Fajna Muza

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
rodnok
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 13:54

Re: Fajna Muza

Post autor: rodnok »

sam jestes brylant muzycznym kalectwem skoro nie akceptujesz innych gustów, sluchasz metalu ktorego ja nie lubie ale w zyciu bym nie napisal ze jest to kalectwo muzyczne, zachowujesz sie jak dziecko, wychowalem sie na amerykanskim hiphopie w ktorym czesto jest duzo ciekawych zywych instrumentow i bardzo dobrych MC i ktos taki jak Ty mi napisze ze to kalectwo muzyczne, normalnie ŻENUA !!!
brylant
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 lutego 2009, 21:03

Re: Fajna Muza

Post autor: brylant »

Więc ŻENUA;]
Mam gdzieś co sądzisz o moim poczuciu innego gatunku. Mów co chcesz, nazywaj dzieciakiem, może nawet hipokrytą(bo lubię eldo, tedego, ostra, smarka za osobowości) ale wiedz, że dla mnie to jest w pewnym stopniu kalekie.
Awatar użytkownika
rodnok
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 13:54

Re: Fajna Muza

Post autor: rodnok »

Wiec po co sie tutaj wypowiadasz skoro jest to temat "fajna muza" a nie "muzyczne kalectwo" ://
brylant
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 lutego 2009, 21:03

Re: Fajna Muza

Post autor: brylant »

Bo fajna muza to nie dla wszystkich to samo. Nie mam ochoty z Tobą dyskutować więcej.
Avee
Awatar użytkownika
rodnok
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 13:54

Re: Fajna Muza

Post autor: rodnok »

Widzisz a nie grzmisz.
Awatar użytkownika
wszechwiedzący
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 26 lipca 2009, 10:18

Re: Fajna Muza

Post autor: wszechwiedzący »

też się nie zgodzę że hip hop to kalectwo!!! :zly:
brylant
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 lutego 2009, 21:03

Re: Fajna Muza

Post autor: brylant »

nie obchodzi mnie to czy się zgadzasz czy nie.
Porównajcie sobie.
Dobra muzyka:
http://www.youtube.com/watch?v=ZlhmigaacJc
i
Muzyczne Kalectwo.
http://www.youtube.com/watch?v=iJfJbPj-51o
Awatar użytkownika
rodnok
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 13:54

Re: Fajna Muza

Post autor: rodnok »

co Ty wogole porownujesz brylant człowieku, Metallice szanowana od wielu lat do jakiejs Firmy ?? tez wybiore swój ulubiony kawałek i do jakiegos beznadziejnego metalu moge porownac, ŻENUA po raz kolejny
brylant
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 lutego 2009, 21:03

Re: Fajna Muza

Post autor: brylant »

Ręce mi opadły.... Nie rozumiesz i tym samym potwierdzasz moje zdanie. Popatrz na to pod katem artystycznym, porównaj trudność wykonania, umiejętności techniczne....
Metallica, znana chyba przez każdego mieszkańca tej planety a Firma jakże popularna i uwielbiana przez tłumy młodych ludzi (JP wyznawców) którzy twierdzą, że to jest świetne a dla mnie ogólna bieda.
Co mam Ci jeszcze napisać? nie lubię takich rozmów bo ja wiem, że mam rację a Ty się spierasz i napinasz nie dając argumentu, napisz czym jakiś Twój MC z producentem przerastają choćby:
http://www.youtube.com/watch?v=gYMaIzFq1Iw
czy to
http://www.youtube.com/watch?v=iijKLHCQw5o&feature=fvst
2 spokojne kawałki, bo jak bym Ci wrzucił Burzuma czy 1349 to byś powiedział, że to sieka i łomot choć tak nie jest.
sip232
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 marca 2010, 11:28

Re: Fajna Muza

Post autor: sip232 »

Wejdzcie na Wrzuta.pl są tam fajne muzy do sciągnięcia ja slucham hip-hop i metaliku.Jedna z fajnych muzyczek jest Zaspolu Peja i Hembgry :]
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Fajna Muza

Post autor: Miś »

j/kolega wyzej

hembgry i zespol peja jest fajny !!!!!!11one
Strugi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 24 września 2008, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Fajna Muza

Post autor: Strugi »

Brylant, problem w tym, że masz jakiś uraz do firmy czy czegoś tam i na podstawie ich muzyki skreślasz cały rap, a to nie o to chodzi ;-)
cullen
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 13:09

Re: Fajna Muza

Post autor: cullen »

Ogólnie rzecz biorąc trudno stwierdzić, że hip-hop to kalectwo. Nie oszukujmy się każdy musi sobie dobrać muzykę do własnego poziomu, bo w zasadzie ciężko wymagać od prezentującego niewysoki poziom intelektualny, żeby zachwycał się chociaż by najnowszymi dokonaniami Hey.

A wracając do pierwotnej koncepcji tematu to myślę, że warto posłuchać właśnie Hey, zwłaszcza ostatniej płyty - za urzekające ujęcie tematu.;]
ODPOWIEDZ