Michał "Miszel" Szpak

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
jackisback
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 287
Rejestracja: 18 lutego 2010, 11:07

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: jackisback »

lato pisze:Moje panie ten pan w 2010r.zajął 5 miejsce w plebiscycie na Tytuł Dziennikarza Roku - przyznawany w konkursie miesięcznika "Press". Osobiście nie jestem zwolennikiem telewizji tvn. ale jeśli jej szef zatrudnia kogoś takiego jak napisała pani moderator na tym forum... To początkujący prowadzący, marny dziennikarz, który dostał szansę poprowadzenia jednej edycji show...to ja sie zastanawiam czy szef TVN jest tak głupi że płaci bajeczne sumy ,,marnemu,, początkującemu jak dla pani moderator(od1999r.pracuje w tym zawodzie)dziennikarzynie [...]
Pani dragoness myślę ze ten pan jako prowadzący i siedzący w temacie x-factor tam w samym środku tego wydarzenia,ma troszku lepsze rozeznanie na temat uczestników tego show jak MY internauci czerpiący wiedzę ze szklanego ekranu,gazet tudzież opowieści kapitana Misia raz gloryfikujacych,innym zas razem wyniszczających.
1. Fakt, że Kuźniar zajął piąte miejsce o niczym nie świadczy - dziennikarze to środowisko wzajemnej adoracji, sami przyznają a potem sami odbierają nagrody.

2. Nie bazowałbym na wypowiedziach ze szmatławca jakim jest fakt - to po pierwsze. Jeśli Kuźniar rzeczywiście coś takiego powiedział(bo jeśli to Fakt, to szanse oceniam 50/50), to niech się wstydzi. Zresztą on często zachowuje się jak nadęty bufon. A poza tym - nie bazowałbym na nim i tego typu podobnych "autorytetach", jak np. Durczok - sami wiemy jak jakiegoś pomagiera w stacji potraktował jak śmiecia.
xkubx pisze: Według mnie Szpak nie da sobie rady w show biznesie, wbrew pozorom ma słabą psychikę.
No rozwaliłeś mnie - artyści to wrażliwi ludzie, muszą tacy być. Czy to nie jest uczciwe postawienie sprawy, że chce się wygrać ten program? Jak już zaszedł tak daleko, to chciał być w finale, chyba normalne, no nie? Jest to bardzo wrażliwy chłopak, świetnie interpretujący tekst, a nie drący ryja na cały głos, jak niektórzy uważają. Poza tym, co dla mnie personalnie ważne - teatralizuje muzykę. Coś wspaniałego! Takich ludzi obecnie brakuje. Poza tym, czy chcesz, czy nie chcesz, ma już (najprawdopodobniej) kontrakt płytowy i nagra płytę. Z czego się ogromnie cieszę, nie wiem jak ty.
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: xkubx »

Jest wrażliwy OK, ale trzeba zadać sobie jedno pytanie.
Mianowicie, czy wrażliwość w tym całym popapranym jak dla mnie show-biznesie, jest cechą dobrą i przydatną?
Media szukają byle jakiej sensacji i gdy spadnie na niego fala krytyki po pierwszej wpadce to co zrobi? - jednego to zmotywuje, drugiego załamie..proste i logiczne.
Nagrodę dostał, bo najwidoczniej mu się należała - więc w tej kwestii nie mam nic do powiedzenia
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: dragoness »

piotr-s pisze:
dragoness pisze:A także z bezinteresowną zawiścią.
dragoness pisze:Powiem szczerze, że tego pana po raz pierwszy zobaczyłam w X-factorze, bo ja ogólnie fanem telewizorni nie jestem, a ten program oglądałam głównie dla jaślan. Jego sposób prowadzenia był delikatnie mówiąc nijaki, w porównaniu np. z Prokopem, którego kiedyś oglądałam w jakimś innym programie. No ale jak się nie ma samemu nic ciekawego do powiedzenia, to się pojeżdża po innych.
Również ciekawe zestawienie! :rotfl: Dobrego samopoczucia życzę. :zalamany:
Czemu się czepiasz, słoneczko? Przecież te posty nie mają się wiązać ze sobą, tylko z postem poprzednika, a że mi się nie chce cytować wszystkiego, to już mój problem. Nie lubisz mnie i kasiuńciszczególnie, czy tak ogólnie? Wracając ad meritum, czyli do tematu dyskusji, to wspaniale, że takie "kolorowe szpaki" z Jasła dostają swoją szansę. Szkoda, że jest ich tak mało, albo po prostu mają mniej szczęścia, jako że znam wielu wszechstronnie utalentowanych osobników, o których szerzej się nie słyszy.
piotr-s
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 19:52

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: piotr-s »

@ dragoness
A dlaczego miałbym Was obie z kasiuńcią nie lubieć :) przecież nawet ( o ile pamiętam)nie prowadziliśmy wcześniej żadnej polemiki między sobą.A czepiłem się jak to Ty nazwałaś tylko dlatego ,że z Waszych postów wcześniej wywnioskowałem (chyba błędnie) że jesteście tolerancyjne, ;) jeśli w stosunku do Michała Sz. TAK to do p.Kużniara już NIE. :zalamany:
Mója ocena bohatera tego wątku jest negatywna co wyraziłem dość ostro i z jakiego powodu.Biższe mi są poglądy np. pana Lato :ok: niż pana Piotra Ch. czy Wasze :dobani: mimo to nie zamierzam jednak nikogo pouczać lub przekonywać że mam rację. :hyhy: Myślę ,że nie obraziłem pań ,a jeśli tak czujecie to z góry przepraszam. :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18464
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: dragoness »

Moja wypowiedź nt. p. Kużniara, nie ma nic wspólnego z tolerancją lub jej brakiem, gdyż podobnie jak Tobie Michał, mnie się ten pan najzwyczajniej jako prowadzący nie podobał. Może jest dobry jako dziennikarz, nie wiem, nie widziałam, ale jako prowadzący show jest po prostu słaby (moim zdaniem). Nie znaczy to, że zamierzam odsądzać go od czci i wiary, wyzywać, czy obrażać. Znaczy się jednak jestem tolerancyjna. Tak mi się wydaję.
jackisback
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 287
Rejestracja: 18 lutego 2010, 11:07

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: jackisback »

Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: serjtankian »

http://vod.onet.pl/miasto-kobiet,miasto ... cinek.html

Michał i Madox w programie Miasto Kobiet.
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: wścieklica »

http://www.iwoman.pl/popkultura/wydarze ... 45448.html
Poczytajcie sobie - może co poniektórzy pozbędą się złudzeń.
Awatar użytkownika
mamfejm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 19 maja 2011, 10:11

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: mamfejm »

wścieklica pisze:http://www.iwoman.pl/popkultura/wydarze ... 45448.html
Poczytajcie sobie - może co poniektórzy pozbędą się złudzeń.

Wkońcu ktoś powiedział to, co już wiadomo od dawna w kwestii programów typu X-Factor, Mam Talent, czy innych Tańców z Gwiazdami. Dalej nabijajcie kase stacjom telewizyjnym wysyłając sms`y na swoich ulubieńców ...
suzi6611
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 14 czerwca 2011, 22:37

mieszkani dla szpaka NIE

Post autor: suzi6611 »

ja nie rozumiem czemu ma dostac mieszkanie za udzial w x-faktorze powinen sobie na nie zapracowac tak jak inni na to ciezko charuja niech jaslo zajmie sie lepiej tymi co naprawde tego potrzebyja a nie rozdawac mieszkania za udzial w jakims programie zenada
Awatar użytkownika
pemko11
Guru
Guru
Posty: 199
Rejestracja: 16 lipca 2008, 08:04

Re: mieszkani dla szpaka NIE

Post autor: pemko11 »

Ty się lepiej zajmij ortografią.
Awatar użytkownika
MMiki
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 5 sierpnia 2009, 00:47

Re: mieszkani dla szpaka NIE

Post autor: MMiki »

Przeciesz nie dostał mieszkania więc nie wiem wogóle co to za temat beznadziejny:/ I podejrzewam, że nawet jeśli dostałby mieszkanie w Jaśle w co wątpie to i tak wolałby mieszkać w większym mieście jak np Warszawa bo napewno go teraz na to stać :]
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: mieszkani dla szpaka NIE

Post autor: adu28 »

A Ty w to uwierzyles ???? :szok: Jaki latwowierny........
Awatar użytkownika
krzysi1991ek
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 9 stycznia 2010, 20:12

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: krzysi1991ek »

Oglądał ktoś dziś Kubę Wojewódzkiego ? Naprawdę miło się było pośmiać...
szpileczka
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 13:11
Lokalizacja: wa-wa

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: szpileczka »

oglądałam ;]
ODPOWIEDZ