Zespół Cornet na wesele?

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
renatal
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 listopada 2011, 23:18

Zespół Cornet na wesele?

Post autor: renatal »

Witam,
w przyszłym roku planuje wesele i koleżanka poleciła mi zespół CORNET, dlatego chciałabym usłyszeć Wasze opinie na jego temat. Czy warto ?
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: Zespół Cornet na wesele?

Post autor: Endriu997 »

Najlepiej iść do nich na próbę lub tam gdzie akurat grają i samemu się przekonać. Nie wierzę, że ktoś weźmie zespół na wesele opierając się tylko na opinii z forum :)
Awatar użytkownika
moncia9008
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 27 kwietnia 2011, 11:00

Re: Zespół Cornet na wesele?

Post autor: moncia9008 »

Witaj :)
Ja miałam ten zespół na swoim własnym weselu :) i polecam w 100% :) Mnie osobiście bardzo się spodobali i goście również bawili się świetnie do 6 rano :) Przed weselem byliśmy u nich na próbie ( można się z nimi umówić i na pewno zaproszą Cię na swoja próbę). Perkusista jest rewelacyjny :) Naprawdę polecam!!! Profesjonaliści!!! :D :super:
meloman80
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 08:44

Re: Zespół Cornet na wesele?

Post autor: meloman80 »

Endriu997 pisze:Najlepiej iść do nich na próbę lub tam gdzie akurat grają i samemu się przekonać. Nie wierzę, że ktoś weźmie zespół na wesele opierając się tylko na opinii z forum :)
Zgadzam się w 100%. Najlepiej udać się na próbę i posłuchać ich na żywo.
A swoją drogą, jak ma na imię saksofonista z zespołu Cornet? Dobrze gra.
Saxofon
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 stycznia 2010, 20:43

Re: Zespół Cornet na wesele?

Post autor: Saxofon »

meloman80 pisze:Zgadzam się w 100%. Najlepiej udać się na próbę i posłuchać ich na żywo.
A swoją drogą, jak ma na imię saksofonista z zespołu Cornet? Dobrze gra.
Po przesłuchaniu ich reklamy to sax gra tak sobie , żadna rewelacja.
Zauważyłem że na filmikach gostek gra na tenorku a w opisie że na alcie... :hyhy:
http://www.planujemywesele.pl/20429-zespol-cornet
Gość33
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 21 listopada 2011, 18:13

Re: Zespół Cornet na wesele?

Post autor: Gość33 »

Witam
Ja się z Tobą nie zgodzę. Po pierwsze większość zespołów na tej stronie ma nie najlepszej jakości dema czy też filmiki. Nie powinno się tym aż tak jednak sugerować :) .
Tak jak osoby powyżej polecam udać się na próbę. Zawsze to inaczej usłyszeć kogoś na żywo. Ja osobiście byłem na weselu na którym grał zespół CORNET i mam bardzo pozytywne odczucia, bardzo dobrze się bawiliśmy z żoną. Mam już na Swoim kącie kilka imprez weselnych i wiem co mówię. Poz tym warto zaznaczyć też cenę! (2300zł) Ciężko znaleźć 5 osobowy zespół za taką przystępną cenę w którym jest Prawdziwa perkusja, saksofon, klawisze, gitara o ile dobrze pamiętam był też klarnet no i damski i męski wokal :) . Moim zdaniem możesz spokojnie powierzyć oprawę muzyczną swojego wesela zespołowi CORNET.
Życzę wspaniałego wesela
Pozdrawiam :]
Awatar użytkownika
moncia9008
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 27 kwietnia 2011, 11:00

Re: Zespół Cornet na wesele?

Post autor: moncia9008 »

Nie wiecie co piszecie. Może faktycznie jakość demo w necie nie jest zadowalająca. Po ich przesłuchaniu miałam wątpliwości, ale byłam na próbie i zostałam bardzo miło zaskoczona. Wtedy już bez żadnych obaw podpisałam umowę :) Wesele miałam w sierpniu i naprawdę polecam ten zespół :) Na 5 osób w zespole śpiewa 3 facetów i 1 laska.
Myślę, że ten kto nie słyszał tego zespołu na żywo nie powinien się tutaj wypowiadać, ponieważ jego ocena nie jest sprawiedliwa.
Glut
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 24 listopada 2011, 22:33

Re: Zespół Cornet na wesele?

Post autor: Glut »

hehe :) Arz się zalogowałem

Widzę że się mała wojna zawiązała nawet się to ciekawo czytało .
posłuchałem i ja, i mi się podobało :) może się jakoś specjalnie nie znam ale gdybym się kiedyś przypadkiem żenił to zespołem CORNET jestem zainteresowany heh ;D
puzdro dla ekipy zespołu
renatal
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 listopada 2011, 23:18

Re: Zespół Cornet na wesele?

Post autor: renatal »

Dziękuję Wam kochani za wszystkie Wasze opinie. Myślę, że każdy kto planuje własne wesele chce żeby wszystko udało się w 100%, a jednym z najważniejszych wyborów jest wybór zespołu dlatego chciałam poznać Wasze opinie. Już jesteśmy z "mężem" umówieni na próbę zespołu Cornet i zobaczymy jak grają na żywo i wtedy podejmiemy decyzję. Pozdrawiam





Wykasowano wszystkie posty które są prywatną dyskusją i kłótnią dwóch użytkowników. Przypominam, że do tego służy PW (czyli prywatna wiadomość) ale niektórzy dalej traktują Forum jako chat lub co gorsza miejsce do oszczerstw lub reklamy. Za niezastosowanie się do ostrzeżeń grożą BAN-Y więc proszę co nieco przemyśleć. MOD.
renatal
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 16 listopada 2011, 23:18

Re: Zespół Cornet na wesele?

Post autor: renatal »

Jak już pisałam, byliśmy z "mężem" umówieni na próbę zespołu Cornet i muszę Wam powiedzieć, że zespół miło nas zaskoczył... mają naprawdę bardzo dużo piosenek w swoim repertuarze i świetnie grają...można sobie wybrać piosenkę na pierwszy taniec oraz zabawy w trakcie wesela albo zaproponować własne...bardzo fajnie nam się rozmawiało, poznaliśmy wszystkie szczegóły dalszej współpracy i podpisaliśmy już umowę.
maciek7873
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 31 lipca 2011, 11:37

Re: Zespół Cornet na wesele?

Post autor: maciek7873 »

Ja tam nie polecam ten zespół. Tak, słyszałem go na żywo i ... i to by było na tyle pozytywnych opinii... :/ Jest przecież tyle świetnych zespołów. Ja osobiście polecam zespół Taura i Tequilla. ;)
czekoladka88
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 26 marca 2014, 12:26

Re: Zespół Cornet na wesele?

Post autor: czekoladka88 »

Ja byłam na weselu, na którym grał Cornet i też bardzo mi się podobało. W ogóle działają oni jeszcze? Wesele było dobre kilka lat temu, a teraz siostra szuka kapeli :)
ODPOWIEDZ