Michał "Miszel" Szpak

Muzyka. Każdy jej słucha w takiej czy innej postaci. Porozmawiaj o niej z innymi użytkownikami forum!

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: serjtankian » 8 grudnia 2011, 17:37

Moim zdaniem piosenka nawet spoko :) Zobaczymy jak pozostałe.

aleczka
Guru
Guru

Post autor: aleczka » 8 grudnia 2011, 19:43

ale to nie była jego piosenka tylko przerobiona rihanny....sama o tym nie wiedziałam tylko dzisiaj przeczytałam gdzieś w necie

lato
VIP
VIP

Post autor: lato » 9 grudnia 2011, 16:20

Komentarz z Onet.pl
Zanim młody wokalista nagrał swój pierwszy album, medialny szum wokół niego zdawał się nie mieć końca.
Część osób Szpak zachwycił, innym wydał się zbyt przerysowany, każda z grup miała oczywiście swoje argumenty.
Jednak zgodnie z zasadą nie ważne, co o tobie mówią, ważne, że mówią obie grupy przyczyniły się do zdobycia popularności przez niego popularności.
Wdarł się na rynek przebojem i w taki sam sposób niestety z niego zniknie.
Publiczność oczekiwała od Szpaka albumu wyjątkowego jak głos, którego jest posiadaczem a dostała płytkie i nudne piosenki, równie dobrze mógłby je zaśpiewać Piasek.
Wydawało mi się, że wreszcie nadeszła pora na zmianę warty na polskim rynku muzycznym a dinozaury estrady takie jak Bajm czy De Mono odejdą na zasłużoną emeryturę.
Niestety kolejny raz się rozczarowałem, gdyż powiew świeżości, mający nadejść okazał się być mocno przewidywalny.
Głos Szpaka brzmi pospolicie podobnie prezentuje się okładka jego płyty. Nie pojmuje, z jakiego powodu wokalista prezentuje gołą klatkę piersiową zwłaszcza w sytuacji, gdy nie bardzo jest, co pokazać.
A jeszcze nie tak dawno słyszeliśmy z ust Michała przechwałki o tym, że zamierza podbić światowe listy przebojów. W obecnej sytuacji raczej nie ma szans by ktokolwiek poza granicami kraju dowiedział się o jego istnieniu.
Gwiazdy światowego formatu mają to coś, czego brakuje Szpakowi, są pracowite oraz posiadają tą cechę, której piosenkarz powinien się nauczyć, pokorę.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 9 grudnia 2011, 17:01

Myślałam, że to pisał krytyk muzyczny ( co czasami miarodajne nie jest), a to blog jakiś jest po prostu. Cóż, ja sobie wyrobię opinię po odsłuchaniu płyty. Pierwszy utwór mi się podobał.

47GB
Początkujący
Początkujący

Post autor: 47GB » 16 grudnia 2011, 00:10

W najbliższą niedzielę w programie Dzień Dobry TVN pojawi się Michał wraz ze swoim zespołem (Whiplash) i wspólnie wykonają utwór promujący jego najnowszą płytę.

czlowiek
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: czlowiek » 16 grudnia 2011, 12:51

niestety ale koleś jest żenujący...ale czego się nie robi dla pieniądza...szołbiznesowa prostytucja??

kasieg
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: kasieg » 16 grudnia 2011, 20:07

47GB pisze:W najbliższą niedzielę w programie Dzień Dobry TVN pojawi się Michał wraz ze swoim zespołem (Whiplash) i wspólnie wykonają utwór promujący jego najnowszą płytę.
dzięki za informację ... chętnie oglądnę i posłucham . .

Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP

Post autor: Pemek94 » 16 grudnia 2011, 22:00

Od razu warto powiedzieć, że to nie będzie TEN WHIPLASH, który grał koncerty w Jaśle i okolicach... Niestety Michał albo się już sprzedał albo nastąpi to niebawem... xD

47GB
Początkujący
Początkujący

Post autor: 47GB » 17 grudnia 2011, 00:20

Drogi Pemek94, zespół jest ten sam i nie wiem skąd masz takie info, ale widziałam "ten whiplash" kilka lat temu wielokrotnie (w tym roku byłam na dwóch koncertach Michała na wakacjach), i wiem na pewno, że większość składu zostało z 'dawniejszych' czasów. Więc proszę - nie pisz jak nie wiesz.
Poza tym - prawie każdy zespół przechodzi przetasowania w składzie, że wspomnę tylko o takich grupach jak: metallica, slpiknot, korn, limp bizkit, nirvana, sepultura, coma, tool, perfect, budka suflera, ocean, machine head, slayer, iron maiden, ac/dc, mam wymieniać dalej?
Pozdro!!! Dla fanów muzyki!

joseph1234
Początkujący
Początkujący

Post autor: joseph1234 » 2 stycznia 2012, 10:21

moim zdaniem pan Szpak poza kreowaniem się na męską Lady Gage to nic sobą specjalnego nie prezentuje .Robi szum koło swojej osoby kobiecym wyglądem i zachowaniem a gdy już wszyscy przyzwyczają się do tego to słuch po nim zaginie ,jak po wielu innych jego 5 minut już minęło .Musiałby zaśpiewać jakiś przebój który uczynił by go znanym z tego jak śpiewa a nie jak wygląda .Głos ma ale głos to nie wszystko za wcześnie zaczął uważać się za gwiazdę i brak mu pokory i nadrabia wyglądem .

Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP

Post autor: Pemek94 » 2 stycznia 2012, 17:19

47GB pisze:Drogi Pemek94, zespół jest ten sam i nie wiem skąd masz takie info, ale widziałam "ten whiplash" kilka lat temu wielokrotnie (w tym roku byłam na dwóch koncertach Michała na wakacjach), i wiem na pewno, że większość składu zostało z 'dawniejszych' czasów. Więc proszę - nie pisz jak nie wiesz.
Poza tym - prawie każdy zespół przechodzi przetasowania w składzie, że wspomnę tylko o takich grupach jak: metallica, slpiknot, korn, limp bizkit, nirvana, sepultura, coma, tool, perfect, budka suflera, ocean, machine head, slayer, iron maiden, ac/dc, mam wymieniać dalej?
Pozdro!!! Dla fanów muzyki!
Chodziło mi o dokładnie ten jeden występ w DD TVN bo zagrali piosenkę z Jego najnowszej płyty, która wg mnie nie jest taka jak ten stary Whiplash. Ale już zostawmy to, chodziło mi głównie o to, że Michał się sprzeda bo musi to zrobić chcąc zostać na dłużej w tym świecie, w którym się znajduje, no chyba, że wyda jakiś hit lata albo hit na lata, ale ja w to jednak nie wierze xD

Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP

Post autor: serjtankian » 3 stycznia 2012, 16:30

Michał odwiedzi jasielski Empik :) Termin na razie jeszcze nie znany.

Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP

Post autor: serjtankian » 3 stycznia 2012, 23:05

edytować się nie dało.

19 lutego Michał Szpak odwiedzi jasielski Empik w Galerii Jasło.

Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP

Post autor: luki666 » 4 stycznia 2012, 00:08

serjtankian pisze:edytować się nie dało.

19 lutego Michał Szpak odwiedzi jasielski Empik w Galerii Jasło.
wowa wiwa :rotfl: ale szalenstwo bedzie w Empiku !! :hurra:
mam przeczucie ze juz nie dlugo pofruwa na obecnej wysokosci :rotfl: pora wracac bedzie do dziupli :rozpacz:

Tobiko
Debiutant
Debiutant

Post autor: Tobiko » 24 stycznia 2012, 10:51

Michał Szpak szybko przeminie, już mało kto go kojarzy, produkt skierowany do gimnazjalistów:)

ODPOWIEDZ