
ale koniec offtopu, to raczej z punkiem nie ma wiele wspólego co napisałem :D
Nowotwór
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 listopada 2007, 23:32
Lokalizacja: z ziemi...

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Nowotwór »

nie wiem czy to mialo byc do mnie czy do Lato, ale jak sie okazalo obaj ironizowalismy i zartowali...Jak sam juz kilka razy pisales to sa uroki forum ze nie wiesz co kto ma na mysli bo piszac nie widac pewnych "sygnalow", zachowan (nie mowie tutaj o emotach bo tym tez wszystkiego nie wyrazisz) i pozniej powstaja te napinki, ale przynajmniej rozmowa jakas byla (niby nie do konca o kapelach ale jak Ci chodzilo a bardziej o pogladach punkowych i nie-punkowych) a teraz chyba wszyscy graja w gre "cisza na morzu wicher wieje..." :P
Mentos
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 7 maja 2006, 16:41

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Mentos »

to może Gleba zacznij jakis temat o punku ciekawy znów :)
Nowotwór
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 listopada 2007, 23:32
Lokalizacja: z ziemi...

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Nowotwór »

ja to co najwyzej moge konczyc a nie zaczynac:P jestem jak nowotwor zlosliwy na poczatku sie nie ujawniam a pozniej atakuje z impetem:P

a skad Ci do glowy przyszlo ze jestem jakis Gleba?
Mentos
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 7 maja 2006, 16:41

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Mentos »

luzne kojażenia faktów, pogladów i ich stylu etc ;)

a pozatym skoro mnie znasz (picie wina i bluza ramones itp :D ) to musisz byc skad ze mnie znasz :) jasło ew. okolice :)
lub miec znajomków co mnie znaja :)

w sumie nie zastanawialem sie ostro kto i co ale takie skojazonka ;)

a co , pudło? ;)

bo ja ogolnie jestem mentos i pod ta ksywa mnie znaja, a nowotwora nie znam wiec albo masz inna ksywe albo chcesz pozostać "szary i anonimowy " ;)
Nowotwór
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 listopada 2007, 23:32
Lokalizacja: z ziemi...

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Nowotwór »

haha to dobre "luzne skojarzonka..." tylko jakich faktow? wynikac by moglo ze znasz Glebe i jego poglady, zachowania i styl jego pogladow:D (to tez jest dobre "styl pogladow"), a akurat w tej kwesji to moglibysmy polemizowac...mozesz go znac co najwyzej tak jak ja Ciebie, a skoro "znamy" sie to masz racje musi byc albo Jaslo albo okolice albo znajomki;)

p.s. To kim jestem nie ma najmniejszego znaczenia, a Ty sie przypadkiem nie obruszaj za moje posty i napinki bo jak wczesniej pisalem akurat padlo na Ciebie ale tyczyc sie moze wszystkich nawet Gleby...przynajmniej jakas dyskusja byla, szkoda ze 2-4-osobowa...
Mentos
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 7 maja 2006, 16:41

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Mentos »

ja tylko lubiem wiedziec z kim polemizuje ;)
i tylko tyle a do obruszania itp top stary nie moj stajl :D
no i o tym światczy to ze przynajmniej wszystko mowie w swoim oficjalnym imieniu , jako mentos a nie jako ktos anonimowy, czyli jednoczesnie biore na siebie odpowiedzialnosc za to co pisze, nawet jak potem musze tlumaczyc ze cos było na zarty albo ironicznie :D
po raz kolejny powtórze, uroki forum :)

no wiec , skad siem znamy ewentulanie mnie znasz? :)

jak nie chcesz pisac tutaj to mozesz mi przeslac na PW ;)

i dalej nie wiem czy pudło czy nie bo nie odpowiedziałeś jednozacznie :)

a i nie napisalem ze nam tylko ze mnie sie skojażyło ;)

PS. a jeszcze jedna sprawa mnie zastanowiła :)
czemu mówisz po cześci w Gleby imieniu ? :) [ "wynikac by moglo ze znasz Glebe i jego poglady, zachowania i styl jego pogladow, a akurat w tej kwesji to moglibysmy polemizowac..." "mozesz go znac co najwyzej tak jak ja Ciebie" :looka: skad tego jestes taki pewny ? :) ]
i chcesz np polemizować ze mna czy go znam czy nie itp ? :)
;)


i raz jeszcze to "wynikac by moglo ze znasz Glebe i jego poglady, zachowania i styl jego pogladow, a akurat w tej kwesji to moglibysmy polemizowac..." "mozesz go znac co najwyzej tak jak ja Ciebie" skoro znasz mnie tak jak ja rzekomo jego, czyli mało itp to czemu Ty możesz polemizować na temat moich poglądów , o ktorych właśnie napisałeś ze nie zbyt masz pojęcia, a ja nie moge o jego, skoro mam takie same pojecie? :dontgetit:
Nowotwór
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 5 listopada 2007, 23:32
Lokalizacja: z ziemi...

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Nowotwór »

Ok jestes Mentos, tak sie podpisujesz, tak Cie ludzie znaja i wiedza kto Ty jestes, a dla mnie mozesz byc Mentos anonimowy...

Jak pisalem gdzies wczesniej moje posty odnosily sie konkretnie do tego co pisales na forum i po tym wnioskowalem Twoje poglady i na ich (postow) temat polemizowalem...Owszem mozemy polemizowac na temat Gleby, jego pogladow, kto go zna a kto nie ale jaki to ma sens? jak sam zaznaczales to jest temat o punku (no chyba ze Gleba to jakis wyznacznik punka :rotfl: , w co szczerze watpie hahahaha), tak wiec proponowalbym zakonczyc rozmowy na temat osobnika Gleba, albo zalozyc zupelnie nowy temat: Gleba w oczach innych :rotfl: :rotfl: (odrazu zaznaczam to jest zart, zeby pozniej jakies dziwy z tego nie wyrosly)

p.s: ja jako Nowotwór rowniez biore pelna odpowiedzialnosc za to co pisze na tym forum, a na tym forum jest tyle ludzi ze nawet jesli kazdy by Ci sie przedstawil i podal adres to i tak wiekszosc bylaby dla Ciebie anonimowa...
Mentos
Guru
Guru
Posty: 141
Rejestracja: 7 maja 2006, 16:41

Re: Punk Rock (i pochodne:])

Post autor: Mentos »

no spoko, tez masz racje ;)
ale nie odpowiedziałeś mi na niektóre pytania jakie Ci zadałem a przedewszystkim na szacowne pytanie "pudło? " :P
no i skad się eewntualnie znamy :)
ODPOWIEDZ