Michał "Miszel" Szpak

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Dziewczyna20
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 13 kwietnia 2011, 13:54

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: Dziewczyna20 »

Przecież ja nie osłabiam dziewczyn .To jest tylko moje zdanie. Przecież nie mówiłam ze one są beznadziejne. Gdyby takie były to by nie przeszły do 15. .
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: lato »

Po twoich wypowiedziach wygląda ze masz max 15.Istnieje cos takiego jak edytuj a nie nabijasz sobie posty.Dziewczyny ok.trzymam kciuki a miszel czy miszelina niech sie bawi dalej nikt nie zakazuje. :wstyd:
Awatar użytkownika
BiałoczarneSerce
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 28 maja 2010, 18:31
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: BiałoczarneSerce »

Dziewczyna20 pisze:Wiesz wcale nie zazdroszczę , bo nie mam czego.No za bardzo fajne to one nie są , ale niech ci będzie . I chyba jestem kobietą to wzracam uwagę na mężczyzn a nie na kobiety . Ja tylko mówie moim zdaniem. I bronie mojego faworyta. Że niby ma swój styl to już ble.. nie dobry .?
Z tego co pokazuje Miszel, to nie jestem pewien czy to mężczyzna czy też kobieta. Śmieszna osobowość i tyle, wstyd dla Jasła.
Awatar użytkownika
ponury_grabarz
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 17:35

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: ponury_grabarz »

BiałoczarneSerce pisze:Z tego co pokazuje Miszel, to nie jestem pewien czy to mężczyzna czy też kobieta. Śmieszna osobowość i tyle, wstyd dla Jasła.

fakt jest nieco odmienny niz przecietni ludzie w jego wieku. ale na pewno nie jest to powod do wstydu dla naszego miasta. jak Ty to tak odbierasz to Twój problem. ja tam trzymam kciuki za chłopaka. i dla mnie jako jaslanina jest zajebistą rzeczą że mogę w TV ogladać rodaka, ktory nie wstydzi sie skad pochodzi.
sadze ze jest wiele innych rzeczy, ktorych mozemy sie wstydzić. na pewno nie zalicza sie do nich Michał.
wodzu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 283
Rejestracja: 2 stycznia 2009, 19:35

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: wodzu »

http://www.pudelek.pl/artykul/31699/zna ... r_zdjecia/

Z tego wynika że do finałowej 9 dostał się i Szpak i Karamon (duet Dziewczyny)
karluska93
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 lutego 2009, 18:43

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: karluska93 »

teraz chciałabym zobaczyć miny tych wszystkich którzy wypisywali pod jego zdjęciami i w ogole ja jaslo4u że Michał nie przeszedł bo to do tamto. Ale jasnowidzów mamy w Jaśle hoho. XD
Dziewczyna20
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 13 kwietnia 2011, 13:54

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: Dziewczyna20 »

karluska93 pisze:teraz chciałabym zobaczyć miny tych wszystkich którzy wypisywali pod jego zdjęciami i w ogole ja jaslo4u że Michał nie przeszedł bo to do tamto. Ale jasnowidzów mamy w Jaśle hoho. XD
Dokładnie wszyscy jasnowidzi . Pisali że ani Michał , ani Dziewczyny nie przeszły . Nie rozumiem po co się ośmieszać;? :)
karluska93
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 lutego 2009, 18:43

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: karluska93 »

Dziewczyna20 pisze:
karluska93 pisze:teraz chciałabym zobaczyć miny tych wszystkich którzy wypisywali pod jego zdjęciami i w ogole ja jaslo4u że Michał nie przeszedł bo to do tamto. Ale jasnowidzów mamy w Jaśle hoho. XD
Dokładnie wszyscy jasnowidzi . Pisali że ani Michał , ani Dziewczyny nie przeszły . Nie rozumiem po co się ośmieszać;? :)
Myślę że zazdrość tu przemawia . ;) nie rozumie po co mówić coś na publicznym forum skoro dobrze się wie że to nie prawda..
wojciech
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 20:36

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: wojciech »

karluska93 pisze:
Dziewczyna20 pisze:
karluska93 pisze:teraz chciałabym zobaczyć miny tych wszystkich którzy wypisywali pod jego zdjęciami i w ogole ja jaslo4u że Michał nie przeszedł bo to do tamto. Ale jasnowidzów mamy w Jaśle hoho. XD
Dokładnie wszyscy jasnowidzi . Pisali że ani Michał , ani Dziewczyny nie przeszły . Nie rozumiem po co się ośmieszać;? :)
Myślę że zazdrość tu przemawia . ;) nie rozumie po co mówić coś na publicznym forum skoro dobrze się wie że to nie prawda..
dla jaj albo żeby sprowokować tłum

BTW Brawo dla Michała i Dziewczyn, fajnie Wojewódzki podsumował ;)
piotrs
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 342
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 18:29

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: piotrs »

Głos piękny, ale patrzeć się nie da. :wsciekly:
Awatar użytkownika
antek_nie_emigrant
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 2 kwietnia 2011, 19:04
Lokalizacja: UE

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: antek_nie_emigrant »

może nie większość ale na pewno znaczący procent artystów z nietypowym wyglądem wzbudza zdziwienie (: szczególnie w naszym kraju, też się pod tym podpisuję, że dziwnie wygląda ale tak samo nie rozumiem większości nowoczesnych dzieł sztuki i obrazów które są dla mnie rozlaną farbą na płótnie, oczywiście co nie znaczy, że jeśli czegoś nie rozumiem to jest to złe:) mam nadzieję, że zajdzie chłopak wysoko bo ma się czym pochwalić, pokazał, też w ostatnim odcinku, że mimo nie za udanego początku nie poddał się stresowi i staną na wysokości zadania! :)
Awatar użytkownika
Jo.
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 3 stycznia 2010, 23:10

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: Jo. »

Czy to ważne jaki ma styl? Ma talent i niech się rozwija. Mamy w Polsce niesamowitą zdolność do " gubienia perełek".
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: Jaślanka »

antek_nie_emigrant pisze:może nie większość ale na pewno znaczący procent artystów z nietypowym wyglądem wzbudza zdziwienie (: szczególnie w naszym kraju, też się pod tym podpisuję, że dziwnie wygląda ale tak samo nie rozumiem większości nowoczesnych dzieł sztuki i obrazów które są dla mnie rozlaną farbą na płótnie, oczywiście co nie znaczy, że jeśli czegoś nie rozumiem to jest to złe:) mam nadzieję, że zajdzie chłopak wysoko bo ma się czym pochwalić, pokazał, też w ostatnim odcinku, że mimo nie za udanego początku nie poddał się stresowi i staną na wysokości zadania! :)
Dokładnie :)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Bo najłatwiej to jest krytykować... Szkoda, że połowa z Was nie widzi samych siebie... Wszyscy chcemy akceptacji i zrozumienia od ludzi, a sami zachowujemy się czasami jak hieny... To żałosne! Zamiast się cieszyć, że Michał i dziewczyny zaszli tak daleko i podobają się jurorom, to Wy cały czas narzekacie, bo to bo tamto... :wstyd:
flash
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 18 kwietnia 2011, 19:14

Re: Michał "Miszel" Szpak w X FACTOR

Post autor: flash »

Cieszę się, że tak daleko już zaszedł. Ma bardzo dobry głos. Jeśli chodzi o aparycje to inna sprawa, ale dla ludzi tolerancyjnych nie powinno to stanowić problemu. Powodzenia 'Jaślaku', podbij X Factor ;).
ODPOWIEDZ