Hip-hop demoralizuje

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: Hip-hop demoralizuje

Post autor: demon666 »

Zgodzę się z przedmówca.Myślę jednak że hip hop trochę stracił przez pseudo hip hopowców.Jak ktoś słucha dobrych zespołów i klasyków to się nie zdemoralizuje wręcz przeciwnie jak kolega wspomniał podniesie na duchu i zmotywuje.Jak idziesz na siłownie,pobiegać czy na inną formę treningu słuchasz hip hopu.A nie jak przy techno najczęściej ( podkreślam że nie zawsze) ludzie najczęściej piją ćpają itd.Więc myślę ze hip hop w porównaniu do innych gatunków bardziej motywuje jak demoralizuje. takie jest moje zdanie
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Hip-hop demoralizuje

Post autor: Grunwald »

clashtorny - lepiej sie naucz nie mylić pojęć i nie porównuj pseudo do totalnego wandala Miodku haha :)

Rott a kto powiedział że jezeli ktoś nienawidzi POlicji to jest wandalem odrazu, przecież nim może być każdy. POlicja niema tutaj akurat nic do tego. Ja osobiście wolę oglądać miasto w bardzo kolorowych wrzutach z ciekawymi pomysłami niżeli odpadające z tynku kamienice szare ponure.. oczywscie jezeli ktoś uważa że napisanie na nowej elewacji bloku JP to graffiti no to niema co nawet poruszac tematu z taką osobą ... to jest jak najbardziej wandalizm :) oczywiście nie mam na myśli też malowania zabytkowych budynków lecz poprostu popadające w ruinę kamienice stare szare magazyny i tak dalej.... aa JP jeżeli sie bazgra po murach niema nic do tego noszonego w sercu :)
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Hip-hop demoralizuje

Post autor: clashtorny »

Grunwald pisze:clashtorny - lepiej sie naucz nie mylić pojęć i nie porównuj pseudo do totalnego wandala Miodku haha :)

Rott a kto powiedział że jezeli ktoś nienawidzi POlicji to jest wandalem odrazu, przecież nim może być każdy. POlicja niema tutaj akurat nic do tego. Ja osobiście wolę oglądać miasto w bardzo kolorowych wrzutach z ciekawymi pomysłami niżeli odpadające z tynku kamienice szare ponure.. oczywscie jezeli ktoś uważa że napisanie na nowej elewacji bloku JP to graffiti no to niema co nawet poruszac tematu z taką osobą ... to jest jak najbardziej wandalizm :) oczywiście nie mam na myśli też malowania zabytkowych budynków lecz poprostu popadające w ruinę kamienice stare szare magazyny i tak dalej.... aa JP jeżeli sie bazgra po murach niema nic do tego noszonego w sercu :)
A czy ja porównywałem kogoś do kogoś zupełnie innego? Nie, więc sam zastanów się co piszesz, powiedz mi co myślisz o [...] z pokolenia JP dostającego małpiego rozumu roznoszącego pół miasta na kawałki bo mu ideologia tak podpowiada a raczej teksty hip-hopowców które opacznie rozumie?? JP w sercu to mnie ubawiłeś a co to może jest jakaś miłość platoniczna XD? Grunwald to nie są czasy komunistyczne kiedy niewinnych ludzi walczących o wolność katowano i zabijano dziś czasy się zmieniły ale na jeszcze gorsze bo dawniej ZOMO czy ORMO lało dla kasy a dziś dresy blokersi i inne skrajności leją policję bo tak trzeba. A powiedz czy wolisz żyć w mieście w którym o każdej porze dnia i nocy i w każde miejsce możesz wyjść czy miasto w którym o 20 trzeba siedzieć już w domu bo na mieście roi się od debili którzy dla sportu zaczepiają i leją każdego??
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Hip-hop demoralizuje

Post autor: Grunwald »

JP - jestem porzadny , to mam w sercu :) Dzieki Bogu i Patriota komuny już nie mamy chociaz pewne rzady bardzo opierajaja swoje zachowanie na tym pogladzie i zasadach. Hm uważasz że tak bardzo niebezpiecznie w Jaśle? No nie wiem dziwne że tyle lat wieczorami zdazalo mi sie spacerowac czy to samemu czy z jakąs Koleżanka i żadnych chuliganów z nożem bandytów przewracających auta nie spotkałem... ale może najwięcej komentują Ci co wiecznie siedza w domu i opieraja sie na społeczniarskim gadaniu że na ulicach bandyctwo... a skoro tak bardzo przeszkadzaja Ci ludzie chodzacy w dresach to juz na Twój gust żadnego wpływu nikt nie ma ktos lubi dresy to sobie w nich chodzi ktos lubi jeans w nich chodzi a gadanie typu dresiarz bo ktos idzie w dresie i jest wygolony to już stało sie nie tyle załosne co ironiczne. Podsumowując i koncząc niepotzrebna polemike nie na temat polecam wyjsc na ten spacer wieczorem ... nikt Cie nie zamorduje .. nie komenptuj z domu wszystkiego :) Pzdr.

P.S już nie rób z POlicji takich pokrzywdzonych odpowiedzialnych funkcjonariuszy jeżeli by tak było to jak wynika z badan socjologów na rok 2010 - 82% obywateli uważa że źle wykonuja swoje zadania sa nie udolni i naduzywaja swoich praw... z niczego sie to nie wzieło tak mi sie wydaje.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Hip-hop demoralizuje

Post autor: clashtorny »

Ja tam do dresu nic nie mam :) wygodny jest i wogóle ^^ i uwierz mi wychodzę nocami i widzę co się dzieje a co do policji to badania sondy i inne tego typu ankiety albo są z góry ustawione albo ludziom obojętne czy to policjant czy straż miejska i ta druga podwyższa negatywne statystyki ;] owszem policja też nie jest święta :P Mówisz że powiedzenie dres jest żałosne?? To się uśmiałem a jak mam mówić na człowieka w dresie, może ksiądz XD? Tak to się już przyjęło w naszym społeczeństwie że człowiek w dresie to dresiarz, w skórze metal, a koleś w obcisłych gaciach to część rowerowa na "p" :)
Rott
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 15 października 2011, 19:20

Re: Hip-hop demoralizuje

Post autor: Rott »

Grunwald pisze: P.S już nie rób z POlicji takich pokrzywdzonych odpowiedzialnych funkcjonariuszy jeżeli by tak było to jak wynika z badan socjologów na rok 2010 - 82% obywateli uważa że źle wykonuja swoje zadania sa nie udolni i naduzywaja swoich praw... z niczego sie to nie wzieło tak mi sie wydaje.
Jednocześnie tyle samo, jak nie więcej obywateli uważa, że policja jest niezbędna. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek zdrowy na umyśle twierdził, że skoro policja funkcjonuje źle powinno się jej całkowicie pozbyć, za to co rusz słychać, że powinno być więcej patroli, większe nakłady finansowe na utrzymanie porządku itd. Skoro coś działa źle, to trzeba próbować to naprawić. W jaki sposób przyczyniają się do tego autorzy ideologii JP? Zero pożytku dla społeczeństwa poza tym, że pojawiło się stado ledwo odrośniętych od ziemi małolatów, którzy twierdzą, że "zostali wychowani w nienawiści do policji".
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Hip-hop demoralizuje

Post autor: Grunwald »

Rott pisze:Jednocześnie tyle samo, jak nie więcej obywateli uważa, że policja jest niezbędna. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek zdrowy na umyśle twierdził, że skoro policja funkcjonuje źle powinno się jej całkowicie pozbyć, za to co rusz słychać, że powinno być więcej patroli, większe nakłady finansowe na utrzymanie porządku itd. Skoro coś działa źle, to trzeba próbować to naprawić. W jaki sposób przyczyniają się do tego autorzy ideologii JP? Zero pożytku dla społeczeństwa poza tym, że pojawiło się stado ledwo odrośniętych od ziemi małolatów, którzy twierdzą, że "zostali wychowani w nienawiści do policji".
A gdzie ktos napisal żeby ich wyeliminowac ? Policje bo niemoge dostrzec , ja osobiscie niemam zamiaru utrzymywac ze swoich podatków kogos kto niepotrafi wykonywac swojej pracy ... i tyle...a jeżeli jest ich za mało to na pewno nie w Jasle... może jeszcze zatrudnimy specialny wydział utrzymywany z pieniazkow obywateli ktory bedzie uzdrawial funkcjonariuszy?? ...Funkcjonariusze OK jak najbardziej jestem za ale dobrze wyszkoleni i oczywscie z kultura bo jak widac narazie Ci Polscy nawet nie staraja sie gonic tych funkcjonaiurszy Naszych zachodnich sasiadów... Przynajmniej jedno wiem z tego całego zamętu rozmawiając z kims kto pisze że na ulicach spacerując wieczorem jest niebezpiecznie to daje jedynie znak że od Komunii chyba na spacerze nie był..... a co do wyrostków z polkolenia JP to musisz z któryms pogadac może wiecej sie dowiesz bo odemnie to nie bardzo i nie bardzo pomogę w tym Ci... Jedyne co ja uwazam i widze to to że wyrostki reaguja agresja bo jest to ich obrona na agresje funkcjoanriuszy wobec nich...
Awatar użytkownika
Fresh
Guru
Guru
Posty: 166
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 16:35

Re: Hip-hop demoralizuje

Post autor: Fresh »

Prawda jest taka. Tyle młodych lata i "skanduje" CHWDP a jakby im coś ktoś ukradł np: telefon czy auto to co robią?
Dzwonią na policje... :D Paradoks :D
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Hip-hop demoralizuje

Post autor: N_ »

Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Hip-hop demoralizuje

Post autor: clashtorny »

http://www.youtube.com/watch?v=5NBfdgxD ... ure=relmfu ideologia kolejny dowód na propagowanie debilizmu szeroko pojetego
ODPOWIEDZ